adri72
02.01.07,08:54
Na prelome r. 2004/2005 som poslala cez poštovú poukážku priamo na účet v banke peniaze na jeden úrad. Oni mi teraz po 2 rokoch (?) poslali upomienku, že som im nezaplatila. Bohužiaľ práve ústrižok o zaplatnení neviem nájsť (účtenky si odkladám ale stáva sa...). Ani neviem presne ohraničiť dátum, kedy som platbu urobila. Pošta príjma reklamácie do pol roka, takže neviem, či by so u nich uspela so žiadosťou o vystavenie dokladu o úhrade (viem len číslo účtu, variab. symol) Je ešte nejaká šanca, ako platbu zdokladovať, alebo mám smolu a musím to zaplatiť ešte raz?
Ďakujem za rady.
Daska
02.01.07,12:18
Treba ist najprv na ten urad, mozu tam platbu mat, len sa im ju nepodarilo sparovat. Mne sa takto stalo, ze ma ZP nahanala. Nakoniec sa zistilo ze tie platby mali medzi nesparovanymi...
eugen.lengyel
23.01.13,08:53
Dobry den,
v decembri som kupoval telefon z O2, a nechal som si ho dorucit kurierom. Fakturu mam ale listocek od kuriera o zaplateni (je to taky papierik so sumou) som vyhodil a teraz to odomna ziada uctovnicka. Je mozne to nejako zauctovat aj bez toho alebo nieco s tym robit?