victoria
09.01.07,18:57
Dobrý večer,

chcem sa opýtať či náhodou niekto neviete poradiť nejaký vhodný software pre reštaurácie. Jeden z mojich klientov sa rozhodol rozšíriť prevádzku o reštauráciu a požiadal ma o prieskum možností ohľadom nejakého vhodného software.
Ďakujem.
joni102
22.02.07,11:55
V podstate máš dve možnosti ako riešiť:
1. zakúpiť si PC, fiškálny modul, tlačiareň dokladov a softvér
2. zakúpiť si registračnú pokladnicu

prvá možnosť ťa vyjde drahšie, ale máš to prehľadné, softvér aj spolupracuje zo skladom, vacsinou byva aj kalkulacia jedál spravená...

Moja teta používa soft (www.exalogic.sk) je s ním spokojná ale skús pozrieť aj iné;)))
wictor576
22.02.07,15:12
Ahoj, skus program firmy MELDRIAN. (www.meldrian.sk)
Johanka
22.02.07,15:42
Jeden môj klient sa rozplýva nad reštauračným SW firmy Datalock ...
lenkak
22.02.07,19:30
www.uni-soft.sk
janka01
22.02.07,19:34
ja odporúčam reštauračný soft od firmy Syscon. jednoduchý, presný, prehľadný, a hlavne veľmi rýchlo sa dá naučiť ovládať ho. My ho používame na našej prevádzke.
victoria
27.02.07,11:16
dakujem pozriem si vsetky demoverzie, ktore ste mi poradili.
mmshop
23.03.07,10:12
Skus program na vedenie skladu spojeny s registracnou pokladnou na PC od firmy AMEGA s.r.o., pozri si www.amega.sk , maju tam aj demo na stiahnutie. Podla mna vyborna registracna pokladna. Mne ten program velmi vyhovuje
marek999
30.03.07,07:03
Nechcem ti niekoho natlačiť, rozhodni sa sama. Dobré programy boli aj v predšlých príspevkoch. Jediné čo neodporúčam je syscon. Má to dosť ďaleko k dobrému programu. Navyše je aj drahý a so servisom firmy syscon nie som spokojný.
Zháňam program, ktorým by som ho nahradil. Boli mi tu predviesť ten predošlý program z www.amega.sk a vyzeral dobre.
Vyskúšaj si všetky a vyber si. Ale prosííííím nieeeee syscon :mee:
mmshop
03.04.07,18:16
Som zabudol napisat dolezity fakt - ten soft od fy amega pracuje s certifikovanym softverovym fiskalnym modulom a davaju ho k AmegaPos zadarmo... Dost sa to prejavy na obstaravacej cene registracnej pokladne :). Pocitac, tlaciaren a monitor su ku kazdej ERP skoro rovnake, cenu zdvihne len soft a fiskal a tu je fiskalny modul zadarmo, moj vyber dalej bol jasny ;)
moni
03.04.07,18:43
Ja som veľmi spokojná s programovým modulom " Kuchár - receptúry a kalkulácie jedál pre reštaurácie" od firmy BW Soft www.bwsoft.sk. V programe majú zapracované veľke množstvo už hotových receptúr. Dá sa prepojiť na skladové hospodárstvo firmy prípadne s inými nimi predávanými modulmi /JÚ, PÚ a fakturácia/.
marek999
07.09.07,04:47
Zakupili sme program AmegaPos a vyhovuje nam. Pred tyzdnom som dostal mail, ze bol cely program prerobeny na verziu klient-server a v pripade zaujmu mi to mozu preinstalovat (je to v cene povodnej verzie). Samozrejme ze ano. Takze teraz ma prehlad o diani na prevadzke z domu a aj prijem tovaru riesim cez net z obyvacky.