reozo
05.01.07,21:06
Cafte , ja ked som chcel dostat dotaciu z UP, pri tvorbe podnikatelskeho planu som dostal taky napad. V polozkach sa mi nechcelo vsetko vypisovat a zistovat si ceny, tak som tam dal iba 3 polozky /pocitac,1 rok najom a 2 roky odvody do ZP/. Vsetko mi preslo a dotacia mi bola schvalena. Ziskal som tym urcitu volnost pri vybere toho co si kupim, pretoze na ucte mam prostriedky , ktore budem splacat mesacne 2 roky /okolo 35000/. Len neviem ci mi nahodou nebudu kontrolovat aj podn ucet a to by znamenalo ze dotaciu musim drzat na ucte a 2 roky vyplacat najom a nemozem ich inak otacat.;) Aky je vas nazor ? dakujem
alpland
28.01.07,12:03
Cafte , ja ked som chcel dostat dotaciu z UP, pri tvorbe podnikatelskeho planu som dostal taky napad. V polozkach sa mi nechcelo vsetko vypisovat a zistovat si ceny, tak som tam dal iba 3 polozky /pocitac,1 rok najom a 2 roky odvody do ZP/. Vsetko mi preslo a dotacia mi bola schvalena. Ziskal som tym urcitu volnost pri vybere toho co si kupim, pretoze na ucte mam prostriedky , ktore budem splacat mesacne 2 roky /okolo 35000/. Len neviem ci mi nahodou nebudu kontrolovat aj podn ucet a to by znamenalo ze dotaciu musim drzat na ucte a 2 roky vyplacat najom a nemozem ich inak otacat.;) Aky je vas nazor ? dakujem



Moj znamy ma tiez dotaciu, tiez tak skusil ako si pisal a mal z toho probklemy, na ucte musis mat uhradu zdravotnych odvodov, tuie mozes uhradzat len prevodom z uctu..Nakup zariadenia je navhodnejsi kartou, lebo ti odpocita presne tolko kolko stoji dana vec.Tovar nemozes kupovat z dotacie.Ak mas uvedene veci v kalkualcii co chces zakupit mozes, ale ked ti tam nieco chyba co chces kupit potrom, uz sa to neda, aUPSVAR to klasifikuje ako porusenie dohody!!!!
ilona
29.01.07,04:50
Je dôležité aby si ten nájom a odvody platil,ale prečo peniaze na účte držať 2 roky nechápem ako to myslíš.
adriana2007
29.01.07,15:48
Dobry den,
aka najvyssia suma je mozna ziskat ako dotacia z UP? Ako dlho trvalo vybavenie dotacie? Dakujem
kukučka
29.01.07,16:12
Ak si klikneš na tento odkaz, máš čo čítať najmenej do rána....:D
je tam okolo dotácií povedané hádam všetko, ak nie, potom sa pýtaj.
Radi Ti pomôžeme.
/výška rôzna podľa okresov, vybavenie ani mesiac/

http://www.porada.sk/search.php?searchid=1890724

PS. klikla som si na Tvoj profil a nepoteším Ťa - si na materskej, dotácia je pre nezamestnaných...
adriana2007
30.01.07,05:01
Klikla som na ten odkaz a vyhladavac nenasiel ziadne vysledky. Co sa tyka materskej, tak nebudem na nej uz onedlho. Nemas takisto informacie o grantoch z EU alebo nejake dotacie zo statu?
Dakujem
Marína
30.01.07,06:27
adriana2007
30.01.07,16:13
dakujem. Musim si to prestudovat...
kukučka
31.01.07,11:33
Klikla som na ten odkaz a vyhladavac nenasiel ziadne vysledky. Co sa tyka materskej, tak nebudem na nej uz onedlho. Nemas takisto informacie o grantoch z EU alebo nejake dotacie zo statu?
Dakujem

prepáč, už som ten link opravila