willma
04.04.07,12:54
:D:D:D:D ved vieš ako som to myslela :) veď preto som to hocikto buchla tiež do úvodzoviek :---
ajobs
05.05.07,11:52
Ahojte, superstretkári. Termín sa nezadržateľne blíži, takže by možno bolo treba oživiť túto tému už aj napr. nejakými detailami - kedy a koľko zaplatiť, apod.
Dúfam, že Bea sa včas ozve.
Paula
07.05.07,13:55
To nemdopadne dobre :cool: ....za seba tíško hlásim, že potrebujem do konca týždňa mať definitívnu istotu termínu šantenia budúceho (dôvody neverejné :) ) ...a nerada by som možným odhlásením sebasa (z dôvodu zmeny programu pre neistotu) zradila na poslednú chvíľu spolujazdcov :( .
Beata
09.05.07,09:34
Paula, pesimistka sa drží hesla "Zachovajte paniku" :D

Kľud Pauli, kľud, nemšír tu neistotu. Už si Ty niekedy zažila, že čo Bee povie, nemkoná sa to? Ajajaaaaaj, také tu ešte nembolo.
Jednoducho som to považovala za zbytočné, aby som tu každý týždeň vypisovala Bude stretko, Bude stretko, Bude stretko... Teraz je ten správny čas na poslanie záväzných prihlášok!

Takže, je to tu, prihlášky posielam mailom tým, ktorých mail poznám. Tí ktorých mail nepoznám, tých oslovím SS-kou.


A Pauli, aj Alda, Vám posielam prihlášku ako prvým, aby ste náhodou nemrozmysleli ;)
ALDA
09.05.07,12:02
Beatka ja som dala Pauli súhlas, akože s ňou súhlasím, ale nie, že Tebe neverím.
Či ja vôbec pôjdem ešte neviem, neviem, ale skôr nie ako áno. Za prihlášku ďakujem.:) Jednoducho si zlatučká.:):):)
V príspevkoch nie som prihlásená.
Beata
09.05.07,12:10
Beatka ja som dala Pauli súhlas, akože s ňou súhlasím, ale nie, že Tebe neverím.
Či ja vôbec pôjdem ešte neviem, neviem, ale skôr nie ako áno. Za prihlášku ďakujem.:) Jednoducho si zlatučká.:):):)
V príspevkoch nie som prihlásená.

Aldi, čo to vymýšľaš? Na stretku nesmieš chýbať!!! Komu budem nežne chrápať do uška? A na našu vaňu si zabudla?

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif
Jozef Mihál
09.05.07,14:04
Hehehehehehehe.
Zuziana
09.05.07,14:45
Máme si zobrať aj vaničky? Je tam sneh?
DanielaSL
09.05.07,15:00
Paula, pesimistka sa drží hesla "Zachovajte paniku" :D

Kľud Pauli, kľud, nemšír tu neistotu. Už si Ty niekedy zažila, že čo Bee povie, nemkoná sa to? Ajajaaaaaj, také tu ešte nembolo.
Jednoducho som to považovala za zbytočné, aby som tu každý týždeň vypisovala Bude stretko, Bude stretko, Bude stretko... Teraz je ten správny čas na poslanie záväzných prihlášok!

Takže, je to tu, prihlášky posielam mailom tým, ktorých mail poznám. Tí ktorých mail nepoznám, tých oslovím SS-kou.


A Pauli, aj Alda, Vám posielam prihlášku ako prvým, aby ste náhodou nemrozmysleli ;)

A ja som ju už dostala a vyplnenú poslala späť. Teším sa na všetkých, ktorí prídu ......



http://www.gify.nou.cz/r_slunce_soubory/9.gif
Paula
09.05.07,15:07
Mne to neide vyplniť, kričí na mňa, že to je iba na čítanie :D Skúsim to vyplniť vo vani.
katkaj
09.05.07,15:22
Mne to neide vyplniť, kričí na mňa, že to je iba na čítanie :D Skúsim to vyplniť vo vani.

Pauli skús si to najprv uložiť do PC a potom to skús vypísať ;)
Ja som už vypísala a poslala ;) jupiiik

PS: Keby sa chcel ešte niekto pridať na stretko, stačí keď vyplní pozvánku a pošle ?
Melnick
09.05.07,15:30
Aldi, čo to vymýšľaš? Na stretku nesmieš chýbať!!! Komu budem nežne chrápať do uška? A na našu vaňu si zabudla?

http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gif

Tak toto nemá žiadnu chybu. Supéééér.
účtovník 007
09.05.07,15:39
No a potom tam niekto dopísal: "Ten šušník je Andrej?":D :D :D
Beata
09.05.07,15:41
Pauli skús si to najprv uložiť do PC a potom to skús vypísať ;)
Ja som už vypísala a poslala ;) jupiiik

PS: Keby sa chcel ešte niekto pridať na stretko, stačí keď vyplní pozvánku a pošle ?

Katuška, to bohužiaľ nestačí, lebo ja to presne evidujem a prideľujem aj VS. Takže ak je niekto, kto by mal ešte záujem, stačí ak mi pošle do SS-ky mailovú adresu a ja mu obratom pošlem záväznú prihlášku aj s variabilným symbolom :)
Beata
09.05.07,15:58
Už mám prvé prihlášky:

DanielaSĽ prišla prvá, druhý bol potvrdzujúci mail Jožka Mihála, ako tretia mi dorazila prihláška od bef (len zabudla tú prihlášku priložiť do mailu :D ), štvrtá priletela od Pauly (síce nie celkom prihláška, lebo sa jej nedarí vyplniť, ale my už to máme nacvičené, ako vlani, však Pauli ;) ), ďalšia dorazila od katkaj, takže sa to pekne zbiera :)

Ešte aj tí hokejisti nám radosť robia... ooooleee-ole-ole-oleeeeeee, my hrajemeeeee, my hrajemeeeeee :)
katkaj
09.05.07,16:02
Už mám prvé prihlášky:

DanielaSĽ prišla prvá, druhý bol potvrdzujúci mail Jožka Mihála, ako tretia mi dorazila prihláška od bef (len zabudla tú prihlášku priložiť do mailu :D ), štvrtá priletela od Pauly (síce nie celkom prihláška, lebo sa jej nedarí vyplniť, ale my už to máme nacvičené, ako vlani, však Pauli ;) ), ďalšia dorazila od katkaj, takže sa to pekne zbiera :)

Ešte aj tí hokejisti nám radosť robia... ooooleee-ole-ole-oleeeeeee, my hrajemeeeee, my hrajemeeeeee :)

:eek: :eek: :eek: a ja som nembola prvá ??? :D :D :D :D
Sa už teším a som zvedavá koľko sa nás napokon nazbiera :D :D

Hokejisti sú skvelí, dúfam že to úspešne dobojujeme, aby bol ďaľší dôvod na oslavu ;) :)
willma
09.05.07,16:05
hmmmm remíííííza :mee: :mee: :mee:
katkaj
09.05.07,16:06
hmmmm remíííííza :mee: :mee: :mee:


Nevadí, ešte je dosť času ;)
ALDA
09.05.07,17:45
Nevadí, ešte je dosť času ;)

...aj niekoľko rokov:mee:
katkaj
09.05.07,17:54
...aj niekoľko rokov:mee:


hmmm tešila som sa zavčasu, ale tak život ide ďalej aj keď to mrzí :mee:

Zoberiem si to z tej lepšej stránky, aspoň nebudem mať ďaľšie šedivé vlasy lebo dnes mi ich pribudlo dosť :cool: a do toho finále by to bolo ešte horšie :(
willma
09.05.07,20:24
Ako je to s platením za deti a vôbec môžu sa brať?
Beata
10.05.07,07:30
Veru s deťmi sa na túto session neráta. Vieš si predstaviť, keby všetkých 60 ľudí prišlo s manželmi a deťmi, tak by sme obsadili štyri také penzióny :)

Nanajvýš je taká možnosť, že počkáš do konca mája a potom budeme vidieť, či ostane nejaké miesto voľné a mohla by si povedzme zobrať manžela a s uvážením aj dieťa, ale s tým, že tomu dieťaťu nebude vadiť večerná zábava. Určite by nebolo na mieste, keby si večer o deviatej prišla povedať niekomu, nech sa baví tichšie, že Ti dieťa spí... Rozumieme sa ;)
Beata
10.05.07,09:00
Penzión sa nám pomaličky zapĺňa. Včera som poslala prihlášky a už je jedna pätina obsadená.
Záväzne sa nám prihlásili:

DanielaSĽ, bef, accad, Paula, vladan, katkaj, jangol, jamija, bepo, účtovník 007, victoria, somij
Beata
10.05.07,09:13
Záväzne prihlásení:

DanielaSĽ, bef, accad, Paula, vladan, katkaj, jangol, jamija, bepo, účtovník 007, victoria, somij, ingi
katkaj
10.05.07,09:17
Záväzne prihlásení:

DanielaSĽ, bef, accad, Paula, vladan, katkaj, jangol, jamija, bepo, účtovník 007, victoria, somij, ingi

Haloooo halooooo a kde ste všetci ostatní ;) zatiaľ to vyzerá na nejakú súkromnú párty ;):D
Beata
10.05.07,09:21
Vydrž Katuš, však ešte len začíname ;) Budeš sa diviť, aká párty to bude :D Na Krahuliach dodnes spomínajú, že to ešte nezažili. Dúfam že aj Selce si nás obľúbia a nezabudnú na PORAĎÁKOV!
katkaj
10.05.07,09:23
Vydrž Katuš, však ešte len začíname ;) Budeš sa diviť, aká párty to bude :D Na Krahuliach dodnes spomínajú, že to ešte nezažili. Dúfam že aj Selce si nás obľúbia a nezabudnú na PORAĎÁKOV!

Veď to ja len aby sa niekto náhodou nezabudol prihlásiť v záplave povinností :D:D:D:D:D:D
Beata
10.05.07,09:43
Záväzne prihlásení:

DanielaSĽ, bef, accad, Paula, vladan, katkaj, jangol, jamija, bepo, účtovník 007, victoria, somij, ingi, jozefI, bluebox
willma
10.05.07,10:06
Veru s deťmi sa na túto session neráta. Vieš si predstaviť, keby všetkých 60 ľudí prišlo s manželmi a deťmi, tak by sme obsadili štyri také penzióny :)

Nanajvýš je taká možnosť, že počkáš do konca mája a potom budeme vidieť, či ostane nejaké miesto voľné a mohla by si povedzme zobrať manžela a s uvážením aj dieťa, ale s tým, že tomu dieťaťu nebude vadiť večerná zábava. Určite by nebolo na mieste, keby si večer o deviatej prišla povedať niekomu, nech sa baví tichšie, že Ti dieťa spí... Rozumieme sa ;)
Panebože ja nie manžela , ja len dieťa :D , Ale asi máš pravdu. Teraz mi ostáva len dúfať, že babka zavaruje, ak bude doma.:o
Beata
10.05.07,10:20
Panebože ja nie manžela , ja len dieťa :D , Ale asi máš pravdu. Teraz mi ostáva len dúfať, že babka zavaruje, ak bude doma.:o

Nedúfaj, už teraz si babku rezervuj na ten termín, aby si mala istotu, že máš s kým dieťa nechať. Rozhodne by nebolo vhodné zobrať dieťa na takúto akciu...
willma
10.05.07,11:54
Nedúfaj, už teraz si babku rezervuj na ten termín, aby si mala istotu, že máš s kým dieťa nechať. Rozhodne by nebolo vhodné zobrať dieťa na takúto akciu...Hmmm, dobrá rada, ale babku napadne meter snehu a odkotúľa sa pracovne mimo republiku a som v háji. Ale snáď nie a nejako to ustojím :D
katkaj
10.05.07,11:58
Hmmm, dobrá rada, ale babku napadne meter snehu a odkotúľa sa pracovne mimo republiku a som v háji. Ale snáď nie a nejako to ustojím :D

Dani tak si pre istotu zarezervuj aj iných členov rodiny ;):D
willma
10.05.07,18:50
no baby zlaté, maximálne môj zodpovedný puberťák.a už sa aj sľúbil za mierny poplatok:D
evina
10.05.07,18:53
no baby zlaté, maximálne môj zodpovedný puberťák.

Dúfam, že toho zodpovedného puberťáka myslíš na varovanie nie na pobyt na stretku:) Najmä puberťákov treba nechať doma ...:D
Jozef I
10.05.07,18:56
Dúfam, že toho zodpovedného puberťáka myslíš na varovanie nie na pobyt na stretku:) Najmä puberťákov treba nechať doma ...:D

Tak toto teda bude dosť ťažké, lebo na tomto superstretku bude toľko sedemnástok, že to bude ako stretko puberťákov... :D :D :D
willma
10.05.07,19:04
už som doplnila svoj predošlý príspevok, samozrejme že ho nechávam doma varovať
evina
10.05.07,19:15
Tak toto teda bude dosť ťažké, lebo na tomto superstretku bude toľko sedemnástok, že to bude ako stretko puberťákov... :D :D :D
No Jozef, ale my všetky sedemnástky tu prítomné nepoznáme negatíva puberty:D
Beata
10.05.07,22:34
Záväzne prihlásení:

AdaG, JozefI, Manual, Paula, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ, somij, bluebox
Beata
11.05.07,08:04
Záväzne prihlásení:

AdaG, JozefI, Manual, Paula, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, victoria,účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,somij, bluebox, Jana Acsová, Denda, liba2
Jozef Mihál
11.05.07,08:05
Nooo, formuje sa silná zostava...
Beata
11.05.07,09:03
Záväzne prihlásení:

AdaG, JozefI, Manual, Paula, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, victoria,účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,somij, bluebox, Jana Acsová, Denda, liba2, eviketa
endrju
11.05.07,09:42
Nooo, formuje sa silná zostava...
Súhlasím a doplním, že školenie z krokových variácií asi nebude chýbať ani tento rok. :cool: Je najvyšší čas na začiatok trojfázového tréningu koordinácie pohybov :rolleyes: :eek: / 2007
Jana Acsová
11.05.07,10:52
Súhlasím a doplním, že školenie z krokových variácií asi nebude chýbať ani tento rok. :cool: Je najvyšší čas na začiatok trojfázového tréningu koordinácie pohybov :rolleyes: :eek: / 2007Nestresuj Andrej. Budeme aplikovať novelu:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=461035&postcount=108
katkaj
11.05.07,10:55
Súhlasím a doplním, že školenie z krokových variácií asi nebude chýbať ani tento rok. :cool: Je najvyšší čas na začiatok trojfázového tréningu koordinácie pohybov :rolleyes: :eek: / 2007

jeeeee Andrej na piatok poobede také ťažké a nezrozumiteľné slová používaš :D:D:D:D
Beata
11.05.07,20:35
Záväzne prihlásení:

AdaG, JozefI, Manual, Paula, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, victoria,účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,somij, bluebox, Jana Acsová, Denda, liba2, eviketa, Katarina STR
katkaj
17.05.07,11:24
Záväzne prihlásení:

AdaG, JozefI, Manual, Paula, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, victoria,účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,somij, bluebox, Jana Acsová, Denda, liba2, eviketa, Katarina STR



Akosi sa nám ten zoznam zastavil ;):)
ajobs
17.05.07,12:09
Akosi sa nám ten zoznam zastavil ;):)


No to áno, kde sú ostatní - zaspali všetci skalní (aj neskalní)....:)
katkaj
17.05.07,12:18
No to áno, kde sú ostatní - zaspali všetci skalní (aj neskalní)....:)

Veď ani daňové nie je a RZZP ďalekooo :)
endrju
17.05.07,12:36
Akosi sa nám ten zoznam zastavil ;):)

Možno Beatku zasypala lavína

...

záväzných prihlášok. :D

A Beatka sa spod lavíny nevie vyhrabať k PCíku ;)

P.S.
Moje úvahy o lavíne vychádzaju z toho, že Beatka mala v úmysle na nemKrahuliach predvádzať sánkovačku vo vani :cool:
endrju
17.05.07,15:06
Ľudia !!! :eek: Vidíte Beatu na zozname záväzne prihlásených? Ja nie. :confused:
Dúfam, že sa Bee na SUPERSTRETKU zúčastní aj keď sa zabudla zapísať do zoznamu záväzne prihlásených :D :rolleyes:
Paula
17.05.07,15:09
Silvik, zdupľuj súhlas u ANdreja, prosííííííííííím;)
Hlinkovx
17.05.07,15:13
Pauli...
nič z toho nebude...už nedupľujem :D
Paula
17.05.07,15:19
uhm :cool:
endrju
17.05.07,16:05
Pauli...
nič z toho nebude...už nedupľujem :D
Taktak - dupľu iba v jedálni. Na Porade sú už také časy minulosťou :D :cool:
Paula
17.05.07,16:29
sa nezmyšííííííííííííím:rolleyes:
endrju
17.05.07,16:37
Ale ak by si chcela niečo zdupľovať za každú cenu, môžeš v podnikateľských nápadoch zdupľovať niektorý link. Je ich tam, že až. Najmä tých, ktoré si zaslúžia zdupľovanie :D :cool:
Paula
17.05.07,16:56
uhm :cool:
endrju
17.05.07,17:21
uhm :cool:
Neodpisuj od sebasa ;)
Jozef Mihál
17.05.07,17:22
Hlásim sa aj ja ale nikomu to neprezraďte.
Paula
17.05.07,17:43
Neodpisuj od sebasa ;)


Nenieje tu Vladi, nemrozsadí ma :rolleyes:
endrju
17.05.07,18:53
Nenieje tu Vladi, nemrozsadí ma :rolleyes:
Na nemKrahuliach Fladi bude. Takže rozsadenie hrozí :)
P.S.
Nezabudni so sebou zobrať na nemKrahule črepníky určené na rozsadenie TebaŤa :cool:
Ak zabudneš, asi budeš rozsadená do kotlíka od gulášu :rolleyes: (zabezpečuje vraj Deni).
Paula
17.05.07,18:55
:D :D :D :D :D a teraz mi chto vyleští monitorček, hááááááááááááá?:cool:

P.S. Na nemKrahule sa mi do jachty zmestí iba rohatý.

eštik P.S.: črepníky si nasadím na uši prípadne :rolleyes:
endrju
17.05.07,18:57
Ten, chto po nás bude upratovať novú porciu mrniku v tejto téme. ;) Také ľachké nefieš? :rolleyes:
Paula
17.05.07,19:02
Mrník je teraz VEĽMI vážna vec, aby držal stretko na hlavnej stránke dovtedy, kým si ho Bee nefšimne.
Beata
17.05.07,23:52
:D :D :D :D :D a teraz mi chto vyleští monitorček, hááááááááááááá?:cool:
Tu máš leštiča
http://www.stavbykam.sk/Bulldog_tongue.gif


Mrník je teraz VEĽMI vážna vec, aby držal stretko na hlavnej stránke dovtedy, kým si ho Bee nefšimne.
Ha... Bee šicko vidí :---

btw tu sú záväzne prihlásení:

AdaG, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, bluebox
endrju
18.05.07,02:20
Ha... Bee šicko vidí :---

btw tu sú záväzne prihlásení:

AdaG, Braňo, Denda,Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,eviketa, somij, azuz, bluebox

Bee šicko vidí, ale &rju nevidí v zozname záväzne prihlááááásenúúúúúúúúúúúúú Bee :mee: FŇUK

:D :) ;) :rolleyes:
ALDA
18.05.07,17:25
Bee šicko vidí, ale &rju nevidí v zozname záväzne prihlááááásenúúúúúúúúúúúúú Bee :mee: FŇUK

:D :) ;) :rolleyes:

Nefňukaj, Beatka je prihlásená ku mne do postieľky.....:--- / a fčul rozmýšľajte, aká ta postieľka bude:---/
endrju
18.05.07,18:42
Rozmýšľanie bolííííííííííí. Idem fňukať ďalej :D Teraz bude dôvodom na fňukanie bolesť z rozmýšľania :cool: :)
Beata
18.05.07,18:46
Bee šicko vidí, ale &rju nevidí v zozname záväzne prihlááááásenúúúúúúúúúúúúú Bee :mee: FŇUK

:D :) ;) :rolleyes:
&rju, dobre že si mi pripomenul, ešte som si ani záväznú prihlášku nemposlala :confused: :D :--- :eek: :) ;)



Nefňukaj, Beatka je prihlásená ku mne do postieľky.....:--- / a fčul rozmýšľajte, aká ta postieľka bude:---/
Vybavím nám vodnú posteľ... to budú tsunami :D
Paula
18.05.07,19:35
To nemdopadne dobre :cool:
DanielaSL
18.05.07,19:44
To nemdopadne dobre :cool:

Pauli, nemboj...dopadne..ale leštiča ti poslala Bea parádneho...dúfam niekedy na šuťáku požičiaš....:) ;)
Paula
18.05.07,20:11
Pauli, nemboj...dopadne..ale leštiča ti poslala Bea parádneho...dúfam niekedy na šuťáku požičiaš....:) ;)


ee....nemurčený peso na zrýchlený odpis :rolleyes:
endrju
18.05.07,20:31
&rju, dobre že si mi pripomenul, ešte som si ani záväznú prihlášku nemposlala :confused: :D :--- :eek: :) ;)



Vybavím nám vodnú posteľ... to budú tsunami :D

Prihlášku odporúčam čo najskôr poslať - inak sa Ti neujde miesto ani na prístelke v Dunčovej búde :---

Tsunami a lyžovačka vo vani s gulášom v liatinovom kotli a rozsadenou Paulou, ktorá si dovolila odpisovať sama od seba. :rolleyes: Ako sa tomu nadáva? :eek: Žeby supermagľajz? :cool:
Beata
18.05.07,20:36
Prihlášku odporúčam čo najskôr poslať - inak sa Ti neujde miesto ani na prístelke v Dunčovej búde :---

Tsunami a lyžovačka vo vani s gulášom v liatinovom kotli a rozsadenou Paulou, ktorá si dovolila odpisovať sama od seba. :rolleyes: Ako sa tomu nadáva? :eek: Žeby supermagľajz? :cool:
Nadáva sa tomu, že HM... no nie ako HyperMarket, ale HyperMrník! :D
endrju
18.05.07,20:38
Jedného leštiča na môj koniec prosím dodať super EXPRES. Nyšt nefidím na opraskanom monitore :D :) ;)
Opraskanom preto, že pukol od mojej smiechovej vlny.
Súčasne bol aj oprskaný :D
Beata
18.05.07,20:53
Jedného leštiča na môj koniec prosím dodať super EXPRES. Nyšt nefidím na opraskanom monitore :D :) ;)
Opraskanom preto, že pukol od mojej smiechovej vlny.
Súčasne bol aj oprskaný :D

Posielam Ti na opraskaný, oprskaný monitor troch leštičov
http://www.stavbykam.sk/Licking_Cats.gif
endrju
19.05.07,03:03
Ďakujééééééééééém :)
sadžika
21.05.07,06:36
Ľudia !!!!

Vymýšľate už čo budeme vyvádzať ??? :D
Beatka daj nám vedieť aké sú tam možnosti vyblbnutia sa, aby sme sa mohli pripraviť na tvoje super akcie, prípadne aby sme aj my mohli niečo doniesť a aj vymyslieť!
Beata
21.05.07,11:50
Záväzne prihlásení:

AdaG, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe

PS: Prosím Vás, ak ste si náhodou všimli tú strašnú hrúbku v prihláške, tak si ju nevšímajte :D To som okopčila z minulého roku, práve z tej prihlášky, v ktorej tá hrúbka bola (zákon schválnosti).
Takže ospravedlňujem sa, ale aspoň sa trochu pobavíme (teda ja sa za to hanbím... bavte sa Vy :o:---;))
endrju
21.05.07,18:49
...PS: Prosím Vás, ak ste si náhodou všimli tú strašnú hrúbku v prihláške, tak si ju nevšímajte :D ...

:eek:
Dúfam, že si v prihláške neuviedla číslo účtu daňového úradu!!!
:rolleyes:
A teraz nás na to nenápadne upozorňuješ.
:cool:
Beata
21.05.07,19:57
:eek:
Dúfam, že si v prihláške neuviedla číslo účtu daňového úradu!!!
:rolleyes:
A teraz nás na to nenápadne upozorňuješ.
:cool:

Nemal si si nič všimnúť, ak si si náhodou nevšimol... :---:---:---
Beata
21.05.07,21:23
Záväzne prihlásení:

AdaG, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ,eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe
Beata
22.05.07,06:06
Záväzne prihlásení:

AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe, Beata
katkaj
22.05.07,06:12
Záväzne prihlásení:

AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe, Beata




Jeeeej už aj Beatka je prihlásená :):):)
Muška
24.05.07,07:55
Keďže včera som bola v BB a môj drahý spoznal Beatku, tak mi odsúhlasil "seminár" :D, nakoľko Bee zdôrazňovala ako veľmi ten seminár potrebujem. Uveril jej :eek: /asi na neho urobila seriózny dojem :)/

Takže sa oficiálne prihlasujem :)
katkaj
24.05.07,07:57
Keďže včera môj drahý spoznal Beatku, tak mi odsúhlasil "seminár" :D, nakoľko Bee zdôrazňovala ako veľmi ten seminár potrebujem. Uveril jej :eek: /asi na neho urobila seriózny dojem :)/

Takže sa oficiálne prihlasujem :)

No už som si myslela že ti musíme poslať kolkovanú žiadosť :D
Cmuk teším sa :)
bepo
24.05.07,11:26
Muška,dúfam že drahému vymontuješ navigátora a môžeš aj ten cárach na platenie mýta :D
Muška
24.05.07,11:40
Bepo, ak si v piatok nešvacneš pol litra slivovice, tak tam snáď šťastne dorazíme aj bez navigátora......a veď vlastne budeš mať 3 navigátorky :D
katkaj
24.05.07,11:42
Bepo, ak si v piatok nešvacneš pol litra slivovice, tak tam snáď šťastne dorazíme aj bez navigátora......a veď vlastne budeš mať 3 navigátorky :D

Bepo to sa budeš mať, tri navigátorky :D To tam dorazíte rýchlosťou blesku :)
Paula
24.05.07,11:44
Bepo to sa budeš mať, tri navigátorky :D To tam dorazíte rýchlosťou blesku :)


Ak nebudú navigovať trojsmerne :rolleyes:
Muška
24.05.07,11:45
Paulinka, no ja a Edit sme už Peťa ponavigovali do slepej uličky....., tak uvidíme :eek:
katkaj
24.05.07,11:47
Paulinka, no ja a Edit sme už Peťa ponavigovali do slepej uličky....., tak uvidíme :eek:


No tak minimálne do BB snáď trafíte a potom už aj peši :D
ALDA
24.05.07,11:52
No tak minimálne do BB snáď trafíte a potom už aj peši :D

Že peši:D...Bepo pôjde na dvoch kolesách.:D
katkaj
24.05.07,11:53
Že peši:D...Bepo pôjde na dvoch kolesách.:D

Heli nemôžeme Bepa tak strašiť lebo si ten odvoz ešte rozmyslí :D
Muška
24.05.07,11:57
Heli nemôžeme Bepa tak strašiť lebo si ten odvoz ešte rozmyslí :D
Katka, to si netrúfne :D:D:D
ALDA
24.05.07,12:05
Heli nemôžeme Bepa tak strašiť lebo si ten odvoz ešte rozmyslí :D

Kati veď Peťo sa rád vozí na dvoch kolesách a pravidelne: BA-Baba-BA a pod. aj deti trénuje.:)...kočky môže zobrať na paklsíc a nejakú rúrku si ešte dá namontovať. Jéj to by nezablúdili, celé Slovensko by ich navigovalo.:D:D:D
Muška
24.05.07,12:18
Helenka,
no mňa jedine, ....žeby v káričke priviazanej o sedák ...??? ::rolleyes:
bepo
24.05.07,13:12
Helenka,
no mňa jedine, ....žeby v káričke priviazanej o sedák ...??? ::rolleyes:
No jedine v káričke pred bicyklom a mala by si helmu na hlave ;) By sme síce vypadali jak Švejk ale nevadí :)
Jana Acsová
24.05.07,13:41
No jedine v káričke pred bicyklom a mala by si helmu na hlave ;) By sme síce vypadali jak Švejk ale nevadí :)Sa niečo zmenilo s kotlíkom? Aká helma?
Jana Acsová
24.05.07,13:46
No tak minimálne do BB snáď trafíte a potom už aj peši :D
Peší budú vítaní osobitne s transparentami a mávatkami.

Zodpovední:
- endrju,
- Denda.

P.S.:
Oni tušia o čom sa tu točí. :)
katkaj
24.05.07,14:28
P.S.:
Oni tušia o čom sa tu točí. :)

A my ostatní nemusíme byť zvedaví :D
Paula
24.05.07,14:38
Peší budú vítaní osobitne s transparentami a mávatkami.

Zodpovední:
- endrju,
- Denda.

P.S.:
Oni tušia o čom sa tu točí. :)


Vyzerá to tak, že (ne)zodpovednosť Deni (niekoľkoročná :cool: bez riadnej kolaudácie ) bola rozdelená na dve (či štyri) plecia . Takže KONEČNE sa aj zamáva? :rolleyes:
Jana Acsová
24.05.07,15:27
Veríme .
Manual
24.05.07,15:37
Peší budú vítaní osobitne s transparentami a mávatkami.

Zodpovední:
- endrju,
- Denda.

P.S.:
Oni tušia o čom sa tu točí. :)
A texty na transparentoch sú schválené... ?:confused:
DanielaSL
24.05.07,16:45
Ak nebudú navigovať trojsmerne :rolleyes:
Pauli...:) :D
DanielaSL
24.05.07,16:47
No jedine v káričke pred bicyklom a mala by si helmu na hlave ;) By sme síce vypadali jak Švejk ale nevadí :)

Tak to by som chcela vidieť....:D
Jana Acsová
24.05.07,17:21
A texty na transparentoch sú schválené... ?:confused:Janko nie sú. Iba osoby zodpovedné za transparentné mávanie. Na textáciu transparentov môžeme demokraticky zvoliť napríklad Teba.

A je to. :)
endrju
24.05.07,18:28
Vyzerá to tak, že (ne)zodpovednosť Deni (niekoľkoročná :cool: bez riadnej kolaudácie ) bola rozdelená na dve (či štyri) plecia . Takže KONEČNE sa aj zamáva? :rolleyes:
Všeličo dokáže s nami "zamávať". Nechajme sa prekvapiť tým, čo s nami bude mávať teraz :cool: ;)
Paula
24.05.07,19:07
Tíško hlásim, že ani za máčny máčik nemverím vyhotoveniu predmetu dôkazného, rukolapného, rukomávaniaschopného do termínu (nie prvého určeného na zhotovenie diela) stretkošantenia...nemmám mladosť veru....a neviem, neviem, či nepribalím do jachty lopatu :cool: (zmestí sa - KSENP) .
endrju
24.05.07,19:17
Lopata skladacia sa predsa zmestiť musí nielen do jachty :D :cool:
Paula
24.05.07,19:19
Aj neskladacia...keď sa do nej zmestí 2-m vianočný stromček :rolleyes: ...ale tu ide o lopatovú funkciu, tak POZOR!!!!!!!!:D Vy mne ještě neznáte, ale až mne poznáte! :rolleyes:
Manual
24.05.07,19:28
Janko nie sú. Iba osoby zodpovedné za transparentné mávanie. Na textáciu transparentov môžeme demokraticky zvoliť napríklad Teba.

A je to. :)
Ano a je to ako v tej rozprávke ......:)
účtovník 007
24.05.07,21:30
No vidím, že je tu poriadny mrník! Mávatka máte, ale súťaž nie je žiadna?
Minulý rok bol najlepší kalap a teraz ništ? Už som sa tešila:D :D :D

PS...a už som aj zaplatila:D
abel
24.05.07,22:07
Nestačí oprskané len olízať, treba aj pekne preleštiť
bepo
25.05.07,05:26
:D Vy mne ještě neznáte, ale až mne poznáte! :rolleyes:
A ešte-Chlape, abych z vás neudělal nezaměstnaného :D
Beata
25.05.07,06:21
Záväzne prihlásení:

AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Paula, Ružena, vlado66, accad, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe, Beata, Muška
endrju
25.05.07,06:40
PS...a už som aj zaplatila:D

...aj za mňa? ;)
Jana Acsová
25.05.07,08:23
Tíško hlásim, že ani za máčny máčik nemverím vyhotoveniu predmetu dôkazného, rukolapného, rukomávaniaschopného do termínu (nie prvého určeného na zhotovenie diela) stretkošantenia...nemmám mladosť veru....a neviem, neviem, či nepribalím do jachty lopatu :cool: (zmestí sa - KSENP) .Tak Pauli ... uver. Horehron sa rozhorehronil.
účtovník 007
28.05.07,09:50
...aj za mňa? ;)
Nóóóóó Andrej za Teba nie :D a ani za iných Poraďákov, aj keď viem, že ste všetci na nezaplatenie :D :D :D

A Beatka ništ o súťaži?

Potom budem mať málo času na prípravu a niekto mi vyfúkne prvenstvo:eek:
endrju
29.05.07,03:41
Nóóóóó Andrej za Teba nie :D a ani za iných Poraďákov, aj keď viem, že ste všetci na nezaplatenie :D :D :D

Keďže sme na nezaplatenie, je to jasné. Ďakujem za "naťuknutie".
P.S.
Dnes som preto osobne zaplatil za seba ako nezaplatiteľného ... :D :cool:


A Beatka ništ o súťaži?

Potom budem mať málo času na prípravu a niekto mi vyfúkne prvenstvo:eek:
Bobo, na jednu súťaž sa nemusíš pripravovať - si pripravená furt. ;)
A tá súťaž je o najpôsobivejšom umeleckom prednese slova BUDÍÍÍÍÍÍÍÍÍČEK :rolleyes: :)
Shaman
29.05.07,19:50
Ja by som dal súhlas dvojitý, nechce sa mi v máji mrznúť v bystrických horách.

Hehe, celkom dobra hlaska.

Inak zdravim vsetkych ucastnikov tretieho zjazdu...
Ak som spravne pochopil, tak sa ide osmeho a to by som sa pridal mozno aj ja. Do konca tyzdna dam vediet ci som si stihol kupit nove slapky.
Muška
29.05.07,20:06
... nove slapky.
Dúfam, že si myslel na nohy :D:D:D
Vlado66
29.05.07,20:18
endrju tak pre zmenu ty si nakopol dnes mňa..,ale nie tam kam by si niekto nezúčastnený pomyslel..:D a tiez som sa dnešným dňom pridal do spolku nezaplatiteľných..a cvakol som to..
p.s.: ten penzion je na ktorom konci..? Hornom ..? Dolnom..maju tam nekjaky koniec?vobec?:D heh už rymujem a to tam ešte nie sme..;)
Ake poznavacie znamenia si mam cestou všímať?
Muška
29.05.07,20:20
Hehe, celkom dobra hlaska.

Inak zdravim vsetkych ucastnikov tretieho zjazdu...
Ak som spravne pochopil, tak sa ide osmeho a to by som sa pridal mozno aj ja. Do konca tyzdna dam vediet ci som si stihol kupit nove slapky.
Shaman,
ja len dúfam, že keď budeš opäť skákať cez oheň zvolíš vhodnejšiu obuv ako šľapky :D:D
Muška
29.05.07,20:21
Ake poznavacie znamenia si mam cestou všímať?
Myslím, že budeme neprehliadnuteľní :D:D:D:D
Vlado66
29.05.07,20:34
heh tak to mi odlahlo..lebo ak sa prirutim ja tak podla sprievodneho hluku budem neprehľadnutelný only ya :D..som isty..xi,ako tak teraz na to pozeram tak pre mna to bude cieľova stanica stredoeuropskej rallye Pariž -Dakar pretože vyrazim už 5.6 z PO aby som sa vrutil do cieľa 8.6 cez Brno a Blavu a ked ma urve tak aj cez TN..takže ak niekto zahra hru "zaškolaka" a nestihne MHD z BA do Selcof ja budem jeho posledna EMERGENCY..:D,alebo vas seckyx ze zapadu potisnem pred sebou..hehe;)aby ste nezahli na Oravu alebo na Balaton:D:D
ajobs
29.05.07,21:32
heh tak to mi odlahlo..lebo ak sa prirutim ja tak podla sprievodneho hluku budem neprehľadnutelný only ya :D..som isty..xi,ako tak teraz na to pozeram tak pre mna to bude cieľova stanica stredoeuropskej rallye Pariž -Dakar pretože vyrazim už 5.6 z PO aby som sa vrutil do cieľa 8.6 cez Brno a Blavu a ked ma urve tak aj cez TN..takže ak niekto zahra hru "zaškolaka" a nestihne MHD z BA do Selcof ja budem jeho posledna EMERGENCY..:D,alebo vas seckyx ze zapadu potisnem pred sebou..hehe;)aby ste nezahli na Oravu alebo na Balaton:D:D

Vlado, snaž sa trafiť presne, dobrá partia čaká..............;) :D :D
Vlado66
30.05.07,05:12
Tono,nemboj medzi "babičky dobijajte presne " sice nepatrim..:D,ale ty predsa fieš že : východniar sa nestratí ani na Blízkom Východe..;):D:D predsaj..heh aby som sa este nemusel vratit pre cele komando z KE..aby tu mudru myšlienku nahodof nepokazili..xi
DanielaSL
30.05.07,07:16
:eek: nejako nás je málo...alebo Bea zabudla doplniť.....
Beba
30.05.07,07:48
Tak som minulý rok dúfala, že sa pridám a zase to nevyšlo:mee: . Zajtra sa vraciam späť do špitáľa a tak Vám všetkým účastníkom prajem aspoň krásne počasie, super náladu a zabavte sa. Ja na Vás budem myslieť a ticho závidieť pri infúziách:mee: . Možno o rok:rolleyes: A ečte...neprežeňte to s....... atď.:D
ALDA
30.05.07,15:04
Tak som minulý rok dúfala, že sa pridám a zase to nevyšlo:mee: . Zajtra sa vraciam späť do špitáľa a tak Vám všetkým účastníkom prajem aspoň krásne počasie, super náladu a zabavte sa. Ja na Vás budem myslieť a ticho závidieť pri infúziách:mee: . Možno o rok:rolleyes: A ečte...neprežeňte to s....... atď.:D

Zasa budeš chľastať infúzky:mee::confused:, už nech Ťa dajú do poriadku, alebo Ťa dáme my.:):):)
Držím palce:)
Hlinkovx
31.05.07,16:48
Bei..nechce sa ti zaktualizovať zoznam?? len tak náhodou :D:D
DanielaSL
01.06.07,05:59
Bei..nechce sa ti zaktualizovať zoznam?? len tak náhodou :D:D

Silvi dúfam, že v tom zozname už aj ty pribudneš....;) :)
Hlinkovx
01.06.07,09:02
Dani..
však som kvôli tomu musela zmeniť termín školenia... a vieš čo to dalo práce ukecať majiteľov, že vtedy fakt nemôžem :D:D
pokiaľ viem..už som zaplatila a aj prihlášku odovzdala... :---
Beata
01.06.07,09:29
Pomóooooooooc, nemfunguje mi "+" :mee:
Ale nemvadí, napíšem takto:


Vlado krásne rýmy tvorí, poraďáčkam on rád dvorí. Tešíme sa milý Vladko, Tvoje rýmy znejú sladko :)
Bobo, ak chceš súťaž vyhrať, dobrú masku musíš vybrať!!! Porada tím preveruje, pofotí a oboduje!
Shamanove tefalšľapky, cez ohníček čľapky-čľapky. Zatlieskame do skoku... POZOR, horíš v rozkroku!
Bei nechce zaktualizovať zoznam... dačo tají, ja ju poznám. Jožko Mihál niečo vie, no nikomu nepovie ;)
Konečne sa blíži stretko, dozviete sa načas všetko. Cez týždeň to prezradí, tá čo Vás má rada - Bee :) /čítaj bí/
News:

Albo, AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Muška, Paula, Ružena, vlado66, Zuzka, accad, ???, ajobs, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, luebchenko, hlinkovx, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, bluebox, matafe, Beata


A už to začína - prvá súťaž:

??? - Ak uhádneš moje meno, nechcem Ťa. Ale ak ho neuhádneš - vezmem Ťaaaaaaaa! Ale Martinko Klingáčik to nie je ;)
Jozef Mihál
01.06.07,09:36
Takáto partia sa ešte nikdy nezišla, dovolím si tvrdiť ako poraďák štvrtoročiak.
Jana Acsová
01.06.07,09:43
Dobrý deň som tu nová :)

Mám dotaz. Kto je somij? :);)
Beata
01.06.07,09:51
Dobrý deň som tu nová :)

Mám dotaz. Kto je somij? :);)

Dobrý deň, síce som tu tiež nová, ale nakoľko som začala zbierať body (nemyslím tie na cvočky v rozkroku), rada Vám fundovane odpoviem.
Somij je tiež nový/á! :)
Beata
01.06.07,09:55
Btw, pani Jana Acsová, počula som, že ste výborná učiteľka tanca.
Chystáte na tohoročné stretko nejakú novú choreografiu, niečo podobné ako "raz... dva... DPH", či ako sa volala tá vlaňajšia choreografia?
katkaj
01.06.07,09:55
Takáto partia sa ešte nikdy nezišla, dovolím si tvrdiť ako poraďák štvrtoročiak.

Myslíš takáto skveláááá ??? :D:);)
Beata
01.06.07,09:58
Takáto partia sa ešte nikdy nezišla, dovolím si tvrdiť ako poraďák štvrtoročiak.

Terminus technicus - štvrtoročiak - to je už starý jeleň, však?
endrju
01.06.07,10:15
Terminus technicus - štvrtoročiak - to je už starý jeleň, však?

:eek: .
Jana Acsová
01.06.07,10:16
Btw, pani Jana Acsová, počula som, že ste výborná učiteľka tanca.
Chystáte na tohoročné stretko nejakú novú choreografiu, niečo podobné ako "raz... dva... DPH", či ako sa volala tá vlaňajšia choreografia?Pravdaže chystám. Aj s hudobným (spevavým doprovodom) ... vokály očakávam od Poraďákov.
Beata
01.06.07,10:21
Ešte mi chýbajú tieto prihlášky:

Lucy, Pepa, babenko1, benka, ermon, jess, kamila60, willma, Marianna01, Melnick, Zuziana, HelenaMiklovičová, Dav, Motifka, maria - jiri, S21

Takže máme ešte pár voľných miest do zaplnenia penziónu. Prosím tých, ktorí sa prihlásili, ale stále mi neposlali záväznú prihlášku, ani nedali vedieť čo a ako, nech sa ohlásia, aby som vedela či ešte držať tie miesta, alebo dáme priestor ďalším, ktorí by sa ešte radi prihlásili.
Jana Motyčková
01.06.07,10:23
Dobrý deň som tu nová :)

Mám dotaz. Kto je somij? :);)
Už nie je, zmizla (medzi kopou RZZP), ale hlavne že zaplatila. :)
willma
01.06.07,10:57
Ešte mi chýbajú tieto prihlášky:

Lucy, Pepa, babenko1, benka, ermon, jess, kamila60, willma, Marianna01, Melnick, Zuziana, HelenaMiklovičová, Dav, Motifka, maria - jiri, S21

Takže máme ešte pár voľných miest do zaplnenia penziónu. Prosím tých, ktorí sa prihlásili, ale stále mi neposlali záväznú prihlášku, ani nedali vedieť čo a ako, nech sa ohlásia, aby som vedela či ešte držať tie miesta, alebo dáme priestor ďalším, ktorí by sa ešte radi prihlásili. S ľútosťou som nútená prepustiť moje miesto niekomu inému. :mee: , prajem príjemnú zábavu
Pepa
01.06.07,11:22
No so mnou to vyzerá asik tak, že vás dondem len kuknúť - v sobotu otoč. Mne sa bohužiaľ inak nedá, ak neviem zobráť díte - nedááááááááá še.
endrju
01.06.07,11:23
Už nie je, zmizla (medzi kopou RZZP), ale hlavne že zaplatila. :)

Pripomína mi to osud Téryho :rolleyes:
Za obidvomi je smutno. :mee:
Beata
01.06.07,11:44
Už nie je, zmizla (medzi kopou RZZP), ale hlavne že zaplatila. :)

Hlavne, že zaplatila, bude viac chľastu :D Storno poplatky nejsou a nebudou...

A Ty sa kedy prihlásiš na stretko? A kedy zaplatíš?
Jana Motyčková
01.06.07,11:52
Hlavne, že zaplatila, bude viac chľastu :D Storno poplatky nejsou a nebudou...

A Ty sa kedy prihlásiš na stretko? A kedy zaplatíš?
Pošlem miesto seba tú kopu RZZP, kde zmizla somij.:D
Beata
01.06.07,11:53
Gabika S21 zabudla poslať prihlášku, ale rátam s ňou, že ide! :);)
endrju
01.06.07,11:54
...Storno poplatky nejsou a nebudou...

:eek: :rolleyes:
Beata
01.06.07,12:01
:eek: :rolleyes:

Ty sa čo tak divíš? Ty nebudeš s nami piť? :D
Muška
01.06.07,12:18
,.......???, ...........


Beeeeee, toto je čo za poraďáka :eek:
endrju
01.06.07,12:24
Ty sa čo tak divíš? Ty nebudeš s nami piť? :D

Divím sa, že "nejsou a nebudou". Chňápem Tvoj výrok tak, že každý odhlásený dostane späť svoju zálohu v plnej výške. V takom prípade nembude za čo piť. :rolleyes: Storno poplatky by mali byť najmenej vo výške 120% zo zaplatenej zálohy. HOWGH :D :cool: V takom prípade by už bolo za čo piť.

P.S.
Ak nebudem piť s vami, mám piť proti vám? :eek:
endrju
01.06.07,12:26
Beeeeee, toto je čo za poraďáka :eek:

To je ten, čo sponzoruje sud piva (ak uhádneš jeho meno) :D
katkaj
01.06.07,12:28
Divím sa, že "nejsou a nebudou". Chňápem Tvoj výrok tak, že každý odhlásený dostane späť svoju zálohu v plnej výške. V takom prípade nembude za čo piť. :rolleyes: Storno poplatky by mali byť najmenej vo výške 120% zo zaplatenej zálohy. HOWGH :D :cool: V takom prípade by už bolo za čo piť.

P.S.
Ak nebudem piť s vami, mám piť proti vám? :eek:

Vy by ste furt len pili :eek: ja viem že pitný režim je dôležitý ale na jedlo nikto nemyslí ????? :eek::eek::eek: :D:D
endrju
01.06.07,12:29
Vy by ste furt len pili :eek: ja viem že pitný režim je dôležitý ale na jedlo nikto nemyslí ????? :eek::eek::eek: :D:D

hlad prepiješ :cool:
smäd nepre...eš ;)
katkaj
01.06.07,12:32
hlad prepiješ :cool:
smäd nepre...eš ;)

Pravdu vravíš až mi je to divné :D Ale už je piatok, človek je unavený tak nerozmýšľa ;)
Janka P
01.06.07,13:17
Keď si tu takto listujem, normálne vám to stredko závidím. Škoda, že sa nemôžem pridať :( , možno nabudúce... :rolleyes: V každom prípade vám ale prajem nech je super!:---
ALDA
01.06.07,13:51
Pravdaže chystám. Aj s hudobným (spevavým doprovodom) ... vokály očakávam od Poraďákov.

Dobrovoľne donesiem bubon /som nahluchlá, ale bubon zvládnem/:D:D:D
endrju
01.06.07,13:52
Dobrovoľne donesiem bubon /som nahluchlá, ale bubon zvládnem/:D:D:D

zober vnúčence - bude celý spevácky zbor ;)
ALDA
01.06.07,13:55
zober vnúčence - bude celý spevácky zbor ;)

Andrej šak si jeden víkend musíme od seba oddýchnuť, aby sme si boli vzácni.:) A teraz spievajú stále iba smutnú pesničku..o rozlúčke so škôlkou:D
Jana Acsová
01.06.07,14:22
Vokalisti si už môžu precvičovať:

Umtata umtata umtata.
Denda
01.06.07,14:28
Pre nováčikov. Um je nové označenie bývalej nemenovanej značky, využívanej vo vysokohorských podmienkach v zimnom období.
ALDA
01.06.07,14:28
Vokalisti si už môžu precvičovať:

Umtata umtata umtata.

Najmladšia vnučka si stále spieva tatata tatata tatata..naučín sa to:)
endrju
01.06.07,15:14
... nové označenie bývalej nemenovanej značky ...
dopravnej? :eek:
endrju
01.06.07,15:15
Andrej šak si jeden víkend musíme od seba oddýchnuť, aby sme si boli vzácni.:) A teraz spievajú stále iba smutnú pesničku..o rozlúčke so škôlkou:D
škola sa už trasie? :D :) ;)
DanielaSL
01.06.07,15:18
Vokalisti si už môžu precvičovať:

Umtata umtata umtata.

Už trénujem... umtata umtata umtatataaaa....
katkaj
01.06.07,15:21
Už trénujem... umtata umtata umtatataaaa....

tralalalalalala tralala tralalalalala trala tralalalalalala tralala tralalalalalalalalala
Zuzka
01.06.07,19:50
... a kto vám píska? ;) :) :D
Zuziana
02.06.07,07:40
Na 90% idem, v pondelok dám vedieť a zaplatím. Ak budem 51. v poradí môžem byť aj na prístelku:D
Manual
02.06.07,09:45
Na 90% idem, v pondelok dám vedieť a zaplatím. Ak budem 51. v poradí môžem byť aj na prístelku:D
A prečo je problém s 10 % ? Však stanem a idem...;)
katkaj
02.06.07,10:50
... a kto vám píska? ;) :) :D

Zuzi vždy sa niekto nájde kto zapíska ;)
Melnick
02.06.07,19:16
Bee ,veľmi sa ospravedlňujem,ale veľká rodinná oslava okrúhleho výročia mi bohužiaľ nedovolí zúčastniť sa tohoročného superstretka. Bude to v sobotu a nedá sa mi to nijako zosúladiť.
Veľmi som Vás všetkých chcela spoznať.:) :) :)
Prajem Vám predovšetkým krásne počasie, lebo dobrú náladu máte už teraz.:D :D :D
Jozef Mihál
02.06.07,20:47
Ani na otočku sa neukáže nikto zo zástupcov Kubínsko-Ružomberského krídla Porady?

Škoda. Veď to máte len cez jeden či dva kopce..
ajobs
03.06.07,08:39
Už o necelý týždeň to začína - mám prozaickú otázku: o koľkej je zraz ???
Jana Acsová
03.06.07,10:18
Už o necelý týždeň to začína - mám prozaickú otázku: o koľkej je zraz ???
Tonko kedykoľvek v piatok ... kdekoľvek v BB. :)
Jana Acsová
03.06.07,10:23
Krahule boli stred Európy, my ju tu máme celú :)

http://www.europasc.sk/
endrju
03.06.07,10:52
Tonko kedykoľvek v piatok ... kdekoľvek v BB. :)

Chcela si tým povedať, že počas najbližšieho piatku nám kdekoľvek v BB aj malé deti (vrátane nemluvniatok ;) :) a nehovorčiat :rolleyes: :D) budú vedieť vysvetliť, kde majú superstretko Poraďáci?
:cool:
Jana Acsová
03.06.07,10:53
Chcela si tým povedať, že počas najbližšieho piatku nám kdekoľvek v BB aj malé deti (vrátane nemluvniatok ;) :) a nehovorčiat :rolleyes: :D) budú vedieť vysvetliť, kde majú superstretko Poraďáci?
:cool:
Nye. Nezaskakuj ma.
Jana Acsová
03.06.07,10:55
Platí že:

V piatok každý, kto sa ohlási na správnom mieste, sa zíde kdekoľvek a kedykoľvek v BB s tými, u koho sa ohlási.

Uzávierka prihlášok: štvrtok 22.00 hod.
Otvorenie prihlásených: piatok 9.00 hod. (neplánuvať stretnutie pred 9.00 nestihneme uzatvoriť).

Ponuka platí do vyčerpania poraďákov :)
Hlinkovx
03.06.07,11:07
ta sa hlásim..aj keď teda moc neviem načo :D:D
Jana Acsová
03.06.07,12:15
O.K.
Platí.
endrju
03.06.07,12:41
Platí že:

...

Otvorenie prihlásených

...

:eek: .
Jana Acsová
03.06.07,12:47
Andrej čo sa očíš? Nevieš také ľahké.

Predsa keď raz uzatvorím prihlášky (prihlásených), musím ich aj otvoriť, nie? Pche ...

Samozrejme s garanciou notárskeho overenia otvárania zapečatených Poraďákov bez osobnej účasti notára.
Hlinkovx
03.06.07,13:35
Otvorenie prihlásených
to aj pitvať sa bude?:eek:
endrju
03.06.07,13:36
Andrej čo sa očíš? Nevieš také ľahké.

Predsa keď raz uzatvorím prihlášky (prihlásených), musím ich aj otvoriť, nie? Pche ...

Samozrejme s garanciou notárskeho overenia otvárania zapečatených Poraďákov bez osobnej účasti notára.
Si si nefšimla, že som Ti chcel pomôcť s tým otváraním? Otvoril som oči aj pusu naraz. :D

Také ľachké nefieš? :rolleyes:
britta
03.06.07,14:12
Caute superstretkovia,

vidim, ze sa schyluje k dalsej este vacsej "ekšn", ako bolo kafcotreff v PD, kde mi bolo s Vami velmi, velmi dobre. Nevyskytnem sa tam, ale uzite si to aj za mna. Vsetkych zdravim - Janka, endrju, orim, camelfly, hlinkovx(silvinka), liba, gabiZ, Elenka, karpis, .............
Janku som dokonca stretla. Kde? No predsa na DÚ ;)

Silvi, prosim ta mozes mi este poslat SSkou fotky? Skoro, vsak?

Nech sa dari! (ked sa dari. A ked to nejde, tak to nejde. /Ved zas pojde/)

Vas novacik. ;)
Jana Acsová
03.06.07,14:33
Si si nefšimla, že som Ti chcel pomôcť s tým otváraním? Otvoril som oči aj pusu naraz. :D

Také ľachké nefieš? :rolleyes:Tak si vyber, chceš piť, alebo nakvapkať do očí? :D
Hlinkovx
03.06.07,14:33
Očuj nováčik ..
ty si sa fakt zavčasu prebrala :D:D
do SSky fotky poslať nejdú..
ale ak mi tam vhodíš tvoj e-mail ...tak ti ich pošlem..ak ich ešte nájdem :D:D
endrju
03.06.07,14:43
Tak si vyber, chceš piť, alebo nakvapkať do očí? :D

závisí to od toho, čo máš otvorené ;)
Jana Acsová
03.06.07,14:48
závisí to od toho, čo máš otvorené ;)
A ty ?

P.S.:
A veď je to jedno. Na stretku bude dosť butyľok všetkého druhu. Aj na preliečenie.
endrju
03.06.07,14:58
A ty ?

P.S.:
A veď je to jedno. Na stretku bude dosť butyľok všetkého druhu. Aj na preliečenie.

Otvorené mám:
- oči,
- ústa,
- rádio,
- počítač,
- krabicu s džúsom,
- okno,
- :D
Jana Acsová
03.06.07,15:03
Otvorené mám:
- oči,
- ústa,
- rádio,
- počítač,
- krabicu s džúsom,
- okno,
- :D
Vyhral si.
DanielaSL
03.06.07,15:51
Otvorené mám:
- oči,
- ústa,
- rádio,
- počítač,
- krabicu s džúsom,
- okno,
- :D


Andrej....:D :D :D
ajobs
03.06.07,17:18
Takže uzavrime to - kde a o koľkej sa v BB stretneme ? Som za !!!!!:) :D :D :D
Denda
03.06.07,17:23
Takže uzavrime to - kde a o koľkej sa v BB stretneme ? Som za !!!!!:) :D :D :D
No bez notárky to v piatok začína od 9.00 dovtedy ešte spím:D
ajobs
03.06.07,17:24
No bez notárky to v piatok začína od 9.00 dovtedy ešte spím:D

Deni, to až tak skoro neprídeme. Predsa len ďaleký Východ, je ďaleko ..........:D :D
Hlinkovx
03.06.07,18:06
No bez notárky to v piatok začína od 9.00 dovtedy ešte spím:D
ja budem o 4:00 vstávať...mám ti ráno prezvoniť?? :D:D
babenko1
04.06.07,05:07
Mládež.. a čo dopravenie sa tam? :-) myslím, že najvyšší čas sa rozsortírovať do autíčiek :-) kto, kedy a ako? :-)
Jana Acsová
04.06.07,05:31
Dobrý nápad:

BB - Selce

Zvládneme aj otočku. Máme 4-miestne auto a bicykel.
Braňo
04.06.07,05:50
Prvá posádka : Braňo, Katarína STR, Sadžika, Shaman (?) (smer Beluša-ZA-Martin-BB-Selce). Máme ešte jedno voľné miesto.
AdaG
04.06.07,06:14
Prvá posádka : Braňo, Katarína STR, Sadžika, Luna (?) (smer Beluša-ZA-Martin-BB-Selce). Máme ešte jedno voľné miesto.
Braňo, Janku mi nekradni, to je moja spolubývajúca!!!:cool::mee::---
Ja si ju doveziem, ak nedôjde pešo!
babenko1
04.06.07,06:29
A čo blaváci? :-) také nemvidím...xixi
ALDA
04.06.07,08:05
A čo blaváci? :-) také nemvidím...xixi

Nemám auto, nemám motorku....tralala, tralala....mám ja ale Andrejka v bielom aftiaku....tralala, tralala...:):):) /Jožko nemá stešný nadstavec/presnejšie vaňu/ na potrebné k"y"lečká..umcaca, umcaca...:mee:

PS:Trasa BA-PK...Selce:)..tralala, tralala...
bepo
04.06.07,08:27
Dobrý nápad:

BB - Selce

Zvládneme aj otočku. Máme 4-miestne auto a bicykel.
Dozadu za mriežku kto pôjde? :D
DanielaSL
04.06.07,10:03
Braňo, Janku mi nekradni, to je moja spolubývajúca!!!:cool::mee::---
Ja si ju doveziem, ak nedôjde pešo!

Dúfam ale Adi, že prvú mňa naložíš......;) :) Počítam s tým.... lebo na benku nie je tento krát spoľah....:confused:
Jana Acsová
04.06.07,10:07
Dozadu za mriežku kto pôjde? :D
Peťo nevieš? Ten čo sa nezmestí na striežku :)
Jozef Mihál
04.06.07,10:11
Keď inak nedáte, ja odchádzam z BA v piatok poobede (15:00? 16:00?). K dispozícií mám zopár miest v pohodlnom rýchlom klimatizovanom a navigovanom aute s veľkým kufrom a autorádiom s CD (a s elektrickým sťahovaním okienok).
AdaG
04.06.07,10:14
Dúfam ale Adi, že prvú mňa naložíš......;) :) Počítam s tým.... lebo na benku nie je tento krát spoľah....:confused:
Ozvi sa mi, dohodneme podrobnosti;):)
Paula
04.06.07,10:28
Keď inak nedáte, ja odchádzam z BA v piatok poobede (15:00? 16:00?). K dispozícií mám zopár miest v pohodlnom rýchlom klimatizovanom a navigovanom aute s veľkým kufrom a autorádiom s CD (a s elektrickým sťahovaním okienok).


Jožko, malá kozmetická závada....nemmá to aj krídla a tak sa východ nemmôže pridať k takej mňam ponuke:cool:
ALDA
04.06.07,11:35
Keď inak nedáte, ja odchádzam z BA v piatok poobede (15:00? 16:00?). K dispozícií mám zopár miest v pohodlnom rýchlom klimatizovanom a navigovanom aute s veľkým kufrom a autorádiom s CD (a s elektrickým sťahovaním okienok).

Nebolo by na škodu opísať aj podrobne náladu vodiča. :confused::)
Lucy
04.06.07,13:53
Ešte mi chýbajú tieto prihlášky:

Lucy, Pepa, babenko1, benka, ermon, jess, kamila60, willma, Marianna01, Melnick, Zuziana, HelenaMiklovičová, Dav, Motifka, maria - jiri, S21

Takže máme ešte pár voľných miest do zaplnenia penziónu. Prosím tých, ktorí sa prihlásili, ale stále mi neposlali záväznú prihlášku, ani nedali vedieť čo a ako, nech sa ohlásia, aby som vedela či ešte držať tie miesta, alebo dáme priestor ďalším, ktorí by sa ešte radi prihlásili.


Milá Beatka a ostatní poraďáčikovia. Keďže som sa ocitla na tejto listine, oznamujem Vám, že máte o jedno voľné miesto v penzióne naviac. Beatka, nalož s tým podľa svojho najlepšieho vedomia a svedomia, len na mňa nekrič :D:D:D:D

Prajem všetkým príjemnú zábavu a veľa krásnych chvíľ. V duchu budem s Vami, a ktovie, možno príde aj kúzelník :--- :rolleyes: :cool:

Lucy
katkaj
04.06.07,14:02
Keby náhodou niekoho zaujímalo tak moja osoba vyráža s BA po 17:00 spolu s blueboxom v krásnučkom trojdverovom klimatizovanom autíčku modrej farby,s elektrickým sťahovaním okien, navigáciou a príjemnou spoločnosťou :)
Kto bude potrebovať ísť takto neskôr tak sa môže prihlásiť, nebude to až také pohodlné ako vo väčšom Jožkovom aute ale dobrých ľudí sa všade zmestí dosť.
Prípadne stopujte na dialnici s tabuľkou "PORADA" :D
katkaj
04.06.07,14:04
Ešte taká podstatná otázka. Pije sa všetko čo prinesieme alebo sú nejaké špeciálne požiadavky ? A preferujú sa koláče alebo klobásy ? :)
Paula
04.06.07,14:13
A preferujú sa koláče alebo klobásy ? :)

Hrozieno a rezníky - KSENP :rolleyes:
katkaj
04.06.07,14:16
Hrozieno a rezníky - KSENP :rolleyes:

Zapisujem si ;)
Jana Motyčková
04.06.07,15:45
Komu nevadí pomalé, neklimatizované auto bez navigácie a bez CD, bez zadných dverí, jedným takým pôjdem ja v piatok na trase NMnV-Trenčín-Prievidza. Štart cca o 16.00. Beriem Azuz, voľné 2-3 miesta. 007 a Jozef alias Zdeno, počítať s vami alebo máte nejaké superauto?
endrju
04.06.07,16:14
Pomaly ďalej zájdeš? :rolleyes:
Všetci sa tu chvália superautiakmi. :confused:
Asi zaparkujem 3 kilometre od "základne". Aby superautiaky nemali komplexy z môjho "obyčajného" autiaku. Avšak Helu a "kúzelníka" dopravím až na "základňu" :cool:
endrju
04.06.07,16:16
Hrozieno a rezníky - KSENP :rolleyes:

Oboje v tekutom stave? :eek: KSENP :)

A či len rohatý na zapitie menovaných má byť tekutý? ;)
Jozef Mihál
04.06.07,16:47
Nebolo by na škodu opísať aj podrobne náladu vodiča. :confused::)

Nálada vodiča je bez použitia smajlov (podrobne) neopísateľná.

P.S. KSENP, autor tohto príspevku zásadne na Porade smajly nepoužíva.

Výnimkou je tento: mimotemy .
Jozef I
04.06.07,16:55
007 a Jozef alias Zdeno, počítať s vami alebo máte nejaké superauto?
My síce superauto nemáme, ale nepočítajte s nami, lebo vyrážame až v sobotu cca 10.00 hod. :mee: Bohužiaľ jedna povinnosť veľmi nemilá sa pritrafila ešte na ôsmu hodinu sobotnú rannú a nedá sa nijako zrušiť. :rolleyes:
Ale ak by niekto čírou náhodou išiel tiež v sobotu a chcel by zviesť,som k dispozícii na trase Trenčín - Selce aj s mojím nesuperautom. :D
Paula
04.06.07,16:58
a chcel by zviesť

Vééééééééééééééééééľmi milý preklepisko :cool:
Jozef I
04.06.07,17:08
Vééééééééééééééééééľmi milý preklepisko :cool:
Ako vieš že to je preklep ? :D :D ;)
Paula
04.06.07,17:10
:D :D :D :D :D
Denda
04.06.07,17:36
Pomaly ďalej zájdeš? :rolleyes:
Všetci sa tu chvália superautiakmi. :confused:
Asi zaparkujem 3 kilometre od "základne". Aby superautiaky nemali komplexy z môjho "obyčajného" autiaku. Avšak Helu a "kúzelníka" dopravím až na "základňu" :cool:
Andrej nemboj, dnešná tykačka na parkovisku a vpadnutoohnutý zadný nárazník, puknuté zadné svetlo. Kde to parkuješ?:cool: Ináč klíma funkčná, CD hraje Petra Nováka a stierače fungujú. Štyri miesta stále voľné:D
Jozef Mihál
04.06.07,17:47
Deni, hlásim sa. Svoje superauto odparkujem v BB a ďalej idem Tvojím.

P.S. Ak predstretko dopadne "dobre", tak aj tak už nembudem môcť šoférovať.
Monika Kováčová
04.06.07,17:47
Veľmi opravedlňujúc sa: Keby sa niekto pýtal: nemprídem, bránia mi v tom závažné fiziologické dôvody... a hrozne ma to mrzí.....
Denda
04.06.07,17:58
Deni, hlásim sa. Svoje superauto odparkujem v BB a ďalej idem Tvojím.

P.S. Ak predstretko dopadne "dobre", tak aj tak už nembudem môcť šoférovať.
Jožko berem za slovo, rátaj s odvozom. Máš ešte nejaké želanie?

PS: voľné už len 3 miesta
Jozef Mihál
04.06.07,18:04
Jasné že mám ale nie je to na web.
Denda
04.06.07,18:13
Rozumiem, hlavne keď je teraz porada zneužívaná.
katkaj
04.06.07,18:43
Pomaly ďalej zájdeš? :rolleyes:
Všetci sa tu chvália superautiakmi. :confused:
Asi zaparkujem 3 kilometre od "základne". Aby superautiaky nemali komplexy z môjho "obyčajného" autiaku. Avšak Helu a "kúzelníka" dopravím až na "základňu" :cool:


Andrejko kašli na "superautiaky", dôležité je osadenstvo ktoré sa tam dostaví ;) :)
ALDA
04.06.07,19:44
Pomaly ďalej zájdeš? :rolleyes:
Všetci sa tu chvália superautiakmi. :confused:
Asi zaparkujem 3 kilometre od "základne". Aby superautiaky nemali komplexy z môjho "obyčajného" autiaku. Avšak Helu a "kúzelníka" dopravím až na "základňu" :cool:

Andrej taký aftiak, ktorý moje k"y"lečká dopraví toľko km musí parkovať na čestnom mieste.:D...ozaj a nepôjdem hore na kopec k hotelu pešibusom...hm...ten Jožkov superaftiak by mohlo robiť vlek:D
bepo
04.06.07,22:03
Komu nevadí pomalé, neklimatizované auto bez navigácie a bez CD, bez zadných dverí

Pomaly ďalej zájdeš? :rolleyes:
Všetci sa tu chvália superautiakmi. :confused:
Asi zaparkujem 3 kilometre od "základne". Aby superautiaky nemali komplexy z môjho "obyčajného" autiaku. Avšak Helu a "kúzelníka" dopravím až na "základňu" :cool:
Andrej,stačí ti odmontovať zadné dvere,miesto nich primontovať mriežku a za ňu posadiť spolucestujúcich a máš najfasackejší superautiak :D
ALBO
05.06.07,04:50
ľudia zlatí, vzhľadom k tomu, že možno nebudem pri internete teraz jeden alebo dva dni, prosím nejakú dobrú dušu, ktorá by sa obetovala a nalodila ma v Bratislave.Nehláste sa všetci:) .
Minulý rok sa tu zobrazovali osádky aút už oveľa skôr, nenašiel by sa organizátor dopravy aj tento rok?
Jana Acsová
05.06.07,05:16
Minulý rok sa tu zobrazovali osádky aút už oveľa skôr, nenašiel by sa organizátor dopravy aj tento rok?BA cupky lupky do BB.
Nutne potrebujeme vokalistov z BA.
ALBO
05.06.07,05:30
BA cupky lupky do BB.
Nutne potrebujeme vokalistov z BA.
To by som už musela vyraziť.
Jana Acsová
05.06.07,05:32
To by som už musela vyraziť.Alenka, neboj zatiaľ nacvičuj ... :)

http://www.porada.sk/t26899-p18-jedna-dva-dph-jedna-dva-dph.html
ALBO
05.06.07,05:52
Keďže sa nikto nechytá (asi ešte spíte ) začnem , Myslím, že z Ba sa chystajú vyraziť autom:
Bepo, Jozef Mihál, Endrju,Liba2....
Takže dopisujte:
osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju:
osádka Liba 2:

Dúfam, že odchod je cca až po tretej.

Snaha bola.
bepo
05.06.07,06:10
Yo,ja už mám auto plné a vyrážame tak cca o 14tej takže bystričania nech sa o 15.30 dekujú z mesta lebo tadiaľ preletíme :D
Jana Acsová
05.06.07,06:21
Bepo všetko jasné. Vyrážame kupovať deky.
ALDA
05.06.07,06:24
Yo,ja už mám auto plné a vyrážame tak cca o 14tej takže bystričania nech sa o 15.30 dekujú z mesta lebo tadiaľ preletíme :D

To je aftiak..iba 4 osoby:---
endrju
05.06.07,06:26
Keďže sa nikto nechytá (asi ešte spíte ) začnem , Myslím, že z Ba sa chystajú vyraziť autom:
Bepo, Jozef Mihál, Endrju,Liba2....
Takže dopisujte:
osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju:
osádka Liba 2:

Dúfam, že odchod je cca až po tretej.

Snaha bola.

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:

P.S.
Pre maličkou chvíľou poštový holub doručil správu, že + ... = + 1 ;)
liba2
05.06.07,07:01
Ja tentoraz všetkých sklamem, lebo vyrážam ráno 6,oo hod. - mám po ceste ešte program v BB aj v Brezne, ale na zraz prídem načas, sľubujem :--- :---
Ľuba
05.06.07,07:07
Komu nevadí pomalé, neklimatizované auto bez navigácie a bez CD, bez zadných dverí, jedným takým pôjdem ja v piatok na trase NMnV-Trenčín-Prievidza. Štart cca o 16.00. Beriem Azuz, voľné 2-3 miesta. 007 a Jozef alias Zdeno, počítať s vami alebo máte nejaké superauto?
A aspoň "elektrické sťahovanie okienok" máš ? :D :D :D
Jozef Mihál
05.06.07,07:53
Ja tentoraz všetkých sklamem, lebo vyrážam ráno 6,oo hod. - mám po ceste ešte program v BB aj v Brezne, ale na zraz prídem načas, sľubujem :--- :---
Ja vyrážam do BB už dnes, heč.
ALDA
05.06.07,07:56
Keď inak nedáte, ja odchádzam z BA v piatok poobede (15:00? 16:00?). K dispozícií mám zopár miest v pohodlnom rýchlom klimatizovanom a navigovanom aute s veľkým kufrom a autorádiom s CD (a s elektrickým sťahovaním okienok).

?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????
?????????????????????????????????????????????????? ????????????????????

pre ostatných:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
Jozef Mihál
05.06.07,08:00
Heli, viem, že pre Teba musím písať príspevky zrozumiteľne, pô lopate, bez inotajov a so strašnou kopou smajlov - lenže ja som už raz taký...
Jana Motyčková
05.06.07,08:01
A aspoň "elektrické sťahovanie okienok" máš ? :D :D :DSťahovať sa nebude.:D