Flobert
09.01.07,12:48
Ahojte.
Nevie mi niekto poradit že ako by mala vypadať cukrárska výrobňa? myslím tak, aby mi to hygiena schvalila keď chcem začať podnikat doma v pivnici? Alebo kde si to viem zistit?? Ďakujem..
Anife
09.01.07,12:42
Ahojte.
Nevie mi niekto poradit že ako by mala vypadať cukrárska výrobňa? myslím tak, aby mi to hygiena schvalila keď chcem začať podnikat doma v pivnici? Alebo kde si to viem zistit?? Ďakujem..

V prílohe posielam Zákon o potravinách.
bebika
09.01.07,16:38
Dobrý večer. Môžete si to telefonicky alebo aj osobne zistiť na príšlušnom podľa sídla budúcej firmy na Regionálnom úrade verejného zdravotníctva čiže hygieny.
lenkak
09.01.07,18:43
Zavolaj si hygienikov vopred, ohlás sa im, a nech Ti sami povedia čo budú od Teba vyždovať. Do vyhľadávania si zadaj HACCP, ak máš výrobu určite ho budeš potrebovať. Pozri aj:
http://www.porada.sk/showpost.php?p=57697&postcount=4
kľudne aj celú tému. Pre výrobu treba ešte dopísať aj technologický postup.
Flobert
10.01.07,11:36
Ďkujem pekne za rau aspoň viem kde začať
marcik
05.04.07,13:59
Prosím ako zaúčtovať v cukrárni fakt. k zapožičaniu automatu na kávu v nasledovnom znení : šatrtovací balík 1ks 2.182,5 +DPH 414,50 Sk, ďalej je tam uvedené aj šálky v cene 1Sk a potom je tam mínus 1Sk, takže nula..aj nájomné 1Sk, a nímus 1Sk zase nula..atď..zostáva k úhrade akurát ten štartovací balík..mohla by som to dať ako réžia?Alebo ako iný záväzok ako nejaké nájomné?Prosím toto som ešte neúčtovala, účtujem v JU.Ďakujem.