korduľa
05.01.07,14:48
chcela by som sa spytat, ci musim nahlasovat zmenu mena zamestnanca - pri sobasi, do socialky, pripadne zp, ked je to vedene podla rodnych cisiel. v zdravotnej mi povedali ze netreba, ale ze pre istotu mam, tak to je taka odpoved, ze neviem. do socialky by som poslala reg. list FO a zaskrtnem zmena, ale do zdravotnej neviem najst vhodne tlacivo.
dakujem
Zoltán Kovács
05.01.07,13:51
chcela by som sa spytat, ci musim nahlasovat zmenu mena zamestnanca - pri sobasi, do socialky, pripadne zp, ked je to vedene podla rodnych cisiel. v zdravotnej mi povedali ze netreba, ale ze pre istotu mam, tak to je taka odpoved, ze neviem. do socialky by som poslala reg. list FO a zaskrtnem zmena, ale do zdravotnej neviem najst vhodne tlacivo.
dakujem

Do ZP som to riešil hromadným oznámením tak, že ukončil som poistenie pod rodným menom k dátumu sobáša, a prihlásil som na druhý deň s novým menom. Všetko na jednom tlačive. ZP potvrdila prijatie oznámenia, a nemali žiadne námietky. Do SP cey RLFO zmena. K obom som priložil kôpiu sobášneho listu.
korduľa
05.01.07,14:01
dakujem za odpoved, bude velky problem, ked to chcem nahlasit spatne 2 mesiace, pani je na RD a nejak nam to nenahlasila, ze sa vydala
Zoltán Kovács
05.01.07,14:12
dakujem za odpoved, bude velky problem, ked to chcem nahlasit spatne 2 mesiace, pani je na RD a nejak nam to nenahlasila, ze sa vydala

Urob to čo najskôr. Zatiaľ som neobdržal penále od SP a ZP, keď som posielal tieto zmeny oneskorene.
katkaj
05.01.07,14:22
Lepšie neskôr ako nikdy ;)