domacnost
23.12.06,17:29
Ahojte, už dlhšiu dobu ma trápi jedna vec. SZČO Q.platca dph si začiatkom decembra zmenil adresu podnikania. A teraz ma hryzie jedna vec aj keď sa mi zdá byť blbosť, ale.... ak szčo bude podávať za Q.priznanie k dph bude musieť priznanie podať 2 krát? Jeden krát od - do zo starou adresou a 2 krát od-do konca Q. s novou adresou? Alebo bude podávať iba jedno priznanie k dph už vypísané na novú adresu? Prosím Vás poraďte .
martinetto
23.12.06,16:41
neviem vyjadrite, podla mna iba jedno a to s tou novou adresou ale nech sa vyjadria aj ostatny.
dracica
23.12.06,16:41
Ak mas zmenu na zivnostenskom liste mal by to byt uradny zaznam, tak si povinny tuto zmenu oznamit DU, socialn. poistovni, zdravotnej...
A danove priznanie budes podavat iba jedno...
dracica
23.12.06,16:52
pozor co ak ta mali delimitovat...zavolaj na DU a over si to
Viera.M.
23.12.06,18:12
Ahojte, už dlhšiu dobu ma trápi jedna vec. SZČO Q.platca dph si začiatkom decembra zmenil adresu podnikania. A teraz ma hryzie jedna vec aj keď sa mi zdá byť blbosť, ale.... ak szčo bude podávať za Q.priznanie k dph bude musieť priznanie podať 2 krát? Jeden krát od - do zo starou adresou a 2 krát od-do konca Q. s novou adresou? Alebo bude podávať iba jedno priznanie k dph už vypísané na novú adresu? Prosím Vás poraďte .
Na základe zmeny adresy podnikania, ktorú si povinná oznámiť okrem iného aj na prísl. DÚ, daň. priznanie za DPH budeš podávať len jeden krát, a to podľa novej adresy.
Aj na DP na DPFO za rok 2006 budeš uvádzať poslednú adresu k 31.12.2006..
domacnost
24.12.06,12:18
Na základe zmeny adresy podnikania, ktorú si povinná oznámiť okrem iného aj na prísl. DÚ, daň. priznanie za DPH budeš podávať len jeden krát, a to podľa novej adresy.
Aj na DP na DPFO za rok 2006 budeš uvádzať poslednú adresu k 31.12.2006..

Ďakujem za odpoveď. Oznámené to bolo na DÚ až po 11 dňoch, ako bola urobená zmena na ŽÚ.