ZuzanaP
20.12.06,06:04
Dostali sme faktúru, na ktorej nie je uvedený dátum dodania, len dátum poskytnutia služby, a to 11.-12./2006. Dodávateľ je platca DPH a aj my. Teraz neviem, v ktorom mesiaci si môžem uplatniť DPH?
DušanČ
20.12.06,07:17
Ja by som faktúru vrátil, pretože podľa § 71, ods. 2/d zákona o DPH musí faktúra pri dodaní služby obsahovať aj dátum, kedy bola služba dodaná. Toto ustanovenie hovorí o všetkých náležitostiach, ktoré musí takáto faktúra obsahovať.
ZuzanaP
20.12.06,08:29
Už som to urobila.