Dorjan
04.01.07,13:26
Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
Maxinka
20.03.08,07:02
Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem
Hľadám tiež nejaký vzor, ešte som to nerobila a potrebujem to vypísať pre zamestnanca - veľmi súrne!
Ďakujem
Martin Mocko
20.03.08,07:05
Hľadám tiež nejaký vzor, ešte som to nerobila a potrebujem to vypísať pre zamestnanca - veľmi súrne!
Ďakujem

Neviem či na to potrebuješ nejaké tlačivo... Ale úplne stačí na hlavičkový papier firmy vypísať text o tom, aký zamestnanec je. Či si svedomite plní pracovné úlohy, dochvílnosť v práci..atď...
drobeceva
20.03.08,07:07
Vzor nemám, ale v úvode daj jeho iniciále, uveď od kedy je u Vás zamestnaný, v akej funkcií, v stručnosti zhodnoť jeho pracovnú morálku a celkove zhodnotenie.
jana.cepelova
30.09.08,08:42
aj ja to hladam, kde to mam najst?
misomiso
30.09.08,08:54
Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem

Zalezi na tom, ako pracoval :)
Denda
30.09.08,09:14
aj ja to hladam, kde to mam najst?
Nájdete v §75 Zákonníka práce ods.1. Má obsahovať profesijné hodnotenie zamestnanca a obsahovať všetky dôležité informácie, ktoré ho charakterizujú. Nesmie v ňom poskytovať súkromné(osobné) údaje zamestnanca.
tuta
30.09.08,09:33
Skús sa odraziť od toho:
jaros5
02.10.08,06:52
Vedel by mi niekto napísať vzor pracovného posudku zamestnanca, alebo mi poraďte kde by som to našla. Ďakujem

Bez zbytočných fráz
Mnohí zamestnávatelia uvádzajú príliš všeobecné a nič nehovoriace konštatovania typu pracoval celkom dobre, je šikovný obchodník či v kolektíve bol obľúbený, ...
Dobrý posudok by mal vychádzať najmä z hodnotenia, ako zamestnanec pracoval a plnil si svoje pracovné úlohy. Nepatria doň fakty, ktoré sa týkajú rodinného alebo osobného života. Treba uviesť či bol zamestnanec iniciatívny, svedomitý a schopný riadiť či organizovať si prácu, .... atď.
arizona
02.10.08,11:43