ola
19.12.04,07:10
Mám takýto problémik...
... už nemám, je to vyriešené...
Rolfi
19.12.04,07:34
Treba za nimi poslať po rusky hovoriacich ludí. Čau!
ekin
19.12.04,11:52
v prvom rade by som zverejnila aj na tejto stranke ich plný názov - negatívna reklama môze vela napomocť k riešeniu toho, co sa "neda"
- a potom uz len písomne žiadať o doručenie zaplateného tovaru, .. a vymáhanie ako v obchodnom vzťahu, cize na dlhé lakte a tak to mnohí nevydrzia a vzdajú..
Prezrad nazov firmy, nech si u nej neobjednam nic - a mailom im daj vediet, ze si o nich napísala (zverejnila...volaco)
ekin
19.12.04,12:55
ked firma porusila základnú etiku v obchodnom vzťahu, a ty uvádzas pravdivé údaje (objednala,zaplatila,nedostala), tak to nie je ohováranie, ale skutočnosť. A prečo nevarovať ostatných? Mala som podobnú záležitost v jednej poisťovni a ked som im napísala, ze verejne poukážem na ich praktiky, vsetko bolo zrazu inak a priznali si aj svoju chybu..a tak som nikde na nich verejne nenadávala...iba potichúúúúčky :-)
bodliak
19.12.04,13:59
1.- Mate doklad o objednavke ? Potvrdzujuci e-mail, objednavku, atd ?
2.- Odpovedali vobec na urgencie ?
3.- Je firma zapisana v obchodnom registri ? Treba skusit kontaktovat ludi ktori su tam zapisani.
4.- Podvedenych moze byt viac, skuste zverejnenim firmy ziskat niekoho podobne poskodeneho.
5.- co tak SOI ? Aj predaj cez internet je predaj...
6.- Napisat a doporucene poslat tym podvodnikom list, kde uvediete, ze nasledujucim krokom (ak nevratia peniaze alebo neposlu knihu) bude trestne oznamenie, a poziadavka na uradenie urokov aj vsetkych nakladov.
7.- ak sa podari splnit bod 4 a nepomoze bod 5 a 6, potom to naozaj treba spravit.

8.- Ako ste platili cez internet? Ak kartou, danej banke to proste oznamte ako kartovy podvod. Ak prevodom, aj banku prijemcu platby bude urcite zaujimat, ze poskytuju sluzby podvodnikom...
ricij
11.01.05,06:40
Len na doplnenie ako to dopadlo. Po mojich urgenciách a Vašich radách mi poslali náhradnú publikáciu (tú ktorú som chcela už nemali) a peňažný rozdiel mi doplatili.
Takže to vcelku dopadlo dobre :)Vážne? A teraz som si spomenul, že už začiatkom decembra mi mala dôjsť už zaplatená kniha z dunaj.sk. Najprv mi poslali mail, že urgujú u svojho dodávateľa a už sú vyše mesiaca ticho.
Poraďáci, vyhnite sa nákupu cez dunaj.sk!!!
luebchenko
12.01.05,08:17
Oli ty si to po....la, myslím tou úpravou hneď prvého príspevku (založenie témy)! Teraz keď sem nejaký nováčik zablúdi, nebude vedieť za kým a prečo máš posielať po rusky hovoriacich ľudí http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif My skalní vieme že ti neposlali z internetového obchodu zaplatenú knižku, ale čo tí ostatní? Budú si myslieť že si dáka Mafiola, čo potom? Radšej keby si napísala tú panelákstory II ! Sledujem, sliedim, čakám, nádejám sa že možno už.... a furt nyšt! A tak by som v tejto hmlovej nálade čosi na zarehotanie sa potrebovala! Fakt! aspon taktohttp://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
brm
16.01.05,11:44
som na tom ako ricij, od dunaj.sk ruky preč...z objednaných cd-čiek poslali zo dve,aby sa nepovedalo a po zbytku zlahla zem....sú to...:mad: