fachman
31.12.06,13:46
Prosím o radu.Bude rok čo som mal pracovný úraz na prstoch pravej ruky.Stále nedovriem-nezovriem hlavne prostredník a prstenník.Prsty mám mierne deformované,hlavne v kĺboch.Neviem či je možnosť,aby lekár posúdil stav,ktorý sa do budúcna už asi nezmení,či existuje bodové ohodnotenie a finančná náhrada alebo je záležitosť už uzavretá.Ďakujem.
willma
31.12.06,16:22
keďže to vyzerá na trvalé následky, tak máš nárok, ovšem ak bol úraz zavinený organizáciou
karol.za
01.01.07,12:09
Prosím o radu.Bude rok čo som mal pracovný úraz na prstoch pravej ruky.Stále nedovriem-nezovriem hlavne prostredník a prstenník.Prsty mám mierne deformované,hlavne v kĺboch.Neviem či je možnosť,aby lekár posúdil stav,ktorý sa do budúcna už asi nezmení,či existuje bodové ohodnotenie a finančná náhrada alebo je záležitosť už uzavretá.Ďakujem.
ahoj fachman
z tvojho príspevku nieje jasné,či už pracuješ,či pracuješ na pracovnej pozícii ako pred tvojím pracovným úraz a mnoho ďalších otázok týkajúcich sa tvojho pracovného úrazu,napr. bolo ti vyplatené bolestné???
aby si sa dostal trochu do ,,obrazu,, doporučil by som ti si trošku pozrieť
zákon č.437/2006 Z.z. o náhrade za bolesť a o náhrade za sťaženie spoločenského uplatnenia aj s jeho prílohami,ďalej pripájam link sociálnej poisťovne,nakoľko táto tieto vypláca,a k ich vyplateniu dochádza až na základe tvojej žiadosti,po ,,plelúskaní,, tohto linku ktorý obsahuje mnoho rád a informácii ako máš postupovať,aké a od koho aké tlačivo potrebuješ a ďalšie rady týkajúce sa tvojho pracovného úrazu,dúfam že po ich prečítaní budeš môcť všetko týkajúce sa okolo tvojho pracovného úrazu vybaviť,však sa jedná o peniaze, k tvojej spokojnosti

link sociálnej poisťovne:

http://www.socpoist.sk/index/index.php?ids=1180


s pozdravom karol
:):):):):)
fachman
01.01.07,13:58
Pracujem od skončenia rehabilitácie,organizácia úraz nezavinila,dostal som náhradu za bolestné a sťaženie spol.uplatnenia.Ďakujem.