ivti
18.12.06,12:44
Českej firme sme prenajali nejaké zariadenie, fa sme vystavili bez DPH,ale kde sa to uvádza v daňovom priznaní?Ďakujem.
Milan Benka
18.12.06,12:47
Českej firme sme prenajali nejaké zariadenie, fa sme vystavili bez DPH,ale kde sa to uvádza v daňovom priznaní?Ďakujem.

Aké zariadenie???
ivti
18.12.06,12:57
svetelné zariadenie, len na tri dni
Milan Benka
18.12.06,13:03
svetelné zariadenie, len na tri dni

Jedná sa o prenos daňovej povinnosti na odberateľa. Podľa § 15/7,8f).
V priznaní sa neuvádza. Zaznamenávaš to však v evidencii podľa §70 Z DPH. Na fa nezabudni uviesť odvolávku na §15/7,8.