48912
02.01.07,08:26
Dobry den vsetkym,

neviem kam zaradit moju otazocku.
Co by mohol danovy urad chciet ak mi poslal predvolanie vo veci vykonania ustneho pojednavania???
Dalej sa v predvolani pise:
Danovy urad vykonal miestne zistovanie na adrese sidla dan.subjektu zapis. v obch. registri a zistil, ze danovy subjekt sa v case miestneho zistovania na uvedenej adrese nenachadzal.
Na pojednavanie ziadaju doniest doklady za r.2005.

V roku 2005 firma nebola platcom DPH, co by ich mohlo zaujimat??? Myslite, ze nieco v suvislosti s tym, ze sme na uvedenej adrese neni. Kancelarie mame na inej adrese, ktoru vsak nepouzivame.
kacena26
02.01.07,08:07
ja som mala tiez nieco podobne min.rok.jednalo sa o miestne zistovanie, vyziadali si dodavatelské aj odberatelské fa za rok nic mám k tomu nepovedali len potom spisali zapisnicu. neboj to len nieco zistuju...
48912
02.01.07,08:09
dakujem za odpoved.
blcha
02.01.07,08:40
Pravdepodobne kontrolujú vášho obchodného partnera a chcú si porovnať jeho a vaše zápisy. Takzvaná krížová kontrola.
Nechcem strašiť, iba spomeniem, že aj my sme mali takéto zisťovanie a keď na úrade videli naše fascikle, povedali nám: "Jééééj, vy to máte tak pekne spracované a nemáte toho mnoho,- urobíme kontrolu aj vám!!!" Takže platí heslo "Vždy v strehu!"