julinka
19.12.06,09:31
:) :) :)
Zdravim vsetkych pri vianocnom zhone.....

Potrebovala by som poradit ohladom JU - bar. Ked dmi prinesu blocky, tak okrem alkoholu je tam aj nejaky syr a maslo. Ten syr a maslo mam jednoducho z blocku vyskrtnut a odratat?
A este by som potrebovala vediet ako mam rozuctovat blocek na ktorom je alkohol za 45,95,- Sk a napr. toaletny papier za 9,55,-. Mam tu sumu za toaletny papier zaokruhlit, alebo to normalne zauctovat do nakladov tak, ako to je na blocku....


Dakujem.
mariro
19.12.06,08:39
Nic neskrtaj,blocky by nemali byt pocmarane.Zauctuj len alkohol.Sumy nezaokruhluj, uctuj tak ako su na bloku.
renča1
19.12.06,08:40
-ak nákup syr, maslo nesúvisí s podnikaním tak o ňom neúčtuj, naúčtuj len alkohol (z bločku odpoč.syr,maslo) . Alebo to môžeš naúčtovať takým spôsobom, že naúčtuješ do PD výdaj cez pokladňu v cel.sume na bločku akurát že alkohol zahrnieš do výdavok.ovp.základ dane a syr,maslo (to čo nesúvisi s podnikaním) naúčtuješ do výdav .neovpl.základ dane.
Toalet.papier, alkohol naúčtuj tak, ako máš na bločku.
Monika Kováčová
19.12.06,09:34
:) :) :)
Zdravim vsetkych pri vianocnom zhone.....

A este by som potrebovala vediet ako mam rozuctovat blocek na ktorom je alkohol za 45,95,- Sk a napr. toaletny papier za 9,55,-. Mam tu sumu za toaletny papier zaokruhlit, alebo to normalne zauctovat do nakladov tak, ako to je na blocku....


Dakujem.

Panebože.... to nemyslíš vážne?
maminaeva
19.12.06,09:55
Nezmýlila si si povolanie? Treba ísť aspon na nejaké školenie.
tina76
19.12.06,10:04
ahojte,
prosim vas, ak niekto mate hotove tlacivo kompenzacie faktur, mozte ho sem prilepit?
dakujem vopred
tina76
19.12.06,10:22
ahojte,
prosim vas, ak niekto mate hotove tlacivo kompenzacie faktur, mozte ho sem prilepit?
dakujem vopred
tina76
19.12.06,10:26
ahojte,
prosim vas, ak niekto mate hotove tlacivo kompenzacie faktur, mozte ho sem prilepit?
dakujem vopred
tina76
19.12.06,10:33
ahojte,
prosim vas, ak niekto mate hotove tlacivo kompenzacie faktur, mozte ho sem prilepit?
dakujem vopred
renča1
19.12.06,10:35
Prikladám ti napr. jednostranný zápočet podľa § 580 OZ.
tina76
19.12.06,10:38
este raz dakujem.
renča1
19.12.06,10:40
aj ja ďakujem.:)
Johanka
19.12.06,11:51
:) :) :)
Zdravim vsetkych pri vianocnom zhone.....

Potrebovala by som poradit ohladom JU - bar. Ked dmi prinesu blocky, tak okrem alkoholu je tam aj nejaky syr a maslo. Ten syr a maslo mam jednoducho z blocku vyskrtnut a odratat?
A este by som potrebovala vediet ako mam rozuctovat blocek na ktorom je alkohol za 45,95,- Sk a napr. toaletny papier za 9,55,-. Mam tu sumu za toaletny papier zaokruhlit, alebo to normalne zauctovat do nakladov tak, ako to je na blocku....


Dakujem.
Síce mimotemy , ale pozri http://www.porada.sk/t31478-toaletny-papier-na-pracovisku.html?highlight=toaletn%FD+papier

Len nechápem, prečo chceš zaokrúhľovať iba TP a nie aj alkohol. Nič nezaokrúhľujeme ;) .
sta
19.12.06,12:04
ahojte,
prosim vas, ak niekto mate hotove tlacivo kompenzacie faktur, mozte ho sem prilepit?
dakujem vopred

Ahoj,
ja používam dohodu o zápočte, firme to pošlem 2x a 1x sa mi to podpísané vráti. :)