fr.luk
09.01.07,10:35
Chcel by som poprosit o pomoc. Zamestnanec bol na SC v Estonsku. Mal vydavky v estonskych korunach. Sam si to prepocital do Skk datumom kedy mal tie vydavky. Vyuctovanie vsak predlozil az o mesiac neskor. Mame ucet iba v Skk, takze sa mu to preplati iba v Skk, ale neviem, ci to do uctovnictva zauctovat v estonskych korunach a prepocitat datumom kedy predlozil vyuctovanie alebo nauctovat iba v Skk podla jeho prepoctu?

Dakujem za pomoc
renatan
09.01.07,10:00
Ja by som účtovala prepočtom na Sk dátumom účtovania a nie dátumom, ktorý si zamestnanec vypočítal.
fr.luk
09.01.07,13:02
Problemom je to, ze on si to prepocital a hned mu to aj preplatili tym zlym kurzom a teraz ked to zauctujem v Skk,tak mi tam vznikne rozdiel.Co s tym?

Dakujem za pomoc
Tweety
09.01.07,13:05
Problemom je to, ze on si to prepocital a hned mu to aj preplatili tym zlym kurzom a teraz ked to zauctujem v Skk,tak mi tam vznikne rozdiel.Co s tym?

Dakujem za pomocAk bolo vyplatené viac podľa zlého prepočtu, je tento rozdiel nedaňovým nákladom na účte 512, ak to zamestnanec nevráti, ak menej ako správne malo byť, tak to doúčtuj do 512AE- daňový náklad a samozrejme zamestnancovi je to potrebné doplatiť..
fr.luk
09.01.07,13:24
Dakujem velmi pekne