vrato
20.12.06,22:13
Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
Manual
21.12.06,06:25
Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
Choď na www.cenekon.sk a tam si vyber čo potrebuješ a objednaj na dobierku
Pekný deň...:)
inkognito100
21.12.06,18:15
skús www.kros.sk, pošlú demoverziu programu zadarmo, ktorá obsahuje kompletný cenník stavebných prác aj s rozbormi položiek. :)
220870
10.01.07,20:04
Asi ako keby si poradil žobrákovi miesto pešej chôdze vrtulník..
granatka
29.01.07,14:05
Dobrý deň,

poprosím o radu, kde by sa dal získať cenník hlavných a pridružených stavebných prác.

Potrebujem ho v tlačenej forme (kamarát je živnostník murár a nemá k dispozícii PC).


Ďakujem.
Vraťo.
doporučujem cenníky ODIS - Banská Bystrica Zvolenská cesta 14
telefón 048/4163254 mobil: 0903/508276
stefipd
24.04.07,14:44
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
bv_alexandra
24.04.07,14:50
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Nehnevaj sa ale tvoj príspevok vôbec nie je na mieste pretože ked pozriem vyššie vidím 3 príspevky kde bola ochota ľudí poradiť. Nemuseli vôbec odpovedať a predsa odpovedali. Takže vôbec nevidím dôvod na tvoj sarkazmus. ;)
ešte by som ti odporučila prečítať si toto: http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Pekný deň
Tweety
24.04.07,14:58
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Porušenie Etikety:
3. Príspevok, ktorý napíšem, si po sebe prečítam. Ak mám v uloženom príspevku chyby, opravím ich cez "Uprav". Dodržujem "štábnu" kultúru a podľa možnosti i pravidlá slovenského jazyka.
10. Porada slúži na to, aby sme si vzájomne poradili. V prípade, že mám iný názor, vyjadrím ho bez toho, aby som robil narážky na iného člena. Ak sa mi zdá otázka veľmi "jednoduchá" , odpoviem bez pripomienok na pýtajúceho sa, alebo odpoveď nechám na iného, trpezlivejšieho člena.
Danila
24.04.07,15:05
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabitNa Slovensku už takýmto pravopisom nepíšu ani osemročné deti. Máš čo robiť na sebe.
Monikov
24.04.07,16:00
vi slovaci ste inac vypatlany nepozete si aj keby vas mali zabit
Nemyslíš, že keď sa na túto stránku zaregistrovalo 48496 ľudí a radia si navzájom ZADARMO, nie je to pod hrozbou zabitia? A sú to podľa mňa vo väčšine prípadov SLOVÁCI.
mimotemy ja by som sa za takýto výrok veru poriadne hanbila.