noel.g
08.01.07,19:50
ahojte

mám dorbnú otázku... neviete mi niekto poradiť dobrý shop so softom? chcem si zakúpiť licenciu spyware doctor, ale nemôžem nájsť žiadnu slovenskú prípadne českú firmu kde by som nemusel cvakať eurami alebo inými papierikmi, cez pay pal a podobne hlúposti...skrátka v skk, prípadne čk....
Hlinkovx
08.01.07,18:55
skús firmu avir...

Firma AVIR sa už dlhší čas zaoberá šírením a registráciou shareware (voľne šíriteľných) programov za slovenské koruny pre firmy aj súkromné osoby. Výhodou registrácie shareware u nás je možnosť platby v slovenských korunách, rýchle jednanie a mnoho ďalších výhod. Ku každému nami ponúkanému programu nájdete krátky popis alebo recenziu, ako aj link na jeho stiahnutie. Na základe overenia funkčnosti skúšobnej verzie na Vašom počítači sa potom môžete po uplynutí autorom určenej skúšobnej doby rozhodnúť pre registráciu programu. Registrácia shareware programov sa dá realizovať aj v prípade produktov, ktoré sa nenachádzajú na týchto stránkach - kontaktujte nás s Vašimi požiadavkami.

http://www.avir.sk/antivirusove.htm
Braňo
09.01.07,14:39
LubosP
19.01.07,12:44
ja by som ti v prvom rade odporucil vybrat si na boj so spywarom iny program - konkretne Ad-Aware - najdes na stranke http://www.lavasoftusa.com/
je vyborny, a hlavne je zadarmo :)
noel.g
22.01.07,05:52
Ad-Aware podľa testov v odborných časopisoch skončil na veľmi biednom mieste.... práve preto som chcel spyware doctor, pretože jeho účinnosť sa pohybuje okolo 58 % aj v odstraňovaní rootkitov a tiež je schopný odstrániť niektoré svinstvá zo spodných častí windows....

teda ak testy neklamali....
LubosP
23.01.07,07:18
ja testy necitam, odkedy viem ze si ich platia jednotlive firmy, davam len na vlastnu skusenost
antispy softov som vyskusal niekolko a Ad-aware bol z nich najlepsi
empty
28.01.07,15:25
ahojte

mám dorbnú otázku... neviete mi niekto poradiť dobrý shop so softom? chcem si zakúpiť licenciu spyware doctor, ale nemôžem nájsť žiadnu slovenskú prípadne českú firmu kde by som nemusel cvakať eurami alebo inými papierikmi, cez pay pal a podobne hlúposti...skrátka v skk, prípadne čk....

dam ti cislo svojho uctu a poslem ti popredu to cislo ty mi potom mozes poslat tie prachy :)) + na hocijaky iny program tiez poslem. cav

moje iceqe 277877884 a mail empty@post.sk
chlap
28.01.07,15:42
dam ti cislo svojho uctu a poslem ti popredu to cislo ty mi potom mozes poslat tie prachy :)) + na hocijaky iny program tiez poslem. cav

moje iceqe 277877884 a mail empty@post.sk

a keď ti pošlem nejaké peniaze, tak mi postaviš pred barák to Lamborgini, ktoré patrí Dospivovi - samozrejme aj s kľúčami od neho ?

alebo môžu byť aj hocijaké iné kľúče od hocijakého iného športiaka, ktoré patrí niekomu inému, aby som ho mohol používať .....
empty
28.01.07,17:24
a keď ti pošlem nejaké peniaze, tak mi postaviš pred barák to Lamborgini, ktoré patrí Dospivovi - samozrejme aj s kľúčami od neho ?

alebo môžu byť aj hocijaké iné kľúče od hocijakého iného športiaka, ktoré patrí niekomu inému, aby som ho mohol používať .....


KEd mi posles peniaze na ucet postavim ti pred hocijaky dom hoci co :)

PS: bolo to adresovane pre noel.g inak keby moc plakal chalan jasne ze mu to poslem aj zadarmo ved "musime si pomahat" a na porede by toto malo platit dvojnasobne a malo by to byt vypisane niekde na top stranke webu.
noel.g
28.01.07,18:31
KEd mi posles peniaze na ucet postavim ti pred hocijaky dom hoci co :)

PS: bolo to adresovane pre noel.g inak keby moc plakal chalan jasne ze mu to poslem aj zadarmo ved "musime si pomahat" a na porede by toto malo platit dvojnasobne a malo by to byt vypisane niekde na top stranke webu.


hmmm. zdá sa ti, že plačem?
chlap
29.01.07,07:09
KEd mi posles peniaze na ucet postavim ti pred hocijaky dom hoci co :)

PS: bolo to adresovane pre noel.g inak keby moc plakal chalan jasne ze mu to poslem aj zadarmo ved "musime si pomahat" a na porede by toto malo platit dvojnasobne a malo by to byt vypisane niekde na top stranke webu.

Na tejto stránke si nezvykneme pomáhať tak, že si pomáhame porušovať zákony tohto štátu !
empty
29.01.07,19:38
Na tejto stránke si nezvykneme pomáhať tak, že si pomáhame porušovať zákony tohto štátu !

omg ale preco ma hned davas na uroven zlocinca ???

ja som student a 99% softwaru je pre studentov zapojenych do urcitych projektov volne pristupna, a myslim si ze ked niekomu poslem kluc na nejaky 1000 korunovy program tak ma moze kazdy ... s prepacenim,

hlavne ked mu to poslem s IP adresy z Riyadhu zo saudskej arabie :)) tak nech ma teda zatknu a uveznia ? ved som ani nenaplnil skutkovu podstatu trestneho cinu :))

PS: nic v zlom chlap, ale nemas ty nahodou absolvovanu jednu nemenovanu skolu v pezinku, lebo tvoje hlasky mi pripadaju ako keby som pocul zelenych muzikov :))
empty
29.01.07,19:41
hmmm. zdá sa ti, že plačem?

ee, samozrejme ze neplaces, ved to som ani nikde nepisal.

pisal som ze keby si nahodou plakal(v zmysle dozadoval sa), co sa samozrejme nestalo, ale keby sa to stalo, tak ti to poslem. ved ja som nechcel nikomu zle :)
Braňo
02.02.07,21:34
omg ale preco ma hned davas na uroven zlocinca ???

ja som student a 99% softwaru je pre studentov zapojenych do urcitych projektov volne pristupna, a myslim si ze ked niekomu poslem kluc na nejaky 1000 korunovy program tak ma moze kazdy ... s prepacenim,

hlavne ked mu to poslem s IP adresy z Riyadhu zo saudskej arabie :)) tak nech ma teda zatknu a uveznia ? ved som ani nenaplnil skutkovu podstatu trestneho cinu :))

PS: nic v zlom chlap, ale nemas ty nahodou absolvovanu jednu nemenovanu skolu v pezinku, lebo tvoje hlasky mi pripadaju ako keby som pocul zelenych muzikov :))

áno, týmto porušíš licenčnú zmluvu k danému programu.
Richard
02.02.07,22:39
krédom stránky je "Spolu vieme viac" nie "Spolu mame viac" :) takze takyto typ diskusie zatvaram