orazel
10.01.07,20:13
ahojte. Mám problémy s vytlačením tlačív v Olympe - Ročné zučtovanie dane - nedaju sa mi v hromadnej tlači označiť (zafajknúť) dokumenty, ktoré chcem vytlačiť. Zúčtovanie preddavkov na daň som vykonal. Kde robím chybu? dakujem za rady
tinaM
10.01.07,20:36
ahojte. Mám problémy s vytlačením tlačív v Olympe - Ročné zučtovanie dane - nedaju sa mi v hromadnej tlači označiť (zafajknúť) dokumenty, ktoré chcem vytlačiť. Zúčtovanie preddavkov na daň som vykonal. Kde robím chybu? dakujem za rady
Skúšala som to, ale mne to ide.
Postupuj takto: Najprv treba vykonať ročné zúčtovanie. Dáš si mzdy, zúčtovanie preddavkov, zúčtovanie preddavkov na daň zaškrtneš. Hore nad mzdami si dáš rok 2006 a dáš generuj. Potom si dáš dole oprav a tam doplníš na základe potvrdení ešte čo si zam. uplatňuje. Potom prejdeš na tlač, dole na ročné zúčtovanie, zúčtovanie preddavkov na daň a tlač.Skontroluj si aj rok vpravo hore.
Dúfam, že sa mi to zhruba podarilo vysvetliť.
Aňuška
11.01.07,13:15
ahojte. Mám problémy s vytlačením tlačív v Olympe - Ročné zučtovanie dane - nedaju sa mi v hromadnej tlači označiť (zafajknúť) dokumenty, ktoré chcem vytlačiť. Zúčtovanie preddavkov na daň som vykonal. Kde robím chybu? dakujem za rady

Skúšala som to a nejde zafajknúť vtedy, ak je zle zadané obdobie.
Skontroluj si obdobie od - do.