Calinka
01.01.07,12:13
Dobrý deň, mám takýto problém. Brat začína podnikať ako samostatne hospodáriaci roľník. Ešte pred zapísaním do Evidencie SHR si vo vlastnej réžii vyrobil stroje, ktoré bude potrebovať na podnikanie. Na materiál, z ktorého stroje vyrobil, nemá účtovný doklad. Ako a v akej cene sa majú tieto stroje zaradiť do podnikania?
Ďakujem
Viera.M.
01.01.07,16:05
Dobrý deň, mám takýto problém. Brat začína podnikať ako samostatne hospodáriaci roľník. Ešte pred zapísaním do Evidencie SHR si vo vlastnej réžii vyrobil stroje, ktoré bude potrebovať na podnikanie. Na materiál, z ktorého stroje vyrobil, nemá účtovný doklad. Ako a v akej cene sa majú tieto stroje zaradiť do podnikania?
Ďakujem
Môže len evidenčne, bez ceny..
Katuska0000
01.08.07,11:58
Dobry den! Ja mam taky isty problem. Nemozem zohnat nikoho, kto by mi vedel odpovedat na otazky ohladom problematiky "samostatne hospodariaci rolnik" - chov psov. Poznate niekoho? Dakujem
Johanka
01.08.07,12:01
Napíš otázky, možno sa niekto nájde, ale tu si pravdepodobne zlezaradil mimotemy . Alebo máš konkrétny problém so zaradením majetku ?
Katuska0000
02.08.07,09:00
Potrebovala by som vediet nasledovne: Moj priatel je SHR - chov zvierat. Tieto zvierata si obstaral este pred tym, ako sa stal SHR. Ako preradi tieto zvierata do podnikania? Je potrebne pri chove psov podavat mesacne nejake vykazy? Na tuto otazku mi nevie vobec nikto odpovedat. A do akej temy by som mala zaradit moj dotaz?
Johanka
02.08.07,18:37
Katuska0000
11.09.07,07:34
For Johanka: Veľmi pekne ďakujem. Skúsim sa ešte spojiť so známou a prediskutujeme to spolu.