Jovana
27.12.06,13:05
Ahojte poraďaci

mám na Vás prosbu som živnostníčka a mám vyššie príjmy a chcela by som si ich znížiť na základe kúpno predajnej zmluvy, môžem túto kúpnopredajnú zmluvu uzatvoriť medzi fyzickou osobou (nie živnostníkom) a do akej sumy, a a čo by mala obsahovať taká kp zmluva keď tam chcem zahrnúť nootebok za skorú odpoveď vopred ďakujem.
ekopo
27.12.06,12:15
Kúpnopredajnú zmluvu je možné uzatvoriť aj medzi fyzickou osobou. Všeobecné náležitosti : označenie kupujúceho a predávajúceho, predmet zmluvy, podmienky zmluvy, finančné vysporiadanie, dátum, podpisy oboch zmluvných strán. Notebok a podobné "veci" do 30.000,- Sk aby to mohlo ísť priamo do nákladov.
Economic
27.12.06,13:18
Ak si FO - živnostíčka, nárok na zníženie nákladov je len pri uhradení kúpnopredajnej zmluvy. Môže byť uzavretá aj medzi fyzickou osobou nepodnikateľom. Krásny deň. Viera
STRELEC
27.12.06,13:21
Ak si FO - živnostíčka, nárok na zníženie nákladov je len pri uhradení kúpnopredajnej zmluvy. Môže byť uzavretá aj medzi fyzickou osobou nepodnikateľom. Krásny deň. Viera............................................. .........................................

Pozn.: prečítal som si ešte raz pôvodnú tému a nechcem v nej reagovať.
Jovana
02.01.07,08:11
mám ešte jednu otázku k mojej téme viete mi miekto preposlať vzor kupnopredajnej zmluvy na notebook ako to má presne vyzerať hlavne tie podmienky čo majú obsahovať
Marína
02.01.07,08:55