sara
15.12.06,10:25
Prosím Vás, ak sa zamestnávateľ rozhodne, že dá zamestnancom o jeden týždeň dovolenky za rok viac, než na čo majú nárok podľa ZP, je to uznaný daňový náklad? Nie je uzavretá kolektívna zmluva, ani odbory, len by to bolo v internej smernici zamestnávateľa. Ďakujem za odpoveď.
Tweety
15.12.06,10:28
Prosím Vás, ak sa zamestnávateľ rozhodne, že dá zamestnancom o jeden týždeň dovolenky za rok viac, než na čo majú nárok podľa ZP, je to uznaný daňový náklad? Nie je uzavretá kolektívna zmluva, ani odbory, len by to bolo v internej smernici zamestnávateľa. Ďakujem za odpoveď.Ak nepatríte medzi zamestnancov s nárokom na DD podľa §106, tak táto DD nebude daňovým nákladom..