kunecka
02.01.07,07:39
Ahojte, prosim viete mi niekto poradit? Kamoska mala uztvoreny prac. pomer na dobu urcitu do 31.12.2006.Kazdy mesiac im predlzovali zmluvu. V piatok jej zavolali, aby si dnes prisla po vypoved. Da sa tomu nejak vyhnut. Pomohlo, keby isla dnes na marodku? Podla mna sa s tym uz nic neda robit.
Tweety
02.01.07,06:48
Ahojte, prosim viete mi niekto poradit? Kamoska mala uztvoreny prac. pomer na dobu urcitu do 31.12.2006.Kazdy mesiac im predlzovali zmluvu. V piatok jej zavolali, aby si dnes prisla po vypoved. Da sa tomu nejak vyhnut. Pomohlo, keby isla dnes na marodku? Podla mna sa s tym uz nic neda robit.
AK zamestnávateľ nepredlží PP na dobu určitú, tak PP končí skončením doby určitej, teda 31.12.2006. PN by neukončeniu PP nepomohla, ten by bol ukončený tak či tak.
sara-ke
02.01.07,13:01
dobry den, pracovnikovi prac. pomer, tiez mal na dobu urcitu. co vsetko mu musim odovzdat, co musi podpisat-....a pod. prosim poradite mi, neviem no este odo mna pytal aj nejake potvrdenie o zapocte rokov (robil 4 mesiace) aky to ma mat format, alebo kde to tlacivo najdem - staci mu dat iba to, alebo aj nieco ine? (robim v OLYMPE)

diiiik moc:o
Zoltán Kovács
02.01.07,13:09
dobry den, pracovnikovi prac. pomer, tiez mal na dobu urcitu. co vsetko mu musim odovzdat, co musi podpisat-....a pod. prosim poradite mi, neviem no este odo mna pytal aj nejake potvrdenie o zapocte rokov (robil 4 mesiace) aky to ma mat format, alebo kde to tlacivo najdem - staci mu dat iba to, alebo aj nieco ine? (robim v OLYMPE)

diiiik moc:o

Musíš mu dať potvrdenie o zdaniteľnom prijme. Zápočtový list - ktorý najdeš v dokumentoch a tlačivách, dá sa stiahnúť.
DanielaSL
02.01.07,13:22
dobry den, pracovnikovi prac. pomer, tiez mal na dobu urcitu. co vsetko mu musim odovzdat, co musi podpisat-....a pod. prosim poradite mi, neviem no este odo mna pytal aj nejake potvrdenie o zapocte rokov (robil 4 mesiace) aky to ma mat format, alebo kde to tlacivo najdem - staci mu dat iba to, alebo aj nieco ine? (robim v OLYMPE)

diiiik moc:o

Myslím, že Olymp ti urobí aj zápočtový list. Ešte doplním predchádzajúcu odpoveď. Ak mu urobíš decembrovú výplatu, vystavíš ELDP a dáš mu ho podpísať. A taktiež podpísať "Vyhlásenie..." na str.3, 4.
sara-ke
02.01.07,13:41
Diik, takze este si to zhrniem: dam mu potvrdenie o zdanit. prijme, zapoc. list, ELDP a vyhlasenie podpisat-to bude vsetko, hej? ked tak tak diiiik velmi