Katrinka
14.12.06,08:29
Pri účtovaní zmenárne neviem zaujať 100%-tné stanovisko k otázkam:
1. Na predaj založeného tovaru sa vzťahuje § 66 - použitý tovar?
2. Zlaté šperky, drahé kamene - osobitná úprava § 66 sa na ne nevzťahuje, čo je so základom dane pre DPH?
3. § 4 odst. 9 obrat pre registráciu - pri použitom tovare, čo sa ráta do obratu?
Nájde sa odborník, ktorý už má s tým skúseností? Srdečná vďaka.