Heh
14.12.06,11:24
Dobry den,

som vo vypovednej lehote v praci, vypoved som dal ja, nie zamestnavatel. Rad by som sa opytal ci mam narok na pol dna do tyzdna na hladanie zamestnania, alebo ako to vlastne je. Ked som povedal ze chcem niekam ist tak mi povedali ze musim doniest papier kde som bol na pohovore, alebo ze si mam vziat dovolenku. Bojim sa vsak, ze zamestnavatel bude nachval robit problemy a poskodzovat moje meno, preto by som nerad daval kontakt na potencionalneho zamestnavatela. Neviete mi prosim poradit presne ako to je?

Za skoru odpoved vopred dakujem.
Danila
14.12.06,10:40
V zmysle § 141 ods. i máš nárok na pracovné voľno brz náhrady mzdy pred skončením pracovného pomeru 1/2 deň v týždni podľa výpovednej lehoty. Je to nárok zákonný, nevyžadujúci preukazovanie.
Heh
14.12.06,10:43
Velmi pekne dakujem za odpoved. Musi mi ten cas aj zamestnavatel schvalit ci sa mozem zdvihnut kedykolvek?
Chobot
14.12.06,10:50
Dobry den,

som vo vypovednej lehote v praci, vypoved som dal ja, nie zamestnavatel. Rad by som sa opytal ci mam narok na pol dna do tyzdna na hladanie zamestnania, alebo ako to vlastne je. Ked som povedal ze chcem niekam ist tak mi povedali ze musim doniest papier kde som bol na pohovore, alebo ze si mam vziat dovolenku. Bojim sa vsak, ze zamestnavatel bude nachval robit problemy a poskodzovat moje meno, preto by som nerad daval kontakt na potencionalneho zamestnavatela. Neviete mi prosim poradit presne ako to je?

Za skoru odpoved vopred dakujem.


Najprv citácia § 141 ods. 2 i):

"i) vyhľadanie nového miesta pred skončením pracovného pomeru; pracovné voľno bez náhrady mzdy sa poskytne na nevyhnutne potrebný čas, najviac na jeden poldeň v týždni počas zodpovedajúcej výpovednej doby; v rovnakom rozsahu sa poskytne pracovné voľno s náhradou mzdy pri skončení pracovného pomeru výpoveďou danou zamestnávateľom alebo dohodou z dôvodov uvedených v § 63 ods. 1 písm. a) až c); pracovné voľno možno so súhlasom zamestnávateľa zlučovať."

Zamestnávateľ je povinný poskytúť jeden poldeň v týždni. O potvrdení sa tam síce nepíše, ale keď to porovnám s prekážkou v práci - návšteva lekára z dôvodu ošetrenia, tam ZP tiež neuvádza nič o potvrdení. Bežne však zamestnávatelia vyžadujú potvrdené priepustky. Ako protiargument - toto voľno je zase platené, to Tvoje by bolo neplatené, tak neviem, prečo vyžaduje potvrdenku. Asi mu ide fakt len o to, aby Ti tú zvyšnú dobu čo najviac znepríjemnil. Je to len na zamesntávateľovi, čo bude vyžadovať. ZP toto neupravuje.

Podľa mňa by ho vôbec nemuselo zaujímať, kde si bol na pohovore, je to Tvoja osobná vec.
Heh
14.12.06,10:52
Dakujem, to je vsetko co som potreboval vediet...