Beata
05.06.07,10:21
News:

Albo, AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Muška, Paula, Ružena, vlado66, Zuzka, accad, ???, ajobs, babenko1, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, luebchenko, hlinkovx, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, Zuziana, bluebox, matafe, Beata


??? - Ak uhádneš moje meno, nechcem Ťa. Ale ak ho neuhádneš - vezmem Ťaaaaaaaa! Ale Martinko Klingáčik to nie je ;)

PS: Nestíham čítať, pripomeňte mi, už niekto uhádol?
Jozef I
05.06.07,08:26
Ja by som skúsil .... že by Richard ? :rolleyes:
DanielaSL
05.06.07,08:28
Skúšam ja..Jožko Mihál :) ...alebo Téry :eek:
Jana Motyčková
05.06.07,08:30
Ale ak ho neuhádneš - vezmem Ťaaaaaaaa! Ale Martinko Klingáčik to nie je ;)

Vezmeš ma? Na NemKrahule?
Beata
05.06.07,08:33
Všetky odpovede zaznamenávam, výherca bude známy na stretku ;)... hádajte, hádajte
Ľuba
05.06.07,08:36
Vezmete aj okoloidúcich sobotňajších pocestných ?
Beata
05.06.07,08:39
Vezmete aj okoloidúcich sobotňajších pocestných ?

Berieme každého, čo má chuť sa odviazať a nebude svojím kľudom rušiť zabávajúcich sa superstretkujúcich poraďákov :)
DanielaSL
05.06.07,08:58
Tento rok Bepo nejde na bicykli?:eek:
endrju
05.06.07,09:00
Všetky odpovede zaznamenávam, výherca bude známy na stretku ;)... hádajte, hádajte

najväčší góóóóóóóóóóól bude, ak sa za ??? schováva "+1" z nemenovanej osádky zo smeru BA - PK ;) :cool: :D
DanielaSL
05.06.07,09:04
najväčší góóóóóóóóóóól bude, ak sa za ??? schováva "+1" z nemenovanej osádky zo smeru BA - PK ;) :cool: :D

Andrej nezavádzaj súťažiacich....;)
Paula
05.06.07,09:05
Tri otázniky môže byť aj trio - rodinné alebo husľové :D (kúštik kultúry do mrníka)
endrju
05.06.07,09:09
Andrej nezavádzaj súťažiacich....;)

Také niečo nemám v náplni práce. :cool: Mojou čestnou povinnosťou je doviezť v zdraví a dobrej nálade na superstretko nemenovanú osádku ;)
Ešte čestnejšou povinnosťou bude dovezenie spomenutej posádky v zdraví a v ešte lepšej nálade po ukončení stretka naspäť domov. :)
O zavádzaní nikto nič nehovoril pri vytváraní menoslovu osádky :D
ALDA
05.06.07,09:12
Také niečo nemám v náplni práce. :cool: Mojou čestnou povinnosťou je doviezť v zdraví a dobrej nálade na superstretko nemenovanú osádku ;)
Ešte čestnejšou povinnosťou bude dovezenie spomenutej posádky v zdraví a v ešte lepšej nálade po ukončení stretka naspäť domov. :)
O zavádzaní nikto nič nehovoril pri vytváraní menoslovu osádky :D

Andrej nie je ??? v našej osádke.:D
endrju
05.06.07,09:12
Tri otázniky môže byť aj trio - rodinné alebo husľové :D (kúštik kultúry do mrníka)

Hm, ale otáznik má svojim vzhľadom bližšie k basovému kľuču ako k husľovému. Nebude to trio zložené z iných nástrojov? :eek:
endrju
05.06.07,09:15
Andrej nie je ??? v našej osádke.:D
Heli, ako pofieš. :)
Iba som náležite využil možnosť tipovať. :cool: Výsledok môjho tipovania bude asi podobný výsledku tipovania v nemenovanej číselnej lotérii ;)
bepo
05.06.07,10:14
Andrej,ak to +1 znamená tvoj peso tak máme po rezníkoch :)
endrju
05.06.07,11:11
Andrej,ak to +1 znamená tvoj peso tak máme po rezníkoch :)

Peťo, v tipovacej súťaži tiež asi neuspeješ ;)
Paula
05.06.07,11:21
Peťo, v tipovacej súťaži tiež asi neuspeješ ;)


ej ej ej :) ...z tejto vetičky mám ciťák, že Ty ANdrej VIEŠ :rolleyes: .....ja si tipnem neurčito - ak to nebude "domáci", tak to bude "zo zámoria sa občas hlásiaci" - keď už to má byť také veľké prekvapkanie .
vladan
05.06.07,11:43
ďalšia osádka z KE: matafe, AltaKE, vladan - ešte jedno miesto voľné ...

záááároveň by som organizátora poprosila o určenie súradníc gde to vlastne mám prifrčať na modrom šípe :D ... Bee, ja vôbec nemtuším gde sú Selce - teda jedny viem, v Chorvátsku, ale tam asi nembude stretko, že? ... ciestznalých sa sťem opýtať, či ísť z Košíc spodom (cez Rožňavu) alebo vrchom (cez Poprad)? ... ktorá cesta je lepšia, rýchlejšia, pohodlnejšia?
vladan
05.06.07,11:47
ďalšia osádka z KE: matafe, AltaKE, vladan - ešte jedno miesto voľné ...

záááároveň by som organizátora poprosila o určenie súradníc gde to vlastne mám prifrčať na modrom šípe :D ... Bee, ja vôbec nemtuším gde sú Selce - teda jedny viem, v Chorvátsku, ale tam asi nembude stretko, že? ... ciestznalých sa sťem opýtať, či ísť z Košíc spodom (cez Rožňavu) alebo vrchom (cez Poprad)? ... ktorá cesta je lepšia, rýchlejšia, pohodlnejšia?

PS: a tú cestu by mi mohol aj niekto nakresliť ;) ... :D:D:D
Paula
05.06.07,11:52
PS: a tú cestu by mi mohol aj niekto nakresliť ;) ... :D:D:D


tak tak tak.....ale nech ten obrázok nekončí v Pezinku, hejže Vladi :cool: (máme skúsenosť).:D
endrju
05.06.07,11:53
ej ej ej :) ...z tejto vetičky mám ciťák, že Ty ANdrej VIEŠ :rolleyes: .....ja si tipnem neurčito - ak to nebude "domáci", tak to bude "zo zámoria sa občas hlásiaci" - keď už to má byť také veľké prekvapkanie .
Prekvapkané otázniky? :eek: A ešte by som o nich niečo mal aj fedieť? ;) IF :D

P.S.
Skratky vysvetľuje bobo a spol. :D
endrju
05.06.07,11:54
PS: a tú cestu by mi mohol aj niekto nakresliť ;) ... :D:D:D


tak tak tak.....ale nech ten obrázok nekončí v Pezinku, hejže Vladi (máme skúsenosť).


Nóóóóóóóó, ak zoberieme do úvahy, že všetky cesty vedú do Ríma ... ;) :rolleyes:

... je dosť pravdepodobné, že obrázok nebude končiť v PK. :cool:
Hlinkovx
05.06.07,15:57
Fladi...extra pre teba :D
pripájam ti mapku...vieš..tam na boku je Banská Bystrica... a smerom na Brezno...hneď za koncom BB sú SELCE...fidíš??
Jozef Mihál
05.06.07,17:43
Kujeme pikle v dixone cmuky posiela bee
Luna
05.06.07,17:52
To vy takto? Aj ja posielam cmuk obidvom.
endrju
05.06.07,17:59
To vy takto? Aj ja posielam cmuk obidvom.

Polovičný súhlas. :cool:
CMUK "obijednej" (Bee). :D
Zatiaľ asi JM neemigroval medzi dievčatá ;)

V každom prípade pozdrav obidvom :)
S21
05.06.07,18:47
Gabika S21 zabudla poslať prihlášku, ale rátam s ňou, že ide! :);)


Beatka, je mi veľmi ľúto, ale tento rok sa toho úžasného superstretka žial nemôžem zúčastniť, už je to definitívne.

Prajem celej spoločnosti úžasnú zábavu, veľa zážitkov a nezabudnite mi to potom všetko porozprávať :) :D

ozik :D po superstretku čo tak regionálne košické kafčotref? :D ved musím byť informovaná čo sa udialo :D
Jozef Mihál
05.06.07,19:08
Predstretko v dixone ukončené. Bee mi vysvetlila čo všetko nás čaká - uff...
Jozef Mihál
05.06.07,21:19
Tak kto sa hlási do mojej osádky? Odjezd 14:30 z parkoviska pred starou Ikeou.
sadžika
06.06.07,05:13
:mee: :mee: :mee: pomóóóóóóóc nemám foťák k dispozícií, dúfam že niekto donesie foto !!!!!!! aparát zlezaradil
DanielaSL
06.06.07,05:29
Predpoveď počasia podľa toho, čo práve hlásili v rádii je sľubná... :)
DanielaSL
06.06.07,05:30
a ovčí syr rezervovaný.....;)
katkaj
06.06.07,05:47
Ja som včera bola mimo SR (aj keď mimo som skoro stále:D) takže sa hlásim do posádok až dnes

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:
osádka Katkaj: bluebox - vyrážame asi až po piatej z BA takže môžeme niekoho zobrať
jangol
06.06.07,06:14
Mohol by tu niekto napísať nejaké základné info pre takých, ktorí idú na takéto stretko prvýkrát? Ďakujem. Ja idem z LC a mám voľné 3 miesta v aute.
katkaj
06.06.07,06:36
Mohol by tu niekto napísať nejaké základné info pre takých, ktorí idú na takéto stretko prvýkrát? Ďakujem. Ja idem z LC a mám voľné 3 miesta v aute.


Neviem aké info chceš ale ja idem na toto "veľké" stretko tiež prvýkrát.
Beriem si dobrú náladu, úsmev na perách a myslím že nič viac nepotrebujem ;):)
ALBO
06.06.07,06:38
Ja som včera bola mimo SR (aj keď mimo som skoro stále:D) takže sa hlásim do posádok až dnes

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:
osádka Katkaj: bluebox - vyrážame asi až po piatej z BA takže môžeme niekoho zobrať

Ja by som sa pridala, vezmete ma?
katkaj
06.06.07,06:44
Ja by som sa pridala, vezmete ma?

Jasne, mame sice trojdverové autíčko ale zmestíme sa v pohode. ;)
Dohodneme sa cez SS :)
bepo
06.06.07,06:59
Jasne, mame sice trojdverové autíčko ale zmestíme sa v pohode. ;)
Dohodneme sa cez SS :)
No keď máš trojdverové a idete traja tak ste vlastne plný, som zvedavý ako bude Alenka nastupovať tými svojimi tretími dverami :D
katkaj
06.06.07,07:04
No keď máš trojdverové a idete traja tak ste vlastne plný, som zvedavý ako bude Alenka nastupovať tými svojimi tretími dverami :D

Peťo nerýp :D Traja sme aj s Alenkou ;) a zmestíme sa úplne v pohode.
ALBO
06.06.07,07:34
No keď máš trojdverové a idete traja tak ste vlastne plný, som zvedavý ako bude Alenka nastupovať tými svojimi tretími dverami :D

Bepo prosím ťa, čo tým chceš poraďackym davom povedať? Teraz si budú myslieť, že potrebujem dve sloličky:) .Nezavádzaj.
katkaj
06.06.07,07:37
Bepo prosím ťa, čo tým chceš poraďackym davom povedať? Teraz si budú myslieť, že potrebujem dve sloličky:) .Nezavádzaj.

Ja si dovolím požičať Muškine slová : Peťo pleskni si :D
ALDA
06.06.07,07:49
Peťo kukám, kukám, že budeš zasa vyplieskaný.:D
bepo
06.06.07,08:41
Bepo prosím ťa, čo tým chceš poraďackym davom povedať? Teraz si budú myslieť, že potrebujem dve sloličky:) .Nezavádzaj.
No každý má mať svoje vlastné nastupovacie dvierka ;)
Jozef Mihál
06.06.07,08:56
Predpoveď počasia podľa toho, čo práve hlásili v rádii je sľubná... :)
Aktuálne počasie v BB: Je pekne a občas aj pekne leje.
Jana Acsová
06.06.07,08:58
Jozef a za kerýmže bučkom sa to v BB skrývaš?
Jozef Mihál
06.06.07,08:59
Dikson búčok. Prídi ma pozrieť.
endrju
06.06.07,09:05
Aktuálne počasie v BB: Je pekne a občas aj pekne leje.

Mám si zobrať vodné lyže a či čo? :eek: Veď sa v tejto téme kedysi čosi písalo o lyžovačke na snehu. To už neplatí? :rolleyes:
Jana Acsová
06.06.07,09:06
Dikson búčok. Prídi ma pozrieť.
Dokedy tu búčkuješ (som mimo firmu).
Beata
06.06.07,09:07
Zdes ljúdi, katóryje idút na superpragúľku :D

Albo, AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Muška, Paula, Ružena, vlado66, Zuzka, accad, ???, ajobs, babenko1, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, luebchenko, hlinkovx, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, Zuziana, bluebox, matafe, Beata, Shaman, Marian
Beata
06.06.07,09:08
Dokedy tu búčkuješ (som mimo firmu).
Od buka - do buka :D
Jozef Mihál
06.06.07,10:22
Ešte polhodinu a potom fujas matias na rodný Západ.
ALBO
06.06.07,11:31
No každý má mať svoje vlastné nastupovacie dvierka ;)
Peťo veď mám , nevieš rátať, tie tretie budú celé moje.
katkaj
06.06.07,11:34
Mám si zobrať vodné lyže a či čo? :eek: Veď sa v tejto téme kedysi čosi písalo o lyžovačke na snehu. To už neplatí? :rolleyes:

Už je teda isté ktoré lyže mám zbaliť ? Šak to nie je sranda sa pobaliť :eek::D
ALDA
06.06.07,12:50
Už je teda isté ktoré lyže mám zbaliť ? Šak to nie je sranda sa pobaliť :eek::D

Preto je výhodnejšia tá vaňa pre tri:---
ALDA
06.06.07,12:56
http://www.stavbykam.sk/vo_vani_m.gifsneh sa už pripravuje, iba pripomínam:D
katkaj
06.06.07,15:04
Posúvam BA posádky

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:
osádka Katkaj: bluebox, ALBO
babenko1
06.06.07,16:11
Posúvam BA posádky

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál:
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:
osádka Katkaj: bluebox, ALBO
ktorá posádka si ma pribalí? :-)
Manual
06.06.07,16:19
ktorá posádka si ma pribalí? :-)
Ak zbehneš do TT tak sa zmestíš:D
babenko1
06.06.07,16:23
Janko, ja by som aj... len ako do tej ternavy sa dostať :-)))
endrju
06.06.07,16:27
ktorá posádka si ma pribalí? :-)

Chceš povedať, že sa necítiš byť pribalená k jednej z posádok? ;) :rolleyes:
Ja si to nemyslím :cool:
babenko1
06.06.07,16:28
Len ku ktorej? :-)
endrju
06.06.07,16:30
Len ku ktorej? :-)

Predsa k tej najsamlepšej (nemám auto nemám motorku...) :)
babenko1
06.06.07,16:31
Vidíš.. to ma nemnapadlo, xixi..
Jozef Mihál
06.06.07,17:02
Aktualizácia BA posádok:

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál: Ružena (?), Eviketa (?), Babenko1 (?) - odchod z BA 15:00
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Liba 2:
osádka Katkaj: bluebox, ALBO

Včerajší a dnešný prieskum trasy BA - BB - BA neodhalil žiadne dopravné obmedzenia alebo uzávierky, bol odhalený len kopec radarov, preto v piatok pozor na rýchlosť.
liba2
06.06.07,18:15
Aktualizácia BA posádok:

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál: Ružena (?), Eviketa (?), Babenko1 (?) - odchod z BA 15:00
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Katkaj: bluebox, ALBO
liba2: tentoraz bez osádky :mee:
jamija
06.06.07,19:22
Prišla som o odvoz, môže ma niekto zobrať z BA, prosím, prosím...
jamija - Jarka
katkaj
06.06.07,19:24
Aktualizácia BA posádok:

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál: Ružena (?), Eviketa (?), Babenko1 (?) - odchod z BA 15:00
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Katkaj: bluebox, ALBO
liba2: tentoraz bez osádky :mee:


Libuška nebuď smutná, my budeme na teba myslieť, tak po ceste nebudeš sama ;)
Beata
06.06.07,22:58
A zasa som zostala na chvoste sama. Oznamujem, že sme prišli o dvoch chlapov... Marian so Shamanom sa dnes odhlásili, oni sú asi siamske dvojičky. Keď nemôže jeden, nemôže ani druhý.
Čo už. Ako prišlo, tak odišlo :(

Albo, AdaG, AltaKE, Braňo, Denda, Jana Acsová, JozefI, Katarina STR, Luna, Manual, Muška, Paula, Ružena, vlado66, Zuzka, accad, ???, ajobs, babenko1, bef, bepo, endrju, ingi, jamija, jangol, katkaj, liba2, sadžika, victoria, účtovník 007, ALDA, vladan, luebchenko, hlinkovx, DanielaSĽ, eviketa, somij, azuz, Zuziana, bluebox, matafe, Beata
Beata
06.06.07,23:04
A je to tu! Jedinečná ponuka!

- LAST MINUTE -
- all inclusive - Selce - 8.-10.06.2007
výrazná zľava... aj zprava
len pár miest!!!
Neváhaj!
Jana Acsová
07.06.07,05:41
Beatka, tomu sa nedá neodolať.

Hlásim sa zprava.
Jana Acsová
07.06.07,05:42
A je to tu! Jedinečná ponuka!




- LAST MINUTE -
- all inclusive - Selce - 8.-10.06.2007
výrazná zľava... aj zprava
len pár miest!!!
Neváhaj!

Posúvam ...
Aňuška
07.06.07,05:59
A je to tu! Jedinečná ponuka!





- LAST MINUTE -
- all inclusive - Selce - 8.-10.06.2007
výrazná zľava... aj zprava
len pár miest!!!
Neváhaj!


Beatka, nedráždi!

Prajem všetkým superstretkovým poraďákom perfektnú zábavu,
krásne počasie, dobrú trasu (Braňo, Janíčko - nie, že zablúdite a niekoho vyrušíte pri bohumilej činnosti:--- ).

Budem na Vás všetkých myslieť a je mi strašne ľúto, že poruším tradíciu
a 3. stretko vynechám:mee: :mee: :mee:
Manual
07.06.07,06:04
Budem na Vás všetkých myslieť a je mi strašne ľúto, že poruším tradíciu
a 3. stretko vynechám:mee: :mee: :mee:
Anička, aj MY na TEBA budeme mysieť;)
victoria
07.06.07,06:07
Aňuška, ak ma chlapci zoberú do družstva ako asi jedinú zúčastnivšiu sa z nášho prvého superstretkového družstva tak skúsim dohliadnuť aby chodili len po vyznačených trasách :-)
Aňuška
07.06.07,06:09
Aňuška, ak ma chlapci zoberú do družstva ako asi jedinú zúčastnivšiu sa z nášho prvého superstretkového družstva tak skúsim dohliadnuť aby chodili len po vyznačených trasách :-)

O.K., spolieham sa na Teba:D
Manual
07.06.07,06:22
Aňuška, ak ma chlapci zoberú do družstva ako asi jedinú zúčastnivšiu sa z nášho prvého superstretkového družstva tak skúsim dohliadnuť aby chodili len po vyznačených trasách :-)
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: :eek::mee:
Marína
07.06.07,06:40
Milí moji "superstretúvši" sa, prajem vám dobrú zábavu, dobrú náladu, krásne zážitky. Užite si sami seba navzájom. Tak to vám prajem a aj keď to netušíte, duchom budem s vami.
ajobs
07.06.07,08:01
Všetkým Poraďáčkam a Poraďákom želám príjemnú a ničím nerušenú zábavu, ale s poľutovaním musím oznámiť, že sa stretka nemôžem zúčastniť z dôvodov, ktoré nie je v mojej moci ovplyvniť.
Pevne verím, že na budúci rok to opäť vyjde.......:) :) :)
ALDA
07.06.07,08:06
Odhlásivší sa dúfam, že máte vážne dôvody...:mee:
azuz
07.06.07,08:34
Všetkým Poraďáčkam a Poraďákom želám príjemnú a ničím nerušenú zábavu, ale s poľutovaním musím oznámiť, že sa stretka nemôžem zúčastniť z dôvodov, ktoré nie je v mojej moci ovplyvniť.
Pevne verím, že na budúci rok to opäť vyjde.......:) :) :)

To nemyslíš vážne:eek: :eek: :eek: :mee: :mee: :mee: .
Len dúfam, že to nie sú nepríjemné dôvody.
Manual
07.06.07,09:53
Všetkým Poraďáčkam a Poraďákom želám príjemnú a ničím nerušenú zábavu, ale s poľutovaním musím oznámiť, že sa stretka nemôžem zúčastniť z dôvodov, ktoré nie je v mojej moci ovplyvniť.
Pevne verím, že na budúci rok to opäť vyjde.......:) :) :)
Tonko, tak to nie je dobrá správa... škoda.
Beata
07.06.07,11:13
Beatka, tomu sa nedá neodolať.

Hlásim sa zprava.

Ak sa nedá neodolať, tak sa dá odolať :D ... a poriadne tú ruku hore, keď sa hlásiš! ;)
Beata
07.06.07,11:18
Posúvam



A je to tu! Jedinečná ponuka!

- LAST MINUTE -
- all inclusive - Selce - 8.-10.06.2007
výrazná zľava... aj zprava
len pár miest!!!
Neváhaj!



a dodávam:


UŽ LEN PÁR HODÍN
Vlado66
07.06.07,14:08
Keďže sa mi dostalo tej cti vytvoriť squadru na volejbal tak oznamujem šeeckym zaujemkyniam slúžiť a získať trofej pod mojím vedením, že farba môjho družstva bude MODRÁ . Zároveň od tejto chvíle vyhlasujem ponuku na voľné pozície v mojom družstve.. heh dufam že vyhod še nezapre a šickyx tam zvalcujeme..;). PS Ak niekto potrebuje potlačiť na Selce z TN som už na Slovači tu v Tn a mam voľne prepravne kapacity.

Uff no dufam že tu v TN najdem nejaku HAWAI vybavu..,heh alebo rovno HAWAIčanku..? xi
Jana Motyčková
07.06.07,14:23
Keďže sa mi dostalo tej cti vytvoriť squadru na volejbal tak oznamujem šeeckym zaujemkyniam slúžiť a získať trofej pod mojím vedením, že farba môjho družstva bude MODRÁ . Zároveň od tejto chvíle vyhlasujem ponuku na voľné pozície v mojom družstve.. heh dufam že vyhod še nezapre a šickyx tam zvalcujeme..;). PS Ak niekto potrebuje potlačiť na Selce z TN som už na Slovači tu v Tn a mam voľne prepravne kapacity. No to by som nemusela brať auto. Ešte ale musím dohodnúť cestu späť - či nás (ja+Azuz) zvezie Jozef I.

A kedy máš odchod z TN?
Jana Motyčková
07.06.07,14:25
Uff no dufam že tu v TN najdem nejaku HAWAI vybavu..,heh alebo rovno HAWAIčanku..? xi

HAWAI:eek: ? A ja som si už kúpila havaj výbavu (toaletný papier a kefu):D :D :D .
Vlado66
07.06.07,14:29
na čase z mojej strany nezáleží,pojdem tak aby to vyhovovalo tebe..kedy sceš?
lenkak
07.06.07,17:52
Haló
budete tam ešte aj v nedeľu? Dokedy?
Žiaľ v sobotu sa mi nedá, ale v nedeľu by sme na obed a na skok vedeli dojsť...
Manual
07.06.07,17:59
Haló
budete tam ešte aj v nedeľu? Dokedy?
Žiaľ v sobotu sa mi nedá, ale v nedeľu by sme na obed a na skok vedeli dojsť...
Lenka, väčšinou to obedom v nedeľu končí a je rozchod, ale asi bude dosť aj takých čo v nedeľu doobeda budú odchádzať, záleží kto si ako zabezpečil stravu, aspoň tak to bolo minule....
lenkak
07.06.07,18:01
tak mám smooooolu, možno nabudúce....
Manual
07.06.07,18:25
tak mám smooooolu, možno nabudúce....
Ale možno teraz to tak nebude.... neviem, snáď niečo napíšu aj ďalší prihlásení, osobne by som Ťa tam rád uvidel.
Jozef Mihál
07.06.07,18:41
Aktualizácia BA posádok:

osádka Bepo: Muška, ingi, accad
osádka Jozef Mihál: Babenko1, jamija (?) - odchod z BA 15:00
osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)
osádka Katkaj: bluebox, ALBO
liba2: tentoraz bez osádky :mee:

Ad:

Prišla som o odvoz, môže ma niekto zobrať z BA, prosím, prosím...
jamija - Jarka

Áno, môžem.
jamija
07.06.07,19:37
Díky, díky, Jožko:)
Mám čakať zajtra pri starej Ikei - Kuchajde o 15 h.
Moje č.t. 0904 608 184
Jamija -Jarka
Jozef Mihál
07.06.07,20:11
Díky, díky, Jožko:)
Mám čakať zajtra pri starej Ikei - Kuchajde o 15 h.
Moje č.t. 0904 608 184
Jamija -Jarka
OK, platí, ozvem sa.
ALBO
08.06.07,05:05
Možno by sme si mali ešte pred odchodom spraviť školenie, čo robiť v prípade , že stretneme medveďa.:)
katkaj
08.06.07,05:05
UŽ LEN PÁR HODÍN DO ZAČIATKU :):):):)


JUPÍÍÍK
Hlinkovx
08.06.07,05:08
Možno by sme si mali ešte pred odchodom spraviť školenie, čo robiť v prípade , že stretneme medveďa.:)

máš dve možnosti:
buď si s ním pokecáš
alebo budeš utekať :D:D
vyber si :D:D
účtovník 007
08.06.07,05:13
Hlásim, že som pripravená na HAWAI. Este dnes frcim do TN na skusku, zajtra druhu(dufam poslednu) a hibáááááááááj Selce.
:D :D :D Kôli HAWAI-u mám takú kabelu, že ma Jozef I ani nebude chcieť odviesť. Azuz +Somij, vybavíme odvoz. A keď nie, berte vácej peneži :D Alebo možno že aj niečo stopneme. Napríklad Jozefa I.:D :D :D
účtovník 007
08.06.07,05:15
:D Budííííííčéééééééék.:D
ALBO
08.06.07,05:19
máš dve možnosti:
buď si s ním pokecáš
alebo budeš utekať :D:D
vyber si :D:D
Vyberám si možnosť pokecať si s nimi..Utekať nemôžem, momentálne ledva chodím.Dúfam, že sa ku mne niekto pridá a že všetci nezdrhnú.
Paula
08.06.07,05:25
Vyberám si možnosť pokecať si s nimi..Utekať nemôžem, momentálne ledva chodím.Dúfam, že sa ku mne niekto pridá a že všetci nezdrhnú.


Aby to mal macko aj s predjedlom aj so zákusom :rolleyes:
katkaj
08.06.07,05:29
Aby to mal macko aj s predjedlom aj so zákusom :rolleyes:

Zvládame tu iné veci v zákonoch, vyhláškach, Poradách takže s takým macom si tiež poradíme :D
Luckasari
08.06.07,06:06
Kedže tento ročník vynechám, všetkým vám chcem popriať super zábavu, aby počasie vyšlo. Už sa teším na infošky a fotečky. :)
jess
08.06.07,06:12
a ja nemóóóóžééém prísť :mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:....užite si to aj za mňa :mee::mee::mee:....prajem vám krásne počasie a dobrú zábavu:):):):):)
endrju
08.06.07,06:35
:D Budííííííčéééééééék.:D

Bobo, pekné od Teba, že si počkala s bojovým pokrikom až do východu slnka ;) :cool: :D
DanielaSL
08.06.07,06:41
A že si sa vykričala ešte doma a na nemkrahuliach už nebudeš...:rolleyes: :D
Jana Acsová
08.06.07,06:45
Hlásim, hlásim:
Slnečno, mráčik len kde tu ...

Budem sa snažiť rozfukovať, ak by sa zmrákalo.
ALDA
08.06.07,06:48
Hlásim, hlásim:
Slnečno, mráčik len kde tu ...

Budem sa snažiť rozfukovať, ak by sa zmrákalo.

Jani aj 100 bodíkov k súhlasu aspom takto:)

A Vlaďa sa neukazuje, dúfam, že neporuší tradíciu a bábofka bude a aj sa mi kúsoček ujde.:) Hlavne schovať pred Bepom, lebo mi ništ nenehá.:mee:
Jana Acsová
08.06.07,06:50
Katkááááááj klikla som Ti do profilu. Lyže neber :eek: Nesneží :)
ALDA
08.06.07,06:52
Katkááááááj klikla som Ti do profilu. Lyže neber :eek: Nesneží :)

Nevadí, na vani sa môžeme spúšťať aj po trávičke.:---
Jozef Mihál
08.06.07,06:55
Aktualizácia BA posádok:

osádka Bepo: Muška, ingi, accad

osádka Jozef Mihál: Babenko1, jamija - máme teda ešte jedno voľné miesto, kto chce, nech sa pridá. Odchod z BA 15:00 po trase: parkovisko medzi Interom a Polusom - pri vstupe do Interu (žltá budova), Vajnorská, Zlaté piesky, diaľnica, Nitra, motorest Zubor, Ladomierska Vieska, BB, Selce.

osádka Endrju: ALDA, "kúzelník" (vie vykúzliť jedinečný úsmev na tvári; dôkazy tejto skutočnosti zdokumentované aj na viacerých stretkofotkách) + ... (možno áno a možno aj nie; dozvieme sa v pravú chvíľu)

osádka Katkaj: bluebox, ALBO

liba2: tentoraz bez osádky
katkaj
08.06.07,06:59
Katkááááááj klikla som Ti do profilu. Lyže neber :eek: Nesneží :)



:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek: a ja už ich mám zbalené aj s tými vodnými ako Endrju hovoril :D:D
Hlinkovx
08.06.07,07:02
katka,
čo s toľkými lyžami budeš robiť???? :D:D
katkaj
08.06.07,07:04
katka,
čo s toľkými lyžami budeš robiť???? :D:D

Ved predpokladám že na donovaloch mám pripravený umelý sneh a nejaké jazero sa tiež nájde v okolí BB ;):D:D:D:D
Hlinkovx
08.06.07,07:06
ta predpokladaj :D:D však už skoro z toho vytriezvieš :D:D
katkaj
08.06.07,07:12
ta predpokladaj :D:D však už skoro z toho vytriezvieš :D:D

Silvinka tak mi ešte chvíľu neber nádej :D:D:D:D:D:D:D
Jana Acsová
08.06.07,07:14
Netrkocte tu už toľko. Sadajte do aftiakof a helá hop ... to Selce.
DanielaSL
08.06.07,07:18
Jémine....asik budem musieť zmeniť plán....a sadnúť do aftiaka a ísť.:eek:
katkaj
08.06.07,07:20
Netrkocte tu už toľko. Sadajte do aftiakof a helá hop ... to Selce.


Janka ešte musím porobiť výplaty a ......... ideme až o pol piatej z Ba.
Ale už netrkocem a idem pracovať ;):)
Jana Acsová
08.06.07,07:25
Čakám, čakám ... a mávam:)
ALBO
08.06.07,07:37
Janka ešte musím porobiť výplaty a ......... ideme až o pol piatej z Ba.
Ale už netrkocem a idem pracovať ;):)
To je fajn, že sa v Selcoch budú rozdávať aj výplaty. Aspoň to tam bude z čoho roztočiť.
katkaj
08.06.07,07:42
To je fajn, že sa v Selcoch budú rozdávať aj výplaty. Aspoň to tam bude z čoho roztočiť.



:D:D:D:D:D:D:D:D Ja som dnes radšej už ticho lebo všetko je použité proti mne :D
endrju
08.06.07,07:53
Hm, rozmýšľam, či namiesto lyží nezobrať niečo "menšie". Napríklad, lízatko :D :) :--- ;)
ALBO
08.06.07,07:58
:D:D:D:D:D:D:D:D Ja som dnes radšej už ticho lebo všetko je použité proti mne :D
Prečo ,však toto bola super správa. Dokonca myslím, že nabudí aj ďaľších poraďákov a využijú last minit. Ja sa hlásim, cestou budem na tom zadnom sedadle sáčkovať.
katkaj
08.06.07,08:02
Prečo ,však toto bola super správa. Dokonca myslím, že nabudí aj ďaľších poraďákov a využijú last minit. Ja sa hlásim, cestou budem na tom zadnom sedadle sáčkovať.

:D:D:D .
Jana Acsová
08.06.07,08:07
Radšej sa už sáčkujte do tých autof ...
Bystričane sa zdekovaní, ako varoval Bepo ... diek je dosť. Iba mávatká vytŕčajú.
endrju
08.06.07,08:09
Prečo ,však toto bola super správa. Dokonca myslím, že nabudí aj ďaľších poraďákov a využijú last minit. Ja sa hlásim, cestou budem na tom zadnom sedadle sáčkovať.

Na moju výplatu Ti mám poslať nejaké vrece? ;) Predpokladám, že za účelom dosiahnutia lepšieho optického efektu budú "sáčkované" desaťhalierniky. Zaujímavé by bolo "vyváženie" každého stretkoúčastníka ...
katkaj
08.06.07,08:10
Na moju výplatu Ti mám poslať nejaké vrece? ;) Predpokladám, že za účelom dosiahnutia lepšieho optického efektu budú "sáčkované" desaťhalierniky. Zaujímavé by bolo "vyváženie" každého stretkoúčastníka ...

Andrej neblbni, šak neprídeme kamiónom :D
endrju
08.06.07,08:15
Andrej neblbni, šak neprídeme kamiónom :D
Jasné!!! Trojdverové kamióny sa nevyrábajú. :D :cool:
katkaj
08.06.07,08:19
Jasné!!! Trojdverové kamióny sa nevyrábajú. :D :cool:

Potrebujem utrieť monitor :D:D:D:D
Paula
08.06.07,08:24
:D:D:D:D:D:D:D:D Ja som dnes radšej už ticho lebo všetko je použité proti mne :D


Katka nemboj...vedved "pokladníčky" sú vždy národom milované (teda aspoň v deň výplaty) ...takže sa vytešuj, že Ťa zahrnieme láskou a bez lopaty :), vlastnými rukami :cool:
katkaj
08.06.07,08:31
Katka nemboj...vedved "pokladníčky" sú vždy národom milované (teda aspoň v deň výplaty) ...takže sa vytešuj, že Ťa zahrnieme láskou a bez lopaty :), vlastnými rukami :cool:

Veď sa teším že ma zahrniete láskou aj bez takýchto postranných dôvodov ;) :D

Teším sa na všetkých :)
ALBO
08.06.07,08:42
Veď sa teším že ma zahrniete láskou aj bez takýchto postranných dôvodov ;) :D

Teším sa na všetkých :)

Bude dobre, keď nas nezabudnu zahrnuť večerou, keďže prideme posledná ale najdôležitejšia výplatná osádka.

Nie že všetko pojete,kým prídeme.:mee:
bepo
08.06.07,08:45
No šak keď pôjdete kamiónom s tretími dverami na návese plnom chechtákov tak sa môžete dakde zastaviť ale väčšiu útratu ako dve lopaty chechtákov nerobte ;)
katkaj
08.06.07,08:49
No šak keď pôjdete kamiónom s tretími dverami na návese plnom chechtákov tak sa môžete dakde zastaviť ale väčšiu útratu ako dve lopaty chechtákov nerobte ;)

nezastavujeme máme spoždění :) Budeme sa ponáhľať na Selce, žiadna prestávka :)

Ale myslím že akurát tú večeru stihneme, určite nezačne presne o siedmej ;)
bepo
08.06.07,08:53
nezastavujeme máme spoždění :) Budeme sa ponáhľať na Selce, žiadna prestávka :)

Ale myslím že akurát tú večeru stihneme, určite nezačne presne o siedmej ;)
Určite začne skôr :D Dúfam že aj priberanie spolucestujúcich sa uskutoční za pochodu, na Selcoch to bude vyvrcholenie stretka keď si roztlačíte auto dolu kopcom a budete doňho naskakovať ako do zimných bobov :D
katkaj
08.06.07,09:00
Určite začne skôr :D Dúfam že aj priberanie spolucestujúcich sa uskutoční za pochodu, na Selcoch to bude vyvrcholenie stretka keď si roztlačíte auto dolu kopcon a budete doňho naskakovať ako do zimných bobov :D

Peťo nevŕtaj do radov vlastného družstva :D
Vlado66
08.06.07,09:04
ako som predpokladal predsaj len zoberiem poslednyx stoparov či mohykanov?:D,Janku Motyčkovie a Azus..mam pocit,heh eeevidentne nestihaju IC-ko:D tak ideme z TN okolo 17tej,nexajte nam nejaku privitaciu a kolačiky please;)
azuz
08.06.07,09:10
Chcem oznámiť, že posádka auta Vlado66, azuz a somij vyráža z TN cca o 17 hod. Takže sa nestihneme dostaviť na zápis o 18 hod. a možno ani nestihneme večeru. Pekne prosíme o jej zachovanie, lebo sa zahráme na maca a žiadne diskusie Vám nepomôžu:--- .
PS: Keď budete rozádavať tie výplaty, tak na nás nezabudnite. Prídeme určite!!!:D
azuz
08.06.07,09:12
ako som predpokladal predsaj len zoberiem poslednyx stoparov či mohykanov?:D,Janku Motyčkovie a Azus..mam pocit,heh eeevidentne nestihaju IC-ko:D tak ideme z TN okolo 17tej,nexajte nam nejaku privitaciu a kolačiky please;)
Vlado, predbiehame sa? :D
Ale už sa idem chystať, nech to stiham. ;)
bepo
08.06.07,09:13
Chcem oznámiť, že posádka auta Vlado66, azuz a somij vyráža z TN cca o 17 hod. Takže sa nestihneme dostaviť na zápis o 18 hod. a možno ani nestihneme večeru. Pekne prosíme o jej zachovanie, lebo sa zahráme na maca a žiadne diskusie Vám nepomôžu:--- .
PS: Keď budete rozádavať tie výplaty, tak na nás nezabudnite. Prídeme určite!!!:D
Jedine že aj vy si upravíte aftiak na boby a ukážete ako sa jazdí na boboch :D
vladan
08.06.07,09:26
A Vlaďa sa neukazuje, dúfam, že neporuší tradíciu a bábofka bude a aj sa mi kúsoček ujde.:) Hlavne schovať pred Bepom, lebo mi ništ nenehá.:mee:

hlásim, že práve som vykypila bábofku z formy (nefiem aké y,i sa píše) ... vonia po celom dome ... tento rok bude s malou obmenou a to takou, že nembude čokoládou obliata, lebo f afte nemmám klímu, tak by sa mi tá čoklit popsula ... hej a trošku som ju pripálila kvôli bepovi, lebo ma hnal čítať celú tému 3. stretka :eek: ... už sa tešííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííím
ALBO
08.06.07,09:26
Chcem oznámiť, že posádka auta Vlado66, azuz a somij vyráža z TN cca o 17 hod. Takže sa nestihneme dostaviť na zápis o 18 hod. a možno ani nestihneme večeru. Pekne prosíme o jej zachovanie, lebo sa zahráme na maca a žiadne diskusie Vám nepomôžu:--- .
PS: Keď budete rozádavať tie výplaty, tak na nás nezabudnite. Prídeme určite!!!:D

No poslední budeme asi my, my vyrážame o pol 5 z BA. Tak sa nebojte.
bepo
08.06.07,09:28
hlásim, že práve som vykypila bábofku z formy (nefiem aké y,i sa píše) ... vonia po celom dome ... tento rok bude s malou obmenou a to takou, že nembude čokoládou obliata, lebo f afte nemmám klímu, tak by sa mi tá čoklit popsula ... hej a trošku som ju pripálila kvôli bepovi, lebo ma hnal čítať celú tému 3. stretka :eek: ... už sa tešííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííím
To pripálenie je miesto čokolády,určite ju Vlada sama celú zjedla a teraz kamufluje :)
ALBO
08.06.07,09:29
hlásim, že práve som vykypila bábofku z formy (nefiem aké y,i sa píše) ... vonia po celom dome ... tento rok bude s malou obmenou a to takou, že nembude čokoládou obliata, lebo f afte nemmám klímu, tak by sa mi tá čoklit popsula ... hej a trošku som ju pripálila kvôli bepovi, lebo ma hnal čítať celú tému 3. stretka :eek: ... už sa tešííííííííííííííííííííííí íííííííííííííííííííííím
Peťo tak to si zlízneš (tiež neviem aké i, lyžica je tuším tvrdé, nie,).
katkaj
08.06.07,09:30
No poslední budeme asi my, my vyrážame o pol 5 z BA. Tak sa nebojte.

Veď ale najlepšie na koniec ;)
DanielaSL
08.06.07,09:33
No poslední budeme asi my, my vyrážame o pol 5 z BA. Tak sa nebojte.

AdaG s DanielouSĽ od Važca vyrážajú okolo 17.30..... tak ak nebudem zle vodičku navigovať..... :rolleyes: mali by sme to s miernym oneskorením stihnúť.;) :)
azuz
08.06.07,09:37
Jedine že aj vy si upravíte aftiak na boby a ukážete ako sa jazdí na boboch :D
Ale Bobo príde až zajtra !!!!:D
Ale už ozaj idem.
DanielaSL
08.06.07,09:59
Nezbaleným ešte....nezabudnite si zobrať niečo teplé do jaskyne, práve som čítala, že tam je teplota okolo 5-6°C.
DanielaSL
08.06.07,10:00
Ale Bobo príde až zajtra !!!!:D
Ale už ozaj idem.

Dúfam, že nie skoro ráno a zavelí rozcvičku.....:rolleyes: ;) :D
Jozef Mihál
08.06.07,10:10
Nezbaleným ešte....nezabudnite si zobrať niečo teplé do jaskyne, práve som čítala, že tam je teplota okolo 5-6°C.

A nezabudnite si zobrať vhodný odev na Havaj párty. Dámy vraj na Havaji nosia len kvetinový veniec.
Paula
08.06.07,10:14
Alebo aj z mušličiek :rolleyes:...sklamem Jožko, pribelené aj šaty :D
atramka
08.06.07,10:34
.... želám Vám všetkým šťastnú cestu, dobré počasie, kopec dobrej nálady a vráťte sa všetci zdraví...... aby aj naďalej bolo na porade tak super - vždy odborne a veselo.......
..... teším sa , možno mi to vyjde niekedy nabudúce........... pekný víkend a veľa dobrej zábavy a nových priateľov.....;) ;) ;)
Jana Acsová
08.06.07,10:35
V BB stále na Vás čaká slniečko a všetci bystričania ...
jess
08.06.07,10:41
V BB stále na Vás čaká slniečko a všetci bystričania ...

Janka...NEDRÁŽDI !!!!!!!!!!!!!!!!........keby som tak mala kde posunúť deti :mee::mee::mee::mee::mee:, tak hneď sadám do autiaka :mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:
Jana Acsová
08.06.07,10:53
Janka...NEDRÁŽDI !!!!!!!!!!!!!!!!........keby som tak mala kde posunúť deti :mee::mee::mee::mee::mee:, tak hneď sadám do autiaka :mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee:
yes, yes, yes, sadaj jess. :) :) :)

P.S.:
Škoda :mee:
ALDA
08.06.07,11:41
A nezabudnite si zobrať vhodný odev na Havaj párty. Dámy vraj na Havaji nosia len kvetinový veniec.

Jožko ja mám dva venčeky, môže byť? hm tuším aj viacej.
abel
08.06.07,12:25
Pred chvíľou som stretla tohoto poraďáka, tak som mu závidela tú pohodu
http://www.sirmi.ic.cz/mix/59.gif

Želám pekný víkend, počasie máte vybavené, Medard si zobral dovolenku.
Lucy
09.06.07,22:16
Všetkým stretkujúcim poraďákom veľké ĎAKUJEM. Za príjemnú spoločnosť v krásnom prostredí, humor a dobrú náladu.

Som rada, že som s Vami bola, aj keď len v sobotu. Napriek tomu dúfam, že prekvapenie v podobe "neohlásenej" osádky z východu v zložení Lucy, Gabika S21 a jej syn Sebastián vyšlo. ;)

Posádka úspešne absolvovala aj cestu domov v neskorých večerných hodinách.

Ešte raz ďakujem a teším sa na nejaké ďalšie stretnutia.

PS: očakávam hlásenia o ukončení akcie :D:D:D
jess
10.06.07,09:44
Baby, mohli ste to strihnúť cez nás :D:D:D:D:D. Sebastián by mal partnera :).
S21
10.06.07,10:03
Dáááši :D keby sme tak znali :D
luebchenko
10.06.07,11:13
Haló sedemnástky a sedemnástiaci - kam sa lepia fotky? nech tu dačo nedopatlem náhodou. Ak je tu niekto zodpovedný pri vedomí dajte mi friško vedieť lebo okolo 15.00 sa opäť idem kultúrne vyžívať - tentokrát na devínske hody. Tie fotky nie sú nič moc - enem z mobilu - ale nálada je na nich fantastická :) :) :)
babenko1
10.06.07,11:44
hlásim šťastný príchod domov :-) zostava Jožko, Jamira a ja :-))
katkaj
10.06.07,12:55
Aj ja hlásim šťastný príchod domov v zostave ALBO, bluebox a ja ;)

Bolo úúúúúplne supiš :)
Zuziana
10.06.07,13:12
TT hlásim šťastný návrat Janko a ja cca 15,30.
Manual
10.06.07,13:28
TT hlásim šťastný návrat Janko a ja cca 15,30.
Ja o 15,40 bez policajtov...:D:D:D
Monika Kováčová
10.06.07,13:32
A ako bolo? Dúfam, že úplne super perfiš, počasie bolo nádherné. Myslela som na vás, ako vám je fajn medzi vymieňaním zábalov proti horúčke, ktorú náhle dostal môj syn... Na tajnáša som dúfala, že si "odskočím" na nákuk, ale nevyšlo mi to vôbec.
Jozef I
10.06.07,13:50
Hlásim príchod nás urodzených na kočiari v zložení: panovník Jozef I, dvorná dáma ostrova Havai - účtovník 007, a ďalšie dvorné dámy Azuz a Somij. :D :D

P.S. Bolo tak fantasticky, že sa to napísaným slovom ani vyjadriť nedá !!!! :)
Lucy
10.06.07,14:04
P.S. Bolo tak fantasticky, že sa to napísaným slovom ani vyjadriť nedá !!!! :)


Zdeno provokuješ, lebo sme nemohli ostať do rána, však? ;)
liba2
10.06.07,14:29
P.S. Bolo tak fantasticky, že sa to napísaným slovom ani vyjadriť nedá !!!! :)
Potvrdzujem Jozefove slová, skutočne vydarená akcia: rozšantení stretkujúci, zvládnutý program, športový duch, výborná nálada... no môžu všetci čo neprišli ľutovať :--- .

Týmto hlásim svoj príchod domov (cez 4 búrky s mohutným dažďom - nezveličujem).
endrju
10.06.07,14:41
osádka &rju hlási šťastné pristátie :cool:

Beatke aj touto cestou ešte raz


V E Ľ K É

Ď A K U J É É É É É É M


za super akciu :)

Bee CMUK CMUK CMUK
endrju
10.06.07,14:44
Zdeno provokuješ, lebo sme nemohli ostať do rána, však? ;)

Mohli ste - nichto vás nevyháňal ;)
My sme aj dnešné svitanie privítali :)
DanielaSL
10.06.07,15:13
Hlásim príchod..Vlado je ešte na ceste...Beátka super, super..... skoro ohlás 4. superstretko.:) ;) Všetkých zdravím, som rada, že som s vami bola.
bepo
10.06.07,15:29
Asi posledný sme dorazili my s prestávkou na obed a náučno- poznávacím výletom, takú búrku s krupobitím ako sme zažili pri Nitre som nezažil, autá to odstavovali na odstavný pruh a išli sme asi 4 autá po diaľnici, nič nebolo vidieť tak som išiel po pamäti. :)
Hlinkovx
10.06.07,15:33
aj ja už som domka... ... Zuzka ..díky za odvoz
Bepo, ešte šťastie, že na dialnici nemajú v Nitre Tesco, bo by ste ešte teraz v Blave nemboli :D:D
tiež som cestovala cez prietrž medzi Žiarom a Handlovou..
ale ináč bolo super...
jamija
10.06.07,15:50
Hlasím, hlasím, šťastný príchod domov, tu roztlieskavačka :-))))
Boli ste všetci fantastickí. Ďakujem za super víkend. Nedalo sa mi skorej prihlásiť.
Všetkýýýýýýýýýým posielam cmuk, cmuk, cmuk.
Jarka
babenko1
10.06.07,16:06
Asi posledný sme dorazili my s prestávkou na obed a náučno- poznávacím výletom, takú búrku s krupobitím ako sme zažili pri Nitre som nezažil, autá to odstavovali na odstavný pruh a išli sme asi 4 autá po diaľnici, nič nebolo vidieť tak som išiel po pamäti. :)peťo.. aspoň vás nezastavovali policajti :-)))))))))))
Hlinkovx
10.06.07,16:07
nie..tentoraz Peťo otravoval policajtov :D:D aby nás správne znavigovali :D:D
Beata
10.06.07,16:08
http://www.bee-agency.sk/cheerleader.gifhttp://www.bee-agency.sk/cheerleader1.gifhttp://www.bee-agency.sk/cheerleader2.gif


Fantastickí ľudia, počasie aj všetko,
zažili sme spolu SUPERKRÁSNE stretko!

Jaskyňa a volejbal, Hawajčanov spolok,
už sa teším na stretko, ktoré bude o rok!




Dôležité:

Prosím Hawajčanov, ktorí bývali na izbe číslo 107, nech sa mi prihlásia... zabudli ste odovzdať kľúč od izby :D
Muška
10.06.07,16:16
Aj ja hlásim šťastný príchod domov v zostave ALBO, bluebox a ja ;)

Bolo úúúúúplne supiš :)

A ja ešte dodávam, že Katke, Albo a blueboxu sa tak páčilo, že odišli.....a po 30 min. sa radšej vrátili :eek:
Muška
10.06.07,16:19
http://www.bee-agency.sk/cheerleader.gifhttp://www.bee-agency.sk/cheerleader1.gifhttp://www.bee-agency.sk/cheerleader2.gif


Fantastickí ľudia, počasie aj všetko,
zažili sme spolu SUPERKRÁSNE stretko!

Jaskyňa a volejbal, Hawajčanov spolok,
už sa teším na stretko, ktoré bude o rok!




Dôležité:

Prosím Hawajčanov, ktorí bývali na izbe číslo 107, nech sa mi prihlásia... zabudli ste odovzdať kľúč od izby :D





Beeeee, neviem či sme Ťa dosť vymiagali.....tak len takto virtuálne, Ti zo srdca ďakujeme. :):):)
endrju
10.06.07,16:36
A ja ešte dodávam, že Katke, Albo a blueboxu sa tak páčilo, že odišli.....a po 30 min. sa radšej vrátili :eek:
určite odpisovali od niekoho nemenovaného :) :D ;)
babenko1
10.06.07,16:40
A ja ešte dodávam, že Katke, Albo a blueboxu sa tak páčilo, že odišli.....a po 30 min. sa radšej vrátili :eek:nebodaj? :-)
účtovník 007
10.06.07,17:33
No a ja hlásim, že som práve dorazila do MY , lebo panovník Jozef I ma za neposlušnosť vyhodil v Trenčíne a o dopravu domov som sa musela postarať sama. Tak som si vyžobronila aspoň koňa, ale ten v Novom Meste zdochol. Uf moje nohy.:D
Jana Motyčková
10.06.07,17:36
Nemáš sa spoliehať na panovníkov, radšej na plebs. Ja by som sa Ťa doviezla aspoň do NMnV.
účtovník 007
10.06.07,17:39
Nemáš sa poliehať na panovníkov, radšej na plebs. Ja by som sa Ťa doviezla aspoň do NMnV.
aký plebs? To o kom točíš? Veď my sme jeho dvorné dámy, bez nás by bol NULA!!!:) :) :D
Jana Motyčková
10.06.07,17:50
aký plebs? To o kom točíš? Veď my sme jeho dvorné dámy, bez nás by bol NULA!!!:) :) :D
Mala som medzery v téme, ale už som si ich doplnila.:D
Manual
10.06.07,18:19
Pozdrav z 3. superstredka:
katkaj
10.06.07,18:25
A ja ešte dodávam, že Katke, Albo a blueboxu sa tak páčilo, že odišli.....a po 30 min. sa radšej vrátili :eek:

Muška tak ste nám začali chýbať že sme vás museli ešte raz vidieť ;) :)
Muška
10.06.07,18:45
Muška tak ste nám začali chýbať že sme vás museli ešte raz vidieť ;) :)
Katarínka, veď o tom som vôbec nepochybovala :rolleyes:
Richard
10.06.07,19:16
Mahalo no kou ho`okipa Bee!!!!!!!!!

Aloha wau iâ `oe - a hui hou!

honi
Richard

P.S. Už som si dnes niekoľko krát pustil naše havajské dievčence a divocha. Bolo s nimi SUPROVO!!!! ĎAKUJEME Bee!!!!!
vladan
10.06.07,19:26
hlásim, že aj východniarska posádka dorazila v poriadku, prišli sme okolo piatej, o šiestej som sa išla doraziť na 90 minútový spinning, a až teraz som sa doplazila k pcíku :D:D:D

... na Selce bola supriš atmoška, gút organizoška a skveloš partiofka ... Bee, ďakujeme za superšpicový víkenduš ... už dávno som ho nemala taký aktívny, zajtra tuším pôjdem do roboty po štyroch, prehodím dva papiere z jedného konca stola na druhý a vypýtam si pol dňa dovolenky k tomu druhému poldňu, čo som mala v piatok :D:D:D:D

PS: poraďáci boli ste skvelí, ďakujem Vám ;)
ajobs
10.06.07,19:51
Ahojte Poraďáci, vidím, že bolo fajn a škoda, že som nemohol ísť. Dúfam, že čoskoro sa objavia fotky zo stretka, a umožníte aj mne akožto neúčastníkovi pokukať, ako ste sa mali super a aká bola atmosféra.
Jozef Mihál
10.06.07,20:36
Ja sa k TSSS nevyjadrujem, nakoľko triedenie dojmov mi bude trvať ešte najmenej týždeň.

Len toľko, že latka pre ďalšie SS-ká je nastavená veľmi vysoko.

Ďakujem Bee, i všetkým spoluúčastníkom za skvelý víkend.

P.S.. Ešte jeden smajlík špeciálne pre Ečku: :)
Beata
10.06.07,21:01
Prosím hawajčanov z izby číslo 107, nech sa mi hlásia!!!
Ďakujeeeeeeeeeeeeem :)
ALDA
10.06.07,21:05
http://www.donaskakvetov.sk/?kytice-nahlad&kytica=slnecna-kytica-1533#
Beatka aj ked sa tým živým od Janka nevyrovnajú

Cmuk, cmuk, cmuk:):):)


Ď a k u j e m
Beata
10.06.07,21:08
Ďakujem Bee, i všetkým spoluúčastníkom za skvelý víkend.
Jožko, aj ja ďakujem za super kefovačku na ihrisku a za právo prvého tanca s neodolateľným divochom!


Mahalo no kou ho`okipa Bee!!!!!!!!!

Aloha wau iâ `oe - a hui hou!

honi
Richard
Riško, nenapíšeš aj preklad?
Zuzka
10.06.07,21:18
Až teraz som sa sem dostala. Stretnutie bolo super, počasie nádheré. Ďakujem všetkým ktorí prišli, že som sa mohla s nimi opäť stretnúť. Už dnes sa teším na ďalšie superstretko. :)
Zuzka
10.06.07,21:21
azuz
11.06.07,04:54
hlásim, že aj východniarska posádka dorazila v poriadku, prišli sme okolo piatej, o šiestej som sa išla doraziť na 90 minútový spinning, a až teraz som sa doplazila k pcíku :D:D:D

... na Selce bola supriš atmoška, gút organizoška a skveloš partiofka ... Bee, ďakujeme za superšpicový víkenduš ... už dávno som ho nemala taký aktívny, zajtra tuším pôjdem do roboty po štyroch, prehodím dva papiere z jedného konca stola na druhý a vypýtam si pol dňa dovolenky k tomu druhému poldňu, čo som mala v piatok :D:D:D:D

PS: poraďáci boli ste skvelí, ďakujem Vám ;)
Spinning?:eek:
Od dnes Ťa volám "Železná lady" a vždy keď sa stretnem, tak sa úctivo ukloním.:D

Všetkým, hlavne Bee, ďakujem za krásny víkend.
eviketa
11.06.07,05:06
No mne sa po tak dobrom víkende dnes teda vôôôôôôôôôbec nechce robiť. Dajte fotky, nech sa ešte pobavím. Dufam, že niekto stihol tú Beinu kefovačku, tak nech sa to zverejní. (alebo treba súhlas autorov? aby sme čosi nepomrvili)
Pekný týždeň všetkým.
katkaj
11.06.07,05:31
Spinning?:eek:
Od dnes Ťa volám "Železná lady" a vždy keď sa stretnem, tak sa úctivo ukloním.:D

Všetkým, hlavne Bee, ďakujem za krásny víkend.

Viem ešte o jednom členovi stretka ktorý včerajší deň zavŕšil posilovňou a spinningom ;):)
katkaj
11.06.07,05:34
Ranné hlásenie :

z tej vysokohorskej túry do jaskyne ma bolia lýtka a zadok a z volejbalu ruky. Takže dnes sa asi od toho PC ani nepostavím a premýšľam či ma nebolí aj mozog aby som nemusela pracovať :D:D:D:D
Jana Acsová
11.06.07,05:41
Prosím hawajčanov z izby číslo 107, nech sa mi hlásia!!!
Ďakujeeeeeeeeeeeeem :)
Beatka je mi úprimne ľúto, ale mám prehľad iba o stotrojke a dvestotrojke.
Endrju heš ... sa neteš :)
Jana Acsová
11.06.07,05:43
Nehlásim sa síce z Ria (pre neznalých auto Kia) ... stretko bolo FANTÁZIA!!!
azuz
11.06.07,06:19
Viem ešte o jednom členovi stretka ktorý včerajší deň zavŕšil posilovňou a spinningom ;):)
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
A o čo jej išlo????:D :D :D :D
Aby najbižšie superstretko bolo superstretko železných dám?:D :D :D
ALBO
11.06.07,06:19
No všetci s nahlásili svoj príchod a ja hlásim príchod ešte jedného člena zo selliec. So mnou prišla aj Svalovica. a drží sa ma ako kliešť.Nevládzem sa ani pohnúť. Tá jaskyňa a tanečky mi dali poriadne zabrať.
Jana Acsová
11.06.07,06:23
So mnou prišla aj Svalovica. Bombový preklep. Že vraj svalovica ... po prvé neviem čo to je, po druhé ...

Svalovica? To teda nie. SLIVOVICA :)
katkaj
11.06.07,06:25
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
A o čo jej išlo????:D :D :D :D
Aby najbižšie superstretko bolo superstretko železných dám?:D :D :D

Zuzka tým ďaľším spinningovým šialencom bol tentokrát bluebox "železný muž" :D
Ja som medzitým "plávala" s autom na dialnici ;):):D
účtovník 007
11.06.07,06:39
bluebox
na Slovensku po slovensky. Aký bluebox?:D

BEA robí super stretká
zdraví Vaša Hawai-tetka
http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/230.gif
katkaj
11.06.07,06:42
na Slovensku po slovensky. Aký bluebox?:D

BEA robí super stretká
zdraví Vaša Hawai-tetka
http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/230.gif

Modrá škatula :D
vladan
11.06.07,07:01
Zuzka tým ďaľším spinningovým šialencom bol tentokrát bluebox "železný muž" :D
Ja som medzitým "plávala" s autom na dialnici ;):):D

"železný muž" máš môj obdiv :D:D:D ... si moja spriaznená, uštvaná duša :D
azuz
11.06.07,07:03
Tak to vidím na superstretko Železných poraďákov!
No, to aby som začasla nacvičovať.:mee: :D
bepo
11.06.07,07:08
Zuzka tým ďaľším spinningovým šialencom bol tentokrát bluebox "železný muž" :D
Ja som medzitým "plávala" s autom na dialnici ;):):D
Som si myslel že si bola s muškou, tá sa zastrájala a poháňala ma aby stihla spinning :D
katkaj
11.06.07,07:12
Tak to vidím na superstretko Železných poraďákov!
No, to aby som začasla nacvičovať.:mee: :D

Zuzka nacvičuj, nacvičuj :) Lebo my "starí spinningáči" máme náskok :D
ingi
11.06.07,07:12
Som si myslel že si bola s muškou, tá sa zastrájala a poháňala ma aby stihla spinning :D

Peťo, tak za toto určite dostaneš od Mušky aspoň slovne: "Tresni si!" :D
AdaG
11.06.07,07:14
Hlásim, že si oživujem víkendové udalosti, ktoré som si zachytila na kameru. Keď sa môj "spolubývajúci" uvoľní a spracuje to, podelím sa o zážitky určite aj s ostatnými.
Bea, "ĎAKUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEM"-e
azuz
11.06.07,07:21
Zuzka nacvičuj, nacvičuj :) Lebo my "starí spinningáči" máme náskok :D
Máte náskok a určite menšiu svalovicu (či slivovicu?).
Pred budúcim stretkom sa nad sebou určite zamyslím.;) Ale najskôr sa fizicky zotavím a potom sa fyzicky zocelím.:D (Keď sa na to psychicky pripravím):D .
katkaj
11.06.07,07:23
Máte náskok a určite menšiu svalovicu (či slivovicu?).
Pred budúcim stretkom sa nad sebou určite zamyslím.;) Ale najskôr sa fizicky zotavím a potom sa fyzicky zocelím.:D (Keď sa na to psychicky pripravím):D .

tak to potom na budúce stretko navrhujem ako športovú aktivitu - spinningový maratón :D:D:D:D Z toho nebudeme mať modriny na rukách ;)
AltaKE
11.06.07,07:24
Máte náskok a určite menšiu svalovicu (či slivovicu?).
Pred budúcim stretkom sa nad sebou určite zamyslím.;) Ale najskôr sa fizicky zotavím a potom sa fyzicky zocelím.:D (Keď sa na to psychicky pripravím):D .

Zuziii.. keď bude najhoršie, tak kus železa zo skladu zoberiem a helfnem ti, nech nebudeš jak od marochy pri toľkých železných poraďákoch.. :)
ingi
11.06.07,07:27
(Keď sa na to psychicky pripravím):D .

Zuzka, toto je veru niekedy tá najdlhšia a najťažšia fáza zoceľovania sa :D
azuz
11.06.07,07:28
Obávam sa, že to ja radšej tie modriny na rukách.
Boľavá zadná časť tela sa mi zdá horšia. :D :D :D :D
Beata
11.06.07,07:29
Fotky treba zasa poslať Richardovi, nech nám ich hodí do tej našej krahulovej a teraz nemkrahulovej témy :)

Prosím Vás, kto ste spali na stosedmičke? Už viem, že to nie je Janka Acsová, ani Ečka, dokonca ani ja som to nebola. Katkaj s modrou škatuľou, neboli ste to Vy?


PS: Pozdravuje Vás všetkých DJ Robo a odkazuje Vám, že ste všetci úžasní, super partia, že sa teší o rok! :)
katkaj
11.06.07,07:31
Obávam sa, že to ja radšej tie modriny na rukách.
Boľavá zadná časť tela sa mi zdá horšia. :D :D :D :D

Ale tie modriny na rukách sú viditeľnejšie :D a dnes sa mi ťažko vysvetľuje že to mám z volejbalu :D:D:D:D
bepo
11.06.07,07:33
Katkaj s posádkou sa kvôli kľúčom vrátili a ja som ich položil na barový pult,hádam ich tam štamgasti neprepili ale neviem čo to bolo za číslo, určite nejaké divoké :D
Jana Acsová
11.06.07,07:33
Ale tie modriny na rukách sú viditeľnejšie :D a dnes sa mi ťažko vysvetľuje že to mám z volejbalu :D:D:D:DJóóój veru ťažko ...
katkaj
11.06.07,07:34
Prosím Vás, kto ste spali na stosedmičke? Už viem, že to nie je Janka Acsová, ani Ečka, dokonca ani ja som to nebola. Katkaj s modrou škatuľou, neboli ste to Vy?


Beatka my sme mali 208 a poctivo sme vrátili aj kľúč aj ovládač na TV ;)
Beata
11.06.07,07:36
Jóóój veru ťažko ...
Janka, Ty by si to ani nevysvetlila, Ty si jasná... Ja len dúfam, že máš dlhé rukávy ;)
katkaj
11.06.07,07:36
Katkaj s posádkou sa kvôli kľúčom vrátili a ja som ich položil na barový pult,hádam ich tam štamgasti neprepili ale neviem čo to bolo za číslo, určite nejaké divoké :D

Kľúče boli Alenkine ale neviem aké to bolo číslo. :)
Beata
11.06.07,07:39
Kľúče boli Alenkine ale neviem aké to bolo číslo. :)
Asi to bolo super číslo, lebo ten fešák, čo odtiaľ vychádzal sa tváril veľmi spokojne :D
AltaKE
11.06.07,07:40
Prosím Vás, kto ste spali na stosedmičke? Už viem, že to nie je Janka Acsová, ani Ečka, dokonca ani ja som to nebola. Katkaj s modrou škatuľou, neboli ste to Vy?


Beii.. my sme mali 108 a ani raz som nevidela do 107 nikoho vojsť ani výjsť. Ani v noci tam nik nerobil rámus.. :D :D Spal tam vôbec niekto?? :)
Škoda, že som nemala slabú chvíľku a nepomýlila si dvere... :D možno by nebolo nutné to pátranie.. ;)
katkaj
11.06.07,07:44
Beii.. my sme mali 108 a ani raz som nevidela do 107 nikoho vojsť ani výjsť. Ani v noci tam nik nerobil rámus.. :D :D Spal tam vôbec niekto?? :)
Škoda, že som nemala slabú chvíľku a nepomýlila si dvere... :D možno by nebolo nutné to pátranie.. ;)


Asi by sme mali urobiť prezentáciu kto kde s kým spal :D:D:D a vylučovacou metódou na to prídeme :D
azuz
11.06.07,07:45
A spal vôbec niekto?:D
Ja som bola ubytovaná na 202 aj so somij. Kľúče vraj vrátila.
účtovník 007
11.06.07,07:48
Jóóój veru ťažko ...


Vyzerala taká milá,
potom ruky otrčila.

AVO tá je samá bodka,
nepomôže ani vodka.

Každý čumí, iba mlčí,
nikto nevie na čom fičí.

Tak nám prezraď, čím to čím?
Bodky že by boli IN?

Už si kredit nevyžehlí,
už to vieme, sú v tom ihly.:D :D :D


PS: Ja som bola na 205 so Sadžikou
AltaKE
11.06.07,07:50
kto kde s kým spal :D:D:D

jooooj.. len aby sme sa nedozvedeli aj to, čo nechcemeeeee, resp. čo nemáme vedieť.. :D :D :D
Jana Acsová
11.06.07,07:50
Už si kredit nevyžehlí,
už to vieme, sú v tom ihly.:D :D :D
Bobo ...?! Kde Ti ihly pichli, že tratíš všetky zmysly keď plodíš také nezmysly? :D
victoria
11.06.07,07:51
Aj ja sa pridavam s dakovanim vsetkym zucastnenym a hlavne velikanske dakujem Bejatke, aj ked som sa mihla len polovicou stretka, bolo to super. Nabuduce dufam absolvujem cele stretko a zacnem sa zucastnovat blavackych kafcotrefov ak mozem :-)
Btw spala som na 205.
Vlado66
11.06.07,07:52
heh ahojte,ešte ja som nepotvrdil včerajšie bezpečné pristátie v domovskom prístave,nejako sa mi v poslednej dobe dari byt posledný..:D,super akcia super zabava,RELAX..,fotky spracujm v priebehu dnesneho,max zajtrajsieho dna
vladan
11.06.07,07:53
ja som obývala spolu s matafe izbu s číslom 109 ;)
katkaj
11.06.07,07:53
Aj ja sa pridavam s dakovanim vsetkym zucastnenym a hlavne velikanske dakujem Bejatke, aj ked som sa mihla len polovicou stretka, bolo to super. Nabuduce dufam absolvujem cele stretko a zacnem sa zucastnovat blavackych kafcotrefov ak mozem :-)
Btw spala som na 205.

Nemôžeš, musíš :D:D:D
bepo
11.06.07,07:53
No Janka A sa nám všetkým pochválila kde ráno skončila takže už pri dvoch vieme aké mali číslo :D
Jana Acsová
11.06.07,07:56
No Janka A sa nám všetkým pochválila kde ráno skončila takže už pri dvoch vieme aké mali číslo :D
Peťo ... tak šup, šup ... von s Tvojím číslom. Včera som Ťa na izbe nenašla :D
účtovník 007
11.06.07,08:00
Bobo ...?! Kde Ti ihly pichli, že tratíš všetky zmysly keď plodíš také nezmysly? :D

Toto nie sú nezmysly, dobre si to rozmysli.
Z úst sa iba pravda sype,hehe dobre sa mi rýpe.:D
jess
11.06.07,08:00
tak to potom na budúce stretko navrhujem ako športovú aktivitu - spinningový maratón :D:D:D:D Z toho nebudeme mať modriny na rukách ;)

V tom prípade sa modriny presunú na zadok ! :D:D:D:D:D
ALDA
11.06.07,08:03
Peťo ... tak šup, šup ... von s Tvojím číslom. Včera som Ťa na izbe nenašla :D

:eek: Veď to, Janka a jedine Janka má prehľad o ubytujúcih a až fčul sa priznáva.:---
účtovník 007
11.06.07,08:04
Fíha...:eek: Aj Victoria spala na 205? Sak tam boli iba dve postele? kto mi to vysvetli? Sadžika+účtovník 007+Victoria...nemrozumiem, je v tom najaky mrnik.:)
ALDA
11.06.07,08:06
Fíha...:eek: Aj Victoria spala na 205? Sak tam boli iba dve postele? kto mi to vysvetli? Sadžika+účtovník 007+Victoria...nemrozumiem, je v tom najaky mrnik.:)

Bobo vystriedala Viktoriu..Janka mi to vysvetlila:D Jožko kukáš, pochopila som to.:)
victoria
11.06.07,08:06
Prvu noc som prespala Sadziku ja a druhu ty :-)
účtovník 007
11.06.07,08:10
Peťo ... tak šup, šup ... von s Tvojím číslom. Včera som Ťa na izbe nenašla :D

A to takto verejne zverejniť číslo? Šak mu budú baby furt vyvolávať.:D