almondx
05.01.07,18:42
ahojte, poprosim skusenych, aby mi poradili ako mam nastavit zauctovanie predajky.V starom roku sa mi pri zauctovani predajky urobilo standartne zauctovanie nakladov verzus sklad a samozrejme trzby ,dph a prijem do kasy.Prvy krat som teraz robila zavierku 2006..teda iba prevody uctov do 2007 ,chcela som zauctovat prvu predajku a soft mi zauctoval iba trzby a prijem do kasy,ale 504 a 132 nevidim ani v uctovnom denniku a ani sa fyzicky neponizili stavy predanych poloziek. Viete mi ,pls ,niekto poradit, kde si to dokazem nastavit?Vsetky parametre som prebrala z roku 2006 a tam to fungovalo:rolleyes: .
dakujem
Marianna01
06.01.07,13:23
V nastaveniach skladu. Presne si nepamätám kroky, ale cez sklad, nastavenia - hľadaj predkontácie.
KP1
19.01.07,12:54
V nastaveniach účtovného roka - záložka sklad nemáš zakliknuté účtovať spôsobom A. Tento prepínač zaisťuje, že sa budú účtovať skladové doklady. Teraz však už asi nebude prepínač aktívny (je možné ho nastaviť len pred vytvorením prvého skladového dokladu).
Pomôcť ti môžu na hotline Cígler Software (technici ťa vedia navigovať, kde to upraviť priamo v súbore)