katarina.j
07.01.07,01:04
Ahojte poraďáci,vedeli by ste mi po lopatysticky vysvetliť ako sa to robí,že keď píšete príspevok a doňho vložíte link nejakej www stránky a ona sa tam na mieste hneď dá otvoriť?Dufam,že chápete čo som chcela napísať.Vidím,že vy to už máte v krvi lebo to bežne robíte.Za radu vám vopred ďakujem
Nika
07.01.07,07:21
Keď píšeš príspevok na lište vidíš pod smajlíkom "zemegulu s retiazkou". Vyznačíš si slovo, ktoré má stránku otvoriť a klikneš na "zemegulu". Otvorí sa ti okienko a vložíš doň www adresu. A je to...
Volvox
07.01.07,09:08
Alebo si nájdeš tú stránku ktorú chceš linknúť v druhom prehliadači a skopíruješ jej adresu do tvojho príspevku.
A ak chceš dať link na niektorú tému a chceš aby ti zobrazilo len jednu konkrétnu odpoveď a nezobrazovalo celú dlhú stránku s ostatnými odpoveďami, tak rovnako ako predtým si tú tému s tou odpoveďou vyhľadáš v druhom prehliadači a vpravo hore pri tej odpovedi je jej číslo (táto moja by mala byť #3). Klinkeš pravým, vyberieš vlastnosti a tam máš uvedenú presnú adresu tejto odpovede. Skopíruješ a máš.
Možno to ide aj jednoduchšie.
lenkak
07.01.07,14:02
hyperlinka: stačí si označiť adresu stránky, ktorú chceš skopírovať, dáš ctrl+C, a potom vložíš priamo do textu kde píšeš CTRL+V.
Ja si teraz označím a skopírujem adresu tejto stránky, prilepím sem adresu a vytovrí sa Ti hyperlinka. Keď na ňu klikneš znovu sa Ti zobrazí táto stránka.
http://www.porada.sk/t39289-iados-o-radu-www-link.html