Stašek
28.12.06,10:22
Pracovníci si zmenili od 1.1.2007 ZP. Keď som im zmenil v pracovných pomeroch ZP a dal som tlačiť výkazy, "program" mi napísal, že o žiadnych zmenách nevie. Ako mám v programe zmeniť ZP, aby mi to vytlačilo odhlášky aj prihlášky? Pritom som sa to pokúšal robiť ako v dec. 06, tak aj v jan.07.
2. Je v OLYMPe zaevidované tlačiov ZP UNION? Vie niekto údaje UNIONu potrebné do OLYMPu? (čís.účtu....)
3. Ako postupovať u pracovníkov, ktorí boli v SIDERII a DOVERE? Zvládne OLYMP toto sám? Alebo mám SIDERákov prehlásiť do DOVERY?
Kimáková
28.12.06,12:00
Pracovníci si zmenili od 1.1.2007 ZP. Keď som im zmenil v pracovných pomeroch ZP a dal som tlačiť výkazy, "program" mi napísal, že o žiadnych zmenách nevie. Ako mám v programe zmeniť ZP, aby mi to vytlačilo odhlášky aj prihlášky? Pritom som sa to pokúšal robiť ako v dec. 06, tak aj v jan.07.
2. Je v OLYMPe zaevidované tlačiov ZP UNION? Vie niekto údaje UNIONu potrebné do OLYMPu? (čís.účtu....)
3. Ako postupovať u pracovníkov, ktorí boli v SIDERII a DOVERE? Zvládne OLYMP toto sám? Alebo mám SIDERákov prehlásiť do DOVERY?

Ad1) Prihlášku a odhlášku do ZP Vám OLYMP pri zmene ZP nevytlačí. Nestihneme to už zapracovať do tejto verzie (januárovej). Prihlášku OLYMP vytlačí len pri novom PP a odhlášku zase pri ukončení PP. Samozrejme ale do ďalších verzií to zapracujeme
Ad2) UNION ZP bude zapracovaná v januárovej verzii (aj s tlačivami)
Ad3) Spojenie Siderie a Dovery do spolocnej Dovery plus zvládne OLYMP sám. V januárovej verzii automaticky ľudí prihlásených do Siderie a Dovery bude brat ako by boli prihlásení do Dovery plus. Netreba nic menit.