denisadam
08.01.07,17:43
Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?
Anja111
08.01.07,16:48
Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?

Mne nenačítalo stránku PORADA len jediný raz. Včera večer, okolo 22.00 hod. Ale na to nás Richard upozorňoval...
vikinka
08.01.07,16:56
Myslím,že tak ako aj mne aj ostatným od dnes stránka PORADY fičí ako blesk.
STRELEC
08.01.07,16:58
Richard - myslím, že sa prechod zdaril. A za plnej prevádzky !!!!
Vďaka !!!
Simonab
08.01.07,17:06
Ja som tiež milo prekvapená, ako rýchlo mi to fachčí. Ďakujem.
denisadam
08.01.07,17:55
neviete mi potom poradiť v čom by mohla byť chyba na mojom PC? mne najprv načítava nejaké kódy, znaky alebo čo to je.
Melnick
08.01.07,18:10
neviete mi potom poradiť v čom by mohla byť chyba na mojom PC? mne najprv načítava nejaké kódy, znaky alebo čo to je.
Veď bol veľký ,červene napísaný oznam od Richarda , že prechádza na nový server a to spôsobilo pomalé načítavanie Porady.:) :)
lenkak
08.01.07,18:37
stále máš problémy s Poradou?
Richard
08.01.07,18:40
Chcem sa spýtať ostatných uživateľov porady, či aj vy máte za posledné 3 dni problém pri načítaní stranky porada? mne to málokedy načíta na prvý krát neviem kde je chyba ak na mojom PC poradí mi niekto čo s tým?


problém mohol nastať tak do dnešného večera, pretože niektorí provideri ešte mohli smerovať na starý server....

Ale teraz by to už malo byť v poriadku. Ak nie je napíš mi SSku.