Marianna01
05.01.07,16:14
V posledných dňoch / týždňoch som bola na porade veeeeľmi málo prítomná (choroby, sviatky, návštevy atď). Teraz som znepokojená - na Drakovi aktuality len tak frčia, nové témy, príspevky - a porada obsahuje väčšinu novozaložených tém spred vianoc, aktuality veškeré žádné - dochádza k tomu, čoho sme sa pri otváraní Draka báli? Porada pomaličky umiera? Nemám nič proti Drakovi - no momentálne mzdy nepotrebujem riešiť - čo sa síce v priebehu roka môže zmeniť, ale teraz to nepotrebujem. Takže zatiaš Draka na mzdy tiež nepotrebujem - ale vidím, že Drak na mzdy nerieši len mzdy - ako to teda vlastne je? Porada bude ďalej plne funkčná s členstvom, na aké sme zvyknutí, alebo to jednoducho pomaličky zapadne internetovým prachom?
Richard
05.01.07,15:44
No neviem, ale mne to nepripadá že Porada umiera, práve naopak umiera server od záťaže a v pondelok bude nasadený nový, lebo ten súčasný to nestíha.

Porada zaznamenala tento týždeň rekord v počte prihlásených až tak že niekoľko krát padla.

Takže apokalypsa sa nekoná .-)
Marianna01
05.01.07,15:46
UFF, to si ma utešil, lebo komu veriť, keď nie adminovi? :D Nie, naozaj som rada, lebo ma to tak rozosmutnilo, mne sa darilo dostať sa sem zrejme vždy, keď tu bolo tak 30-40 ľudí, u toho 10 členov... takže budeme frčať na novom serveri? DOBRÉ! :)
Zoltán Kovács
05.01.07,18:40
Porada určite neumiera. Ja mám pocit práve opačný. Je tu toľko nových členov, príspevkov, rád ....., že nestíham sledovať. A to som denne min. 2-3 hodiny na porade.
Drak vôbec neubral popularite porady.Skôr si myslím, že sa rozširuje dobrá povesť porady aj vďaka drakovi.
helas
05.01.07,20:58
Čo by umierala, ešte len bude žiť s blížiacim sa termínom podania DP, veď uvidíš
liba2
05.01.07,21:02
Táto porada neumiera a pokiaľ bude dostupná v dnešnej forme, ani neumrie. A drak ju v žiadnom prípade nezožerie.
Jozef Mihál
05.01.07,21:02
Kde inde zoženú občania - daňoví poplatníci, pred 2.4. info o daňových priznaniach, keď nie na doméne porada.sk?
lenkak
05.01.07,21:04
však "zažili" sme si minulý rok DP, zažijeme aj tento. Takisto to bude pred RZ ZP, vždy je to tak pred dph a stále dokolečka.
liba2
05.01.07,21:07
Kde inde zoženú občania - daňoví poplatníci, pred 2.4. info o daňových priznaniach, keď nie na doméne porada.sk?napr. na drak.porada.sk :)
Eulalia
06.01.07,03:51
Preboha, nestrašte, Porada nesmie umrieť:) Kam by sme potom chodili po radu, nabrať si dobrej nálady a povzbudenia?:p
Nesmrteľná síce môže byť Teta závisť ale hádam aj naša Porada by si to zaslúžila:) .
Zoltán Kovács
08.01.07,12:56
Ako dôkaz toho, že porada neumiera, práve naopak rozkvitá je toto:

Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 450, o 02:22 PM.

Nový rekord od existencie porady.
Richard
08.01.07,18:41
Ako dôkaz toho, že porada neumiera, práve naopak rozkvitá je toto:

Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 450, o 02:22 PM.

Nový rekord od existencie porady.


A popritom Porada frčala ako drak. Nový server to zvláda v pohodičke :-)
Melnick
08.01.07,18:52
:D :D :D dobrá transfúzia. :D :D :D
Jozef Mihál
08.01.07,19:17
Tak, po technickej stránke by sme na boj s daňovými priznaniami vybavení boli.
Marianna01
08.01.07,20:07
A čo včera? Mne sa nedalo pripojiť - hlásilo problém so serverom... :confused:
lenkak
08.01.07,20:08
včera bol menší problém, nakoľko sa Porada presúvala zo starého servera na nový, takže už je to samá pohodička.
Marianna01
08.01.07,20:33
včera bol menší problém, nakoľko sa Porada presúvala zo starého servera na nový, takže už je to samá pohodička.

Zdalo sa mi, že som čosi také zachytila (Richard ;)), ale nebola si istá, či tento deň. Aj som si v kútiku duše priala, aby išlo o výmenu servera :)
Terezap
14.01.07,18:20
Ahojte poraďáci. Dlhšiu dobu som tu nebola a teraz normálne žasnem.
Je tu toľko nových vecí. Strašne sa mi páči aj drak. Síce mzdy až tak veľmi nepotrebujem, ale vždy sa to zíde mať po ruke. Človek nikdy nevie, kedy a čo bude potrebovať. Veľmi sa mi to tu páči a chválim všetkých tých, čo stoja za týmto nápadom.
plavčík
14.01.07,19:16
PRE BOHA.....PORADA UMIERA???? !!!!!!!!!!!
To snáď nie iba s ňou dokážem preplávať /preplácať sa/ morom zákonov, vyhlášok, noviel....
Iba s VAMI PORAĎÁCI to akosi zvládam a dúfam , že raz budem na druhej strane miesto neustálych otázok budem len radiť a radiť a radiť.
No momentálne som skôr pod vodou než na hladine a to ma čaká závierka. Minulý rok som to dáko splavil, ale teraz .....čím dlhšie robím účto tým zisťujem že som len maličký malilinky plavčíček .
PRETO
PORADA NEUMIERAJ.

Skôr by som navrhol pre lepšiu prehľadnosť aby sa články ktoré nie sú platné dali do akéhosi "ARCHÍVU" a ostali by len platné veci. Myslím konkrétne na to, že je zbytočné mať rozbalené témy na 20-30 listov i viac s morom príspevkou platných do roku 2003 či 4. Neviem si síce predstaviť ako to vyfiltrovať ale sú tu múdre hlavy a možno niečo vymyslia.

Nemyslite si, že si chcem len pohodlne plávať na vlnke, nie. NAOZAJ NIE!
Chcem byť plavčík....teda ten čo "ťahá z vody Iných" i keď som momentálne "len" na plaveckom kurze pre záchranárov....PORAĎÁKOV!
Eulalia
15.01.07,02:56
Neboj Plavčík, zákony sa menia takou rýchlosťou, že občas "plávajú" aj skúsení Poraďáci. Aj keď sa aj ja počítam k tým, čo sú veľmi často pod hladinou, Porada je naše záchranné koleso, preto nesmie umrieť;) . To by sa nás tu utopilo strašné množstvo:p .
Hlinkovx
15.01.07,06:34
plavčík
keď používaš napr. rožšírené vyhľadávanie
tak si dáš vyhľadať tému, ktorá ťa zaujíma..
a dáš nájsť príspevok podľa času..
a máš tam možnosť hľadať za obdobie napr. mesiaca, troch mesiacov alebo roka..

ináč je fakt, že nie vždy sa podarí nájsť najčerstvejšie informácie
a chcelo by to s tým archívom niečo urobiť...
napr.aspoň nejako farebne rozlíšiť, že toto sú údaje z roku 2004, 2005 , 2006 alebo z roku 2007
pretože dosť ľudí pozrie už dátum...ako deň a mesiac..ale na rok sa akosi zabúda :D
maja
15.01.07,08:29
Ale ste ma vyplašili takto v pondelok :eek:.
Hlinkovx
15.01.07,09:56
ináč...mne už dnes tri krát vypísalo..
že We can't find "www.porada.sk"
alebo že stránka je nedostupná...
a napr. keď som sa pýtala Pepí, že či jej ide...jej načítalo bez problémov..
Jozef Mihál
15.01.07,10:49
Problém bol v serverovni s routerom, neviem čo to je ale je to dobrá koťuha.
Zoltán Kovács
15.01.07,11:47
A máme tu nový rekord:

Na Porade bolo najviac členov súčasne Dnes v počte 494, o 01:45 PM.
:D
Richard
15.01.07,14:55
len škoda že dnes v serverovni padal router a Porada mala vypadky... :-(
chyba však bola na strane poskytovateľa pripojenia servera...
camelfly
15.01.07,14:59
a este sem tam pada, vsak az teraz sa mi znovu podarilo prihlasit
Melnick
15.01.07,15:14
PRE BOHA.....PORADA UMIERA???? !!!!!!!!!!!
To snáď nie iba s ňou dokážem preplávať /preplácať sa/ morom zákonov, vyhlášok, noviel....
Iba s VAMI PORAĎÁCI to akosi zvládam a dúfam , že raz budem na druhej strane miesto neustálych otázok budem len radiť a radiť a radiť.
No momentálne som skôr pod vodou než na hladine a to ma čaká závierka. Minulý rok som to dáko splavil, ale teraz .....čím dlhšie robím účto tým zisťujem že som len maličký malilinky plavčíček .
PRETO
PORADA NEUMIERAJ.

Hmmm,ak má umieranie takúto podobu ,potom sa skutočne už ničoho nembojím.:)