Livia2
05.01.07,17:14
:confused: :confused: :confused:


Mám to "šťastie" vybrať pre firmu nejaký soft pod Windovsom pre sklad , poraďte, s ktorým je najmenej problémov....na cene asi moc nezáleží...ale musí vedieť :

:rolleyes:

* viesť skladové položky ak sú rovnakého názvu v jednej karte, ale mať zároveň v sebe možnosť uchovávať pri pridaní nových kusov aj svoju "šaržu", v mojom prípade dátum príchodu materiálu na sklad...

* aby dodržiaval "FIFO" v príme a výdaji

....Jedná sa totiž o leteckú firmu vyrábajúcu lietadlá, a treba hocikedy vysledovať avizovaný nekvalitný materiál z dodávky, ktorú by dodavateľ po dodaní označil ako zlú....a hneď zistiť v ktorom lietadle ten zlý materiál je, a zákaznikom to oznámiť a urobiť nápravu....

Asi by ste sa nechceli voziť na takom lietadle, kde praskajú skrutky.... :)

dík....

Ak dobre poradíte, nemusím potom vypisovať tu, a môžete sa venovať problémom bezo mňa.... ;)
Calinka
05.01.07,17:19
Ja používam na vedenie skladu skladový modul z programu Omega. Cena zaň bez prepojenia na účtovníctvo bola myslím okolo 2 - 3 tis. Sk. Nepoužívam ho ešte moc dlho, ale zatial sa nemôžem sťažovať. Pri každom príjme a výdaji sa dá zadať pomerne veľa údajov, ale mysím, že kým si nejaký program nevyskúšaš, tak nezistíš, či ti vyhovuje :).