movin
14.12.06,21:28
Zdravim,

neviete mi nahodou poradit co pomaha aby som nedostavala krce do nohy? konkretne ma to chyta stale na tom istom mieste a konkretne je to na pravej nohe druhy palec, stale ma do toho palca chyta krc, z nicoho nic, co je dobre na to, co pomaha aby sa dalo tomu predchadzat?

dakujem velmi pekne za rady
KEJKA
14.12.06,21:25
ja som mala problém s kŕčmi, chýba mi horčík, tak som začala brať tabletky. Ak ma chytí kŕč, uvedomím si, že som pvedzme 10 dní už nebrala tabletky, tak to napravím a kŕče prestanú.... teda kŕč povolí, ak si dám napr. nohy do teplej vody, ale niekedy to fakt nepríjemne dlho trvá, skrátka - snažím sa nezabúdať a beriem tie tabletky.
Eulalia
15.12.06,04:22
A možno by nezaškodilo dať si prezriet u lekára cievy a žily a trochu to preliečiť. Ja tieto problémy mám tiež a nie je to príjemné, keď ma v noci zobudí kŕč v lýtku.
liduska
15.12.06,05:50
Mňa sa doktorka pre nedávnom pýtala, či nemávam kŕče, lebo že mám veľmi nízku hladinu vápnika. Samozrejme že mávam . Tak som si začala dávam calcium a krče prestali. Tie krče som tiež mávala v palci .
Dan1
15.12.06,07:04
Nedávno som mala obdobný problém a niekto mi poradil trojkombináciu - Vápnik, horčík a myslím je to ešte zinok, no a zaberá to. Odvtedy je to ok. Pokiaľ to nie je nič vážnejšie, tak to pomôže. Za pokus to myslím stojí. Veľa šťastia.
veget
15.12.06,07:13
Veľmi dobre pomáhajú aj pivovarské kvasnice tvz. PANGAMIN - dostať v lekárni - je to účinný, prirodzený a lacný vitamín B v kombinácii s vápnikom, horčíkom, draslíkom...môžem len doporučiť.
ZDENIELA
09.01.07,13:06
A tie kvasnice sa varením z piva vytrácajú, alebo si ich uchováva? Ja by som to radšej ako tabletky ;)
Adria.ma
09.01.07,17:18
Veľmi dobre pomáhajú aj pivovarské kvasnice tvz. PANGAMIN - dostať v lekárni - je to účinný, prirodzený a lacný vitamín B v kombinácii s vápnikom, horčíkom, draslíkom...môžem len doporučiť.
Konkrétne z vitamínov skupiny B je to B1.