sisinka2
19.12.06,09:20
Prosím Vás skúste mi poradiť. Moja priateľka dostala ponuku prenajať si priestor od mesta - cca 5 x 5 m, nájomné je celkom malé, ale je to aj tým, že je to síce v centre mesta, ale v uličke, tak premýšľame ako by sa tento priestor dal využiť. Rada by som nejako formou brainstormingu sa s Vami poradila, čo Vy by ste si v takomto menšom priestore, podľa mňa dosť mimo pozornosti klientov zriadili. Bez ohľadu na výšku kapitálu, ktorý by trebalo do toho investovať. priateľka podniká v oblasti textílii a galantérie, ale je to podnikavý typ, ktorý sa nebráni žiadnym nápadom. Sama som rozmýšľala že by som ten priestor vzala ja - po dohode s priateľkou a urobila si tam účtovnícku kanceláriu, ale je to presklený priestor, meniť ho v tomto smere nesmiem,asi by mi vadilo keby mi tam niekto nakukoval, čo robím a ako.
killino
19.12.06,08:31
S tou kanceláriou to môže byť fajn. presklenný priestor sa dá pomerne jednoducho a finančne nie veľmi náročne upraviť tak aby ponúkal súkromie aj bez stavebných úprav. Navyše je to momentálne veľmi trendové
Anja111
19.12.06,08:42
Prosím Vás skúste mi poradiť. Moja priateľka dostala ponuku prenajať si priestor od mesta - cca 5 x 5 m, nájomné je celkom malé, ale je to aj tým, že je to síce v centre mesta, ale v uličke, tak premýšľame ako by sa tento priestor dal využiť. Rada by som nejako formou brainstormingu sa s Vami poradila, čo Vy by ste si v takomto menšom priestore, podľa mňa dosť mimo pozornosti klientov zriadili. Bez ohľadu na výšku kapitálu, ktorý by trebalo do toho investovať. priateľka podniká v oblasti textílii a galantérie, ale je to podnikavý typ, ktorý sa nebráni žiadnym nápadom. Sama som rozmýšľala že by som ten priestor vzala ja - po dohode s priateľkou a urobila si tam účtovnícku kanceláriu, ale je to presklený priestor, meniť ho v tomto smere nesmiem,asi by mi vadilo keby mi tam niekto nakukoval, čo robím a ako.

Mne by sa taký priestor páčil. Uvažovala by som nad tým, ako by som tam naaranžovala kvety, dala nejakú reklamu a prípadne aj žalúzie, ak by sa inak nedalo.
sisinka2
19.12.06,12:21
Prispeje ešte niekto s nápadmi? ďakujem
heja3
19.12.06,12:50
Neviem, aký máte problém. S vystavením tovaru? S uskladnením tovaru? Súkromím? 5x5m je dosť dobrý priestor.
Rozdeliť sa dá aj bez stavebných úprav.
Raz som čítala, že sa zo sadrokartónu dajú robiť také variabilné priečky-aj pohyblivé - trik je v tom, že sa to dá na konštrukciu napr. železnú / tvar kvádra/ a dá sa to použiť. Alebo z dreva...., alebo paravan ..... alebo polica z jednej strany a na druhej strane súkromíčko....
Neviem či si myslela toto....:confused: :confused: :confused:
elims
19.12.06,13:01
S tou kanceláriou je to dobrý nápad. Súkromie si zabezpeč vertikálnymi žalúziami a na okná môžeš nalepiť reklamu. A priestor sa mi tiež nezdá až tak malý, samozrejme, závisí to od jeho riešenia. Ja mám k dispozícii 25 m2 a našlo sa miesto pre pocítač, tlačiareň, skrinky, tabuľu a miesto pre 12 ľudí. Okná mám na prízemí a na sídlisku, takže občas je problém s "hrajúcimi sa" deťmi, ale keď sú zatiahnuté žalúzie, nik na mňa nevidí.:) To by mi tiež vadilo.
sisinka2
20.12.06,09:20
Tak to asi vyriešim tou účtovníckou kanceláriou. Klienti to budú mať blízko, priestory sú tiež pekné a ja si tým vyriešim svoju momentálnu pracovnú situáciu. Ďakujem.
mazgut
23.12.06,17:09
nooneviemm aky je to priestor ale co satryka maleho priestoru .... mam taky napadik.. ale ja asi mimo tvojho smeru.. ja by som si vmalom priestore spravil pizzeriu ktora bude specializovana na rozvoz pizze to znamenaa ze nepotrebujes priestor pre hosti.. ale zalezi aj na konkurencii v okoli..
alebo nieco co v okoli nieje... zalezi aj na polohe centrum alebo ako...

maj sa