Bowman
28.12.06,02:23
Dobry den,

chcel by som sa opytat na na niekolko veci skusenych fungujucich obchodnikov ohladom niektorych aspektov svojej buducej cinnosti.

Planom je zalozit zivnost, v ktorej bude predmetom cinnosti ponuka marketingovych a reklamnych rieseni na internete pre svojich klientov. Rovnako aj tvorba a aplikacia webovych sportovych statistik a informacnych systemov.

Prosim Vas teda o nazor, vyplyvaju nejake pravne alebo ine konzekvencie ohladom platobneho styku so zahranicim v takomto modelovanom pripade ? :

Zahranicny klient, pre ktoreho vykonam resp. budem vykonavat dane sluzby mi zaplati za dane sluzby ( realizacia reklamneho produktu, ziskanie online partnerskych webov a umiestnenie reklamy na tychto weboch na niektorych trhoch vychodnej Europy ) a zaroven zasle obnos penazi na urcite obdobie, z ktoreho zaplatim danych partnerov. Platby budu fakturovane na moju zivnost a budu realizovane nielen do Slovenskych ale napriklad aj Ceskych alebo inych Vychodo Europskych krajin.

Prosim Vas teda o Vase nazory, vyplyvaju pre moju firmu urcite pravne obmedzenia alebo nariadenia pri plateni danych partnerov do tuzemska a zahranicia za umiestnenie reklamy a dalsie marketingove sluzby ?

/ V podstate ide o outsorcovanie realizacie marketingovych aktivit a sluzieb mojim klientom (klientov) pre dany trh (trhy) /

--------------------------------------------------------------------------------

Vopred dakujem za cenne postrehy a vyjadrenia

S pozdravom