pink038
06.01.07,18:08
Ahojte , prosím o radu. Zo zamestnancom sme ukončili pracovný pomer 31/12/2006. Od 04/01/2007 je evidovaný na úrade práce. Stretol ma a vraví mi, aj tak mi budete platiť Pn v rámci ochrannej doby, idem sa dať vypýsať! Chcem sa spýtať nenesie on Pn už na úrad práce keď je tam už evidovaný ?
Ďakujem.
Tweety
06.01.07,17:49
Ahojte , prosím o radu. Zo zamestnancom sme ukončili pracovný pomer 31/12/2006. Od 04/01/2007 je evidovaný na úrade práce. Stretol ma a vraví mi, aj tak mi budete platiť Pn v rámci ochrannej doby, idem sa dať vypýsať! Chcem sa spýtať nenesie on Pn už na úrad práce keď je tam už evidovaný ?
Ďakujem.
Nemocenské tomu bývalemu zamestnancovi preplatí SP v rámci OD.
Calinka
06.01.07,19:21
Zamestnávateľ musí poslať na sociálnu poisťovňu potvrdenie o príjme na výpočet nemocenských dávok.
marco04
22.01.07,17:40
Zamestnávateľ musí poslať na sociálnu poisťovňu potvrdenie o príjme na výpočet nemocenských dávok.
Chcem sa opýtať zo zamestnancom sme rozviazali prac. pomer dohodou k 31.1.2007. Dnes doniesol PN. Skončí mu pracovný pomer k 31.1.2007 alebo je v ochrannej dobe?
mysimis
22.01.07,17:47
Napriek tomu, že je PN je už podpísaná dohoda o ukončení PP a tá platí, čiže končí 31.01.2007.
tina76
22.01.07,18:04
ahojte,
prosim vas o radu - co robit, ked:
zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....:mad:
cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
dakujem vopred za odpoved.
v
tina76
22.01.07,18:09
Re: sialena PN
ahojte,
prosim vas o radu - co robit, ked:
zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....
cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
dakujem vopred za odpoved.
v
tina76
22.01.07,18:09
ahojte,
prosim vas o radu - co robit, ked:
zamestnanec sa dal vypisat na PN v piatok. Cez vikend v praci nebol, v pondelok minuly tyzden priniesol PN s tym, ze ju ide zrusit a v utorok pride normalne do prace. PN listok sme mu teda nechali. V ten den sme odchadzali na sluzobnu cestu a vratili sme sa v nedelu - vcera. Dnes chalan prisiel rano do prace a oznamil nam, ze on tu marodku nebol zrusit, pretoze sa tam nejak nedostal.....
cize: je vlastne doteraz na PN, pritom bol normalne v praci a papiere nosil vo vrecku!
CO by sa nam s tymto teraz patrilo urobit??
dakujem vopred za odpoved.
v