andreaS
22.12.04,15:21
Milí poradaci...

stalo sa nieco, co som vobec neocakavala... Pred tyzdnom som poslala na poslednu chvilu fotku do sutaze o netradicny sportovy vykon. V pondelok som ju nasla na stranke radia, ktore tuto sutaz organizuje rovno vo finalovej desiatke... Neveriacky som doslova cumela na monitor dobrych 10 minut a ked som to rozdychala, poslala som maily na vsetky svetove strany s prosbou o hlasy.

Zhruba pred hodinkou mi prisiel mail od nich, ze moja fotka je momentalne medzi prvymi troma, co ma veeeelmi potesilo a tak sa chcem s vami podelit o tuto radost a zaroven vas vsetkych poprosit o hlas. Treba poslat sms-ku v tvare FOTO 8 na cislo 7773 do 26.12.2004 19.30. Po tomto case je vyhodnotenie. Sutazime o digitalny fotak. Preco my? Lebo jeden fotak vyhra fotka s najvyssim poctom hlasov a druhy fotak vyhra vyzrebovany hlasujuci.

Dakujem vsetkym co mi poslu hlas a v pripade, ze vyhram, mi tym urobia naozaj obrovsku radost. Zatial som vyhrala len jedno jedine tricko.

Ak si chcete pozriet tu moju fotku, najdete ju na stranke www.radiofm.sk (http://www.radiofm.sk/) a sutaz sa vola "Pocuvaj, sportuj, fotografuj, a vyhraj" a je to fotka cislo 8.

Toto nie je reklama na spominane radio ale prosba o vase hlasy. Ak by to Richard predsa len povazoval za reklamu, tak sa mu vopred ospravedlnujem.