maria87
21.12.06,07:08
dobrý deň, prosím vás poradte nejaký dobrý domácí liek pri začínajúcej chorobe, určite to poznáte, začnú vás štípať oči, celé telo vás bolí, hlava ide vybuchnúť. práve toto prežívam ja a este som aj v práci. poradte nejaký liek, nech to rýchlo zmizne. :mee:
petra:-)
21.12.06,06:16
Najlepší domáci liek je posteľ, spánok a čajík :) . Ale kým som v práci pomáha nasledovná kúra: echinaceový čaj s citrónom, lyžica lesného medu a 20 echinaceových kvapiek od Dr. Theissa každé 2 hodiny. Potom, keď už je tá možnosť uvariť čajík z citrónového Coldrex-u, vypiť už v postieľke ešte horúci a aspoň hodina spánku. Tiež pomáha odšťavený citrón s medom.
Danila
21.12.06,08:34
Najlepší domáci liek je posteľ, spánok a čajík :) . Ale kým som v práci pomáha nasledovná kúra: echinaceový čaj s citrónom, lyžica lesného medu a 20 echinaceových kvapiek od Dr. Theissa každé 2 hodiny. Potom, keď už je tá možnosť uvatiť čajík z citrónového Coldrex-u, vypiť už v postieľke ešte horúci a aspoň hodina spánku. Tiež pomáha odšťavený citrón s medom.Ja som sa odchovala na šumivom Aspre 3x denne, pretože na posteľ účtovník v tomto období nemohol ani pomyslieť.A vždy zabralo.
janka.janka
21.12.06,08:39
plne s Tebou sucitim, so mnou je to dnes velmi podobne... pokial si v praci a nemozes lezat, tak mne sa vzdy osvedcili homeopaticke cmulacie tabletky - paragrippe, kazdu hodinku cmulas dve az kym sa to nezlepsi. A ked uz budes vecer doma, tak okrem tepleho caju, citrona, medu je velmi dobra cibula - ta znici vela bakterii.. ;)
janasv
21.12.06,09:40
Ibalgin 400 a sumive Calcium. A aj tie homeopatika su dobre.:) No a vitaminy - samozrejme. ;)