alpland
15.12.06,10:37
Dobry den, ma niekto z vas navrh zmeny sidla s.r.o a zmeny podnik.cinnosti, ktroe je nutne predlozit na Obchodny register dakujem z pomoc.
krusa
15.12.06,22:58
zmena sidla sro a zmena podnik. cinnosti v pripade sro musi byť formou uznesenia na valnom zhromazdeni spoločnosti. Na zaklade tohto uznesenia si povinny vyhotoviť dodatok k spoločenskej zmluve a nasledne aj nové úplné znenie spoločenskej zmluvy so zmeneným sídlom sro a podnik. činnosti. Potom overiť podpisy atd ako pri založení sro.
chlap
16.12.06,14:09
zmena sidla sro a zmena podnik. cinnosti v pripade sro musi byť formou uznesenia na valnom zhromazdeni spoločnosti. Na zaklade tohto uznesenia si povinny vyhotoviť dodatok k spoločenskej zmluve a nasledne aj nové úplné znenie spoločenskej zmluvy so zmeneným sídlom sro a podnik. činnosti....

Dopĺňam:

.... potom vypíšeš tlačivo Návrh na zápis zmeny o s.r.o. (nájdeš ho TU: http://www.justice.gov.sk/kop/or/p08-sro-zz.doc ). Vypíšeš na druhej strane údaje, ktoré sa menia a ako prílohy priložíš Zápisnicu z VZ, Dodatok k spoločenskej zmluve a úplné znenie spoločenskej zmluvy - všeko v 2 vyhotoveniach (jedno vyhotovenie do zbierky listín) - tak to aj napíšeš na liste 8 v zozname príloh.
Podpisy na návrhu musia byť úradne overené.
Viera.M.
16.12.06,15:19
Dopĺňam:

.... potom vypíšeš tlačivo Návrh na zápis zmeny o s.r.o. (nájdeš ho TU: http://www.justice.gov.sk/kop/or/p08-sro-zz.doc ). Vypíšeš na druhej strane údaje, ktoré sa menia a ako prílohy priložíš Zápisnicu z VZ, Dodatok k spoločenskej zmluve a úplné znenie spoločenskej zmluvy - všeko v 2 vyhotoveniach (jedno vyhotovenie do zbierky listín) - tak to aj napíšeš na liste 8 v zozname príloh.
Podpisy na návrhu musia byť úradne overené.
Ja len doplním: Pri podaní zmeny na obch. registri, treba uhradiť v kolkoch Sk. 2.000,- (teraz som robila zmenu sídla spoločnosti)... Potom po zápise v OR, povinnosť nahlasiť túto zmenu na prísl. živn. úrad, DÚ...
M3G
16.12.06,15:22
Ešte aj ja doplním, čo je možno jasné, mne to však na začiatku nebolo úplne jasné....

Ak sa zmenou sídla mení registrový súd, posielame návrh na zmenu v OR tomu registru, ktorému sme patrili pred zmenou.
alpland
24.12.06,17:52
Dakujem, vsetkym prajem pekne vianočne sviatky