Steven111
17.12.06,18:47
Ahojte poradaci...prave si zakladam zivnosť a takisto som získal aj dotáciu od úradu práce. Bývam s rodičmi, ked bude miesto podnikania na adrese mojich rodičov čiže aj mojej adrese budem potrebovať k vybaveniu živnosti nejaké písomné povolenie od rodičov aby som tu mohol prevádzkovať zivnosť.:eek:
rada
17.12.06,18:01
Ahojte poradaci...prave si zakladam zivnosť a takisto som získal aj dotáciu od úradu práce. Bývam s rodičmi, ked bude miesto podnikania na adrese mojich rodičov čiže aj mojej adrese budem potrebovať k vybaveniu živnosti nejaké písomné povolenie od rodičov aby som tu mohol prevádzkovať zivnosť.:eek:

Mne tu chýba nejaká otázka. ;) Alebo je to len pre poraďákov informácia či konštatovanie o založení živnosti...? :confused: :confused: :confused:
Tak ako to je ???
Steven111
17.12.06,18:17
:) :D Sorry zabudol som otáznik za poslednou vetou. Chcel som vedieť či budem potrebovať nejaké povolenie od rodičov???
rada
17.12.06,18:52
:) :D Sorry zabudol som otáznik za poslednou vetou. Chcel som vedieť či budem potrebovať nejaké povolenie od rodičov???

Mala by to byť zmluva o nájme. Odporúčam pohľadať tu na porade bolo to už veľa krát rozoberané napr. "zákony, dokumenty, aktuality" názov dotazu "zmluva o nájme " a pod.
Melnick
17.12.06,18:54
:) Pokiaľ to bude iba miesto podnikania ,uvedené v ŽL nepotrebuješ súhlas iné by bolo,keby si si chcel v ich dome zriadiť prevádzku. Ale to predbieham udalosti.:) :) :)
Steven111
17.12.06,20:34
Dakujem pekne za odpovede...:D