kea
19.12.04,09:02
Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.
vladan
19.12.04,11:39
Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.
kea, a máš nainštalovaný Acrobat reader? Lebo mne to ide v pohode cez vyhľadávanie a potom možnosť kopírovanie alebo tlačenie :-)
Vito
19.12.04,11:40
Prave ten zakon hladam, takze ak to najdem urcite najdem sposob. Odvolavam sa na ten zakon na svojej stranke, tak by som ho rad aj mal ;-))




Mohol by mi niekto prekopírovať Zákon o cestovných náhradách, lebo v zbierke sa mi to nedá. Vopred ďakujem za pomoc.
janaGT
20.12.04,06:53
máš ho v prílohe
Valéria
22.12.04,13:29
Dnes som čítala, že nárok na paušál 6,20 Sk za používanie vozidla nezaradeného do majetku SZČO sa vzťahuje len na osobné motorové vozidlá a u úžitkových áut /konkrétne Seat Inca/ je nárok len na PHM. Nárok na paušál nie je vôbec. Je to možné? Pred nejakým časom sa predsa dali uplatňovať paušálne výdavky na nákladné motorové vozidlo nezaradené v majetku firmy dokonca v dvojnásobnej výške. Prosím o Váš názor.

Ďakujem

Valika
kea
25.12.04,09:14
Ďakujem za zákon o cestovných náhradách. Ale v ňom som sa nedočítala o úpravách sadzieb stravného u nás a v zahraničí. Kde to vlastne je?
accad
25.12.04,16:43
Ďakujem za zákon o cestovných náhradách. Ale v ňom som sa nedočítala o úpravách sadzieb stravného u nás a v zahraničí. Kde to vlastne je?Pre r.2004 základné sadzby stravného v inej ako slovenskej mene pri ZPC upravuje Opatrenie MF SR č.565/2002 Z.z.
sway
06.01.05,17:38
máš ho v prílohe

Prosím Vás ľudkovia - nerobila som CP a mám teraz ZAHRANICNE CP plati tento zákon, alebo je už niečo novšie. ak áno, prosím dajte to do placu ak máte. dííííík. :rolleyes: