Desper
10.01.07,19:07
Dobrý deň,

chcel by som Vás osobne poprosit o radu v nepretržitej prevadzke na ktoru prechadzam v strojarskom podniku od 1.4.2007.Moment.pracujem na 3 zmeny (ranna,poobedna,nočna),prac.fond mam 40 h/tyž. Každú hodinu nadčasu v tyzdni mam zaplatenu 25% priplatkom,pracu za sobotu a nedelu 50% priplatkom.Budeme pracovat systémom 2 dni ranna (06 00 - 18 00),dva dni volno ,dva dni nočna (18 00 - 06 00),dva dni volno.Vychadza to okolo 180 hod.mesačne.Neviem ako teraz budeme mat platene soboty a nedele v praci ,či tam nejaky priplatok je alebo až po dosiahnutí prac.casu 40h,bude platený zbytok hodin ako nadčas.A ako budem mať platený sviatok ked budem v praci,kedže za normálnych okolností som ho mal zaplatený a bol som doma.Hladal som to aj v zákonníku prace,ale nemohol som to tam najst.Nechcem aby som bol ukrátený o mzdu,ak mam na nu nárok .:mee:
Janka6685
10.01.07,18:26
Dobrý deň,

chcel by som Vás osobne poprosit o radu v nepretržitej prevadzke na ktoru prechadzam v strojarskom podniku od 1.4.2007.Moment.pracujem na 3 zmeny (ranna,poobedna,nočna),prac.fond mam 40 h/tyž. Každú hodinu nadčasu v tyzdni mam zaplatenu 25% priplatkom,pracu za sobotu a nedelu 50% priplatkom.Budeme pracovat systémom 2 dni ranna (06 00 - 18 00),dva dni volno ,dva dni nočna (18 00 - 06 00),dva dni volno.Vychadza to okolo 180 hod.mesačne.Neviem ako teraz budeme mat platene soboty a nedele v praci ,či tam nejaky priplatok je alebo až po dosiahnutí prac.casu 40h,bude platený zbytok hodin ako nadčas.A ako budem mať platený sviatok ked budem v praci,kedže za normálnych okolností som ho mal zaplatený a bol som doma.Hladal som to aj v zákonníku prace,ale nemohol som to tam najst.Nechcem aby som bol ukrátený o mzdu,ak mam na nu nárok .:mee:


Sobota a nedeľa sa zo zákona nemusí preplácať, tak ak vám to zam-teľ prepláca, tak to asi bude robiť aj naďalej rovnako.

Čo sa týka príplatku za prácu vo sviatok:§ 122
Mzda a náhrada mzdy za sviatok
Na začiatok (http://www.porada.sk/t16148-zakonnik-prace.html#hore)

(1) Za prácu vo sviatok zamestnancovi patrí dosiahnutá mzda a mzdové zvýhodnenie najmenej 50 % jeho priemerného zárobku. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu vykonávanú vo sviatok, ktorý pripadne na deň nepretržitého odpočinku zamestnanca v týždni.
karol.za
10.01.07,21:01
ahoj desper
trochu ma zarazilo v trojsmennej prevádzke pracovný fond 40 hodín ???
ZP §85 odsek 3/ hovorí o pracovnom fonde v trojsmennej a nepretržitej prevádzke,ešte pozri § 87 nakoľko budeš mať nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas,tvoj pracovný fond bude počet pracovných dní v mesiaci x8 nakoľko prestávku v práci máš dúfam len jednu,všetky hodiny nad ,,normu hodín,, je práca nadčas, príplatky ako máš sú fajnové-so,ne ja také nepoznám,hádam máš príplatky na noc.
s pozdravom karol
:) :) :) :) :)
Janka6685
10.01.07,21:07
ahoj desper
trochu ma zarazilo v trojsmennej prevádzke pracovný fond 40 hodín ???
ZP §85 odsek 3/ hovorí o pracovnom fonde v trojsmennej a nepretržitej prevádzke,ešte pozri § 87 nakoľko budeš mať nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas,tvoj pracovný fond bude počet pracovných dní v mesiaci x8 nakoľko prestávku v práci máš dúfam len jednu,všetky hodiny nad ,,normu hodín,, je práca nadčas, príplatky ako máš sú fajnové-so,ne ja také nepoznám,hádam máš príplatky na noc.
s pozdravom karol
:) :) :) :) :)

Tiež ma zaujalo 40 hodín...

Karol, násobí sa to x8 a nie 7,5? Prečo?
karol.za
11.01.07,20:08
moje vysvetlenie,lebo príchod do práce a odchod z práce si zamestnanec nejakým spôsobom eviduje,napr.písanám,,,blinkakčy,čipová karta,
je tam aj moje vysvetlenie prečo osem ,nakolko tam píšem,, x8 nakoľko prestávku v práci máš dúfam len jednu,,a tá sa do odpracovaného času neráta,tak to je u môjho zamestnávateľa,nakoľko v evidencii dochádzky si neodpisujem odchod a príchod z prestávky,ktorú mám 30 minút,v mojej evidencii je to násobené 8 ,a v druhej kolónke násobené 7,5 a výsledok x7,5 mi aj zamestnávateľ zaplatí,násobí x8 ,aby mohol dokladovaž ža mám aj prestávku v práci,dúfam že vysvetlenie stačilo
s pozdravom karol
:) :) :) :)
Janka6685
11.01.07,21:07
moje vysvetlenie,lebo príchod do práce a odchod z práce si zamestnanec nejakým spôsobom eviduje,napr.písanám,,,blinkakčy,čipová karta,
je tam aj moje vysvetlenie prečo osem ,nakolko tam píšem,, x8 nakoľko prestávku v práci máš dúfam len jednu,,a tá sa do odpracovaného času neráta,tak to je u môjho zamestnávateľa,nakoľko v evidencii dochádzky si neodpisujem odchod a príchod z prestávky,ktorú mám 30 minút,v mojej evidencii je to násobené 8 ,a v druhej kolónke násobené 7,5 a výsledok x7,5 mi aj zamestnávateľ zaplatí,násobí x8 ,aby mohol dokladovaž ža mám aj prestávku v práci,dúfam že vysvetlenie stačilo
s pozdravom karol
:) :) :) :)

Teraz si ma doplietol už kompletne:D.
Ale v konečnom dôsledku pri výpočtoch používam x7,5, nie? Napr. ak mal nejaký mesiac 22 pracovných dní, tak vynásobím 20 * 7,5 = 150. Zamestnanec odpracoval 14 smien po 12 hod. (čo je ale 11,5 skutočne odrobených), teda 14 * 11,5 = 161. Mal teda 11 hodín nadčas.

Či nie?:confused::mee:
karol.za
11.01.07,21:12
ahoj janka
prepáč nechcel som ťa dopliesť, samozrejme tvoje výpočty sú správne

s pozdravom karol
:) :) :) :) :)
Janka6685
11.01.07,21:20
ahoj janka
prepáč nechcel som ťa dopliesť, samozrejme tvoje výpočty sú správne

s pozdravom karol
:) :) :) :) :)

Fakt?????

Ďakujem....to mi spadol kameň zo srdca. Keďže si to napísal včera večer a už si sa neozval, tak som až do teraz tŕpla, že som to robila zle.:cool:
ujo
08.02.07,21:42
A ako je to zo sviatkami v nepretržitej ( 12 hodinovej ) prevádzke, keď som cez sviatok nerobil? Budem ich mať zaplatené? Vlani v decembri pripadli 25. a 26. na pondelok a utorok. Neviem, či som sa dobre zapojil. Som tu nový. Ďakujem.
endrju
08.02.07,21:50
A ako je to zo sviatkami v nepretržitej ( 12 hodinovej ) prevádzke, keď som cez sviatok nerobil? Budem ich mať zaplatené? Vlani v decembri pripadli 25. a 26. na pondelok a utorok. Neviem, či som sa dobre zapojil. Som tu nový. Ďakujem.

Na uspokojivé zodpovedanie otázok chýbajú viaceré informácie.

Začnem preto doplňujúcimi otázkami:

Mal si podľa rozvrhu zmien cez sviatok pracovať a nepracoval si preto, že bol sviatok?

alebo

Cez sviatok si nepracoval preto, že si podľa rozvrhu zmien ani nemal pracovať?

alebo

Mal si podľa rozvrhu zmien cez sviatok pracovať a nepracoval si preto, že si mal dovolenku alebo náhradné voľno za nadčasy alebo ... ?

:cool:
ujo
08.02.07,21:58
Cez sviatok som mal pracovať, ale som nepracoval, lebo firma mala dovolenku.
endrju
08.02.07,22:03
Cez sviatok som mal pracovať, ale som nepracoval, lebo firma mala dovolenku.

Nerozumiem: "firma mala dovolenku".
Znamená to, že dovolenku si mal aj Ty?
ujo
08.02.07,22:05
Áno. Ale len cez dni, keď boli pracovné.
ujo
08.02.07,22:07
A vtedy som mal volné dni. 4 dni robím a 4 mám volno.
endrju
09.02.07,08:25
Prepáč, ale poslednými 2 príspevkami si to zamotal.

Uveď, prosím Ťa, po jednotlivých dňoch:
a) kedy si mal pracovať podľa rozvrhu
b) kedy si mal mať voľno
c) kedy si nepracoval
d) kedy si pracoval

Inak sa to nepodarí rozmotať a odpovede sa nedočkáš
:D
ujo
09.02.07,17:48
..... 4.-V 11.-V 18.-V 25.-V
..... 5.-D=12h 12.-V 19.-V 26.-V
..... 6.-D=12h 13.-D=12h 20.-V 27.-D=5h
..... 7.-N=12h 14.-D=12h 21.-D=12h 28.-D=8h
1.-V 8.-N=12h 15.-N=12h 22.-D=12h 29.-D=8h
2.-V 9.-V 16.-V 23.-V 30.-V
3.-V 10.-V 17.-V 24.-V 31.-V

27.až 29. sarobilo len doobeda.
Mal som zaplatené 3 dni (24 hod.) dovolenky.
Chcem vedieť, či mám nárok na zaplatenie sviatkov.
Ďakujem.
endrju
09.02.07,18:26
Nie som ešte stále celkom "múdry" z Tvojich informácií.

Vychádzam z predpokladu, že:
"V" znamená voľný deň
"D=12h" znamená dennú 12 hodinovú zmenu
"N=12h" znamená nočnú 12 hodinovú zmenu

Neviem či Tebou uvedené údaje hovoria o plánovanom rozpise zmien alebo o skutočnosti.

Ak Tebou uvedené údaje znamenajú "plán", na preplatenie neodpracovaného sviatku nie je nárok - na sviatok nebola naplánovaná ani sekunda práce, ktorú by si mal vynechať z dôvodu sviatku.

Ak Tebou uvedené údaje znamenajú "skutočnosť", aký bol plánovaný rozpis?
ebeš
09.02.07,18:56
ujo
09.02.07,20:29
Ďakujem za dané informácie, poradili mi.
ujo
28.02.07,19:02
Môžem sa ešte opýtať, či sú pri nepretržitej prevádzke aj nejaké príplatky ? Alebo to závisí od ochoty zamestnávateľa ? Poprípade kolektívnej zmluvy? Vopred Vám ďakujem.
endrju
28.02.07,19:21
Môžem sa ešte opýtať, či sú pri nepretržitej prevádzke aj nejaké príplatky ? Alebo to závisí od ochoty zamestnávateľa ? Poprípade kolektívnej zmluvy? Vopred Vám ďakujem.

Predpokladám, že máš na mysli mzdové zvýhodnenie podľa Zákonníka práce. Pojem "príplatky" sa v Zákonníku práce nevyskytuje.

Osobitné mzdové zvýhodnenie za prácu v nepretržitej prevádzke zo Zákonníka práce nevyplýva.

Zo Zákonníka práce vyplýva mzdové zvýhodnenie za prácu v noci / nadčas / v sťaženom a zdraviu škodlivom prostredí.
Okrem toho prichádza do úvahy mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok.
Podrobnosti v §§ 121 - 124 Zákonníka práce.
ujo
28.02.07,20:13
Ešte raz ďakujem. Ste super!
ujo
03.03.07,19:05
Vo februári som mal odpracovaných (v nepretržitej prevádzke-4 dni robím a 4 dni mám voľno) len 12 dní,t.j. 144 hodín. V normálnej prevádzke by malo byť 160 hod. Ak som dobre rátal. Ako by som mal mať chýbajúce hodiny doplatené ? V prípade, že mám v niektorom mesiaci hodiny naviac, tak ich mám zaplatené ako nadčasové. Mám vôbec nárok na nejakú kompenzáciu chýbajúcich hodín za mesiac február ? Ďakujem.
Janka6685
04.03.07,08:55
Vo februári som mal odpracovaných (v nepretržitej prevádzke-4 dni robím a 4 dni mám voľno) len 12 dní,t.j. 144 hodín. V normálnej prevádzke by malo byť 160 hod. Ak som dobre rátal. Ako by som mal mať chýbajúce hodiny doplatené ? V prípade, že mám v niektorom mesiaci hodiny naviac, tak ich mám zaplatené ako nadčasové. Mám vôbec nárok na nejakú kompenzáciu chýbajúcich hodín za mesiac február ? Ďakujem.

(5) Pracovný čas zamestnanca je najviac 40 hodín týždenne. Zamestnanec, ktorý má pracovný čas rozvrhnutý tak, že pravidelne vykonáva prácu striedavo v oboch zmenách v dvojzmennej prevádzke, má pracovný čas najviac 38 a 3/4 hodiny týždenne a vo všetkých zmenách v trojzmennej prevádzke alebo v nepretržitej prevádzke má pracovný čas najviac 37 a 1/2 hodiny týždenne.

Keďže pracuješ v nepretržitej prevádzke, tvoj pracovný čas je 37,5 hod. týždenne, čo je 150 hodín na mesiac a nie 160.

Február mal 20 pracovných dní x 7,5, čiže fond pracovného času na február je 150 hodín.

Odpracoval si síce 12 smien po 12 hodín, ale obedňajšia prestávka sa neráta (čo je pol hodina, ak to nemáte v pracovnej zmluve inak), teda si odpracoval 12 smien x 11,5 hodín = 138 hodín. Stále ti chýba do fondu 12 hodín s čím ti ale poradia iní.
Janka6685
05.03.07,08:08
Včera som sa ponáhľala....tebe išlo aj o doplatok do mzdy, však?

Doplatok sa robí do minimálnej mzdy a to v prípade, ak si odmeňovaný hodinovou (a asi aj úkolovou mzdou) a tá ti nedosiahne minimum. Ak si odmeňovaný mesačnou mzdou, tak to minimum dostaneš fixne (ako základnú mzdu) a nemá byť do čoho doplácané.

Ty zrejme minimálnu mzdu nedostávaš a neviem, či sa to vzťahuje aj na to, ak máš v zmluve stanovenú nejakú (samozrejme vyššiu ako minimálnu) mzdu a tvoja práca, či odrobené hodiny ju nedosiahnu.......len som chcela príspevok posunúť, aby sa vyjadrili aj ostatný poraďáci, či sú moje úvahy správne:o, lebo to môže pomôcť aj niekomu inému.
Tatiana19
20.06.07,09:22
Dobrý deň, ak zamestnanci pracujú v nepretržitej prevádzke a smena im padne na víkend a v internej smernici máme stanovený víkendový príplatok 25% - patrí im tento príplatok aj ked je to smena v rámci mesačného fondu? ďakujem Tatiana
azuz
20.06.07,09:30
Dobrý deň, ak zamestnanci pracujú v nepretržitej prevádzke a smena im padne na víkend a v internej smernici máme stanovený víkendový príplatok 25% - patrí im tento príplatok aj ked je to smena v rámci mesačného fondu? ďakujem Tatiana
Ak je to zmena v rámci mesačného fondu majú nárok na víkendový príplatok.