sara-ke
02.01.07,08:25
dobry den, mam noveho zam.ca, kt. ma Spolocnu ZP, takze ho chcem prihlasit, ale najprv musim zamest-ľa, vsak? no a na internete si nemozem stiahnut registr. list zam-ľa, ani tu v tlacivach som ho nenasla, pomozete mi, prosiiiim
Anja111
02.01.07,07:30
Prikladám Prihlášku zamestnávateľa SZP
sara-ke
02.01.07,07:58
ahoj Anja prosim nemohla by si mi to poslat na moj mail, blbne mi PC vobec mi to nechce otvorit, mozno sa mi podari prosim, moja adresa: sara7@post.sk
brm
02.01.07,08:37
vzhľadom k tomu, že stránka Spoločnej asi ešte spinká, resp.jej správca, ja zas potrebujem nutne hlásenie o zmenách zamestnávateľa...musím im oznámiť že chcem firmu z ich registra odhlásiť...pomoooc...
Zoltán Kovács
02.01.07,09:13
vzhľadom k tomu, že stránka Spoločnej asi ešte spinká, resp.jej správca, ja zas potrebujem nutne hlásenie o zmenách zamestnávateľa...musím im oznámiť že chcem firmu z ich registra odhlásiť...pomoooc...

KeĎ sme odhlásili posledného zamestnanca z SZP som zavolal či je potrebné odhlsiť aj zamestnávateľa. Odpoveď bola, že nie. Takže ani som neposielal.Asi to masjú ošetrené tak,že zamestnávateľa bez ZC dá mimo systému.
Marína
02.01.07,09:34
..............
brm
02.01.07,10:41
KeĎ sme odhlásili posledného zamestnanca z SZP som zavolal či je potrebné odhlsiť aj zamestnávateľa. Odpoveď bola, že nie. Takže ani som neposielal.Asi to masjú ošetrené tak,že zamestnávateľa bez ZC dá mimo systému.
radšej im oznámim že nemám poistencov ...o rok o dva o päť bude nejaký mudrcko pýtať výkazy...to nemám zapotreby...už som raz tak robila nuláky od roku 1998...ďakujem stačilo
Marína
02.01.07,10:43
...ďakujem stačilo
mimotemy Za priložené tlačivo?;)
brm
02.01.07,10:46
tebe som dala bodík za tlačifko:D