Tatiana19
18.12.06,14:08
Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
ďakujem
Tatiana
Tweety
18.12.06,13:22
Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
ďakujem
Tatiana
Áno, z tejto sumy stravného je počítané vreckové.
Chobot
18.12.06,13:23
Chcem sa spýtať, či pri krátení vreckové v pásme nad 12 hodín, ked majú zamestnanci zabezpečné obedy a raňajky, počítam vreckové zo sumy 45,- EUR pri služ.ceste do rakuska alebo z kráteného vreckového 15,75 EUR, lebo zákon sa odvloláva iba na članky 4 a 5. Z toho mi vyplynulo, že vreckové je zo sumy 45,- EUR.
ďakujem
Tatiana

V prípade zabezpečenia stravy na SC krátiš iba stravné, vreckové sa nekráti. Vreckové dostane zamestnanec v plnom rozsahu pre dané časové pásmo aj keby z dôvodu zabezpečenia stravy nemal nárok na žiadne stravné.

Teda počítaš z plnej sumy 45,- EUR.
Tatiana19
19.12.06,10:33
ďakujem veľmi pekne