juko
08.06.04,19:27
zdravím administrátora,

už dávnejšie ma napadla myšlienka, či by sa nedalo sledovať, koľko času strávi ten ktorý člen na porade. Bolo by to celkom zaujímavé pozeranie. Niečo podobné je na stránke www.sachy.sk (http://www.sachy.sk), kde má každý člen pri svojom profile uvedený aj čas strávený na tomto portále. Nestojí to na zamyslenie?
------------------
aký názor máte vy?
Richard
09.06.04,03:16
Jej, vy poznate sachy.sk? Dnes som tam prave hral jednu partiu... po dlhom case. Ach to Slovensko je male... stranku robi kamos :-)

Inak tento casovy udaj nie je zly, ale moze byt dost skresleny. Napr. ja si nechavam otvorenu poradu a pritom robim nieco ine... Hlavne do buducna to bude dost skreslene, ked bude coraz viac 24hod. pripojeni....
tibor
09.06.04,05:12
podľa mňa je to zbytočné a Richard aj uviedol dobrý dôvod...nezabúdajme na to, že sme tu pre informácie ekonomického charakteru...
Ono aj to číslovanie počtu príspevkov je skreslujúce...niekto si zachatuje a má tam zrazu veľké číslo ale chápem Richarda prečo to tam je.
juko
09.06.04,17:04
ja som to nevidel z tej strany, kto tam je ako dlho, ale pre svoju kontrolu, koľko času tam strávim. Pre mňa by to bol zaujímavý údaj.
Viera123
30.04.06,09:21
No asi odľahčím tému, ale stačí myslím aj manželka... (tá ti dá presnú odpoveď koľko tam "trčíš", hlavne, keď tam trčíš po pracovnom čase :))