jales
21.12.06,07:49
Ahojte,

funguje Vám elektronická podateľňa vo VšZP. Neviem, či je chyba u nás, či u nich. Potrebujem ešte dnes odoslať hromadné oznámenie, nakoľko od zajtra už máme celozávodu dovolenku.
ďakujem
Daska
21.12.06,08:14
Mne stranka funguje normalne, len robim to prvy raz a ked davam podpisat dokument pyta to odo mna volajake heslo, neviete mi poradit???
Zita4
21.12.06,08:19
Ahojte,
funguje Vám elektronická podateľňa vo VšZP. Neviem, či je chyba u nás, či u nich. Potrebujem ešte dnes odoslať hromadné oznámenie, nakoľko od zajtra už máme celozávodu dovolenku.
ďakujem
Prihlásila som sa a nepustí na vstúpiť na podacie miesto.:(
Hádam to opravia.:confused:
tuta
21.12.06,08:35
Ja dnes dnes zasielala oznámenie zamesnávateľa o 8:30 a išlo mi to v pohode, ale včera som mala celý deň problém dostať sa do podateľne.
P.S. Teraz som skúšala a znova to nefunguje.
Daska
21.12.06,08:38
Ja dnes dnes zasielala oznámenie zamesnávateľa o 8:30 a išlo mi to v pohode, ale včera som mala celý deň problém dostať sa do podateľne.

Mozes mi prosim Ta napisat postup co robis odkedy prilozis dokument???

Dakujem
tuta
21.12.06,08:52
Keď priložím dokument stlačím podať. Vypíše mi, že doklad nie je podpísaný, či ho chcem podpísať. Tlačidlom podpísať vyvolám certifikát, ktorým podpisujem dokumenty určené pre VšZP. Podpíšem, zadám heslo, ktoré som si sama určila
a odošlem.
Daska
21.12.06,09:46
Kedy si si urcovala heslo???
tuta
21.12.06,10:10
Pri prvom elektronickom zasielaní som si dala heslo /súkromný kľúč/ a odvtedy ho stále pri zasielaní vyťukám, ale je tam aj možnosť zapamätať si.
Daska, daj vedieť čo a ako. Ono to prvý krát vyzerá hrozne, ale teraz už taká rutina. Prajem veľa zdaru.
Daska
21.12.06,11:12
Ja posielam prvy raz a ziadne heslo mi to neberie ... mozno to je tym, ze Vam ta stranka nejde vobec. uvidime