denisadam
03.01.07,19:32
nevedel by mi niekto poradiť prečo mi nefunguje icq. Stále mi píše pripájanie na server. Rýchlosť pripojenia mám ako predtým a fungovalo to. Asi mám niečo zlé nastavené, neviete mi poradiť čo by to mohlo byť?
Heni
03.01.07,19:40
nevedel by mi niekto poradiť prečo mi nefunguje icq. Stále mi píše pripájanie na server. Rýchlosť pripojenia mám ako predtým a fungovalo to. Asi mám niečo zlé nastavené, neviete mi poradiť čo by to mohlo byť?
príčin môže byť veľa... ale... nezmenila si niečo v hardware? máš router či modem? mne to začalo takto blbnúť, ked som vymenila modem za router...
denisadam
03.01.07,19:43
mám modem aj predtým som mala, dávala som nanovo inštalovať Windows ale blbne to stále a neviem prísť na to prečo, skúšala som aj vypnúť antivirak a nič
Braňo
04.01.07,05:36
pozri, či máš v firewale otvorené porty - prípadne skús prehodiť port - na 25 alebo 80 (v nastaveniach pripojenia)
brejo
04.01.07,17:17
zaroven ak vsetky riesenia nebudu fungovat mozes kludne pouzivat webovu verziu icq ktora je dostatocna .. najdes ju na go.icq.com .. pripadne skus pouzit ineho klienta ako naprikald miranda alebo trilian pripadne prejst na iny IM soft pricom odporucvam jednoznacne skype ..
tuta
04.01.07,19:21
Mne icq tiež pestalo fungovať, tak som ho nanovo preinštlalovala a odvtedy je to v pohode.
denisadam
04.01.07,21:48
ďakujem, tiež som to nainštalovala nanovo, už to funguje