comodo
28.12.06,20:04
Zamestnanec s.r.o.(konatel) denne jazdi na svojom aute pracovne cesty – kratke nepravidelne sa opakujuce sa trasy – po prevadzkach , posta ( 5 - 12 km a tak). Netreba snad kazdodenne vypisovat cestovne prikazy. ( ako zivnostnikovi mi raz danova kontrola uznala zoznam ciest v excelovskej tabulke, s vydavkovym pokladnicnym blokom raz za mesiec ). Ma niekto skusenosti ?
Evanka
28.12.06,19:59
Zamestnanec s.r.o.(konatel) denne jazdi na svojom aute pracovne cesty – kratke nepravidelne sa opakujuce sa trasy – po prevadzkach , posta ( 5 - 12 km a tak). Netreba snad kazdodenne vypisovat cestovne prikazy. ( ako zivnostnikovi mi raz danova kontrola uznala zoznam ciest v excelovskej tabulke, s vydavkovym pokladnicnym blokom raz za mesiec ). Ma niekto skusenosti ?
Na tlačive CP môžeš vyúčtovať napríklad celý týždeň, alebo mesiac.... Forma tlačiva na CP nie je predpísaná, ale musí obsahovať všetky náležitosti cestovného príkazu.
botev
28.12.06,20:06
podla toho, s cim mam skusenosti ja, tak si moze urobit hromadny mesacny cestovny prikaz/vyuctovanie. pouziva tu istu dopravu, to iste miesto "startu", tu istu firmu, atd
k tomu si urci nejaku cenu PHM; 6,20 na amortizaciu; diety; atd
a ma... :)