fr.luk
11.01.07,14:39
Chcel by som vas poprosit o pomoc a radu.
1)Je niekde v zakone jednoznacne napisane, ze ked je zamestnanec na SC v zahranici, ma tam vydavky v danej mene, musim do uctovnictva nauctovat danu menu(CZK), aj ked on dostane zaplatene slovenske koruny?
2)Ak ano a ja nauctujem na konci roku cestovny prikaz aj v CZK, musim to na konci roku prepocitat kurzom k 31.12. ak mu to neuhradim do konca roka. Ale potom v nasledujucom roku mu preplatim sumu v Skk upravenu o kurzovy rozdiel na konci roku alebo nie?

Dakujem za vase nazory elbo si neviem poradit co urobit na konci roka a potom pri preplateni
liba2
11.01.07,13:55
Chcel by som vas poprosit o pomoc a radu.
1)Je niekde v zakone jednoznacne napisane, ze ked je zamestnanec na SC v zahranici, ma tam vydavky v danej mene, musim do uctovnictva nauctovat danu menu(CZK), aj ked on dostane zaplatene slovenske koruny?
2)Ak ano a ja nauctujem na konci roku cestovny prikaz aj v CZK, musim to na konci roku prepocitat kurzom k 31.12. ak mu to neuhradim do konca roka. Ale potom v nasledujucom roku mu preplatim sumu v Skk upravenu o kurzovy rozdiel na konci roku alebo nie?

Dakujem za vase nazory elbo si neviem poradit co urobit na konci roka a potom pri preplateni
1) Z vyúčtovania pracovnej cesty zamestnanca ti vznikol záväzok voči nemu (nakoľko si mu do konca roka danú sumu nevyplatil). Vyúčtovanie je vypracované v cudzej mene v CZK , teda budeš účtovať aj o cudzej mene aj o SKK. Záväzok zaúčtuj 29.12.06, kurz NBS z tohto dňa je platný aj pre deň 31.12.06, takže už nebudeš musieť prepočítavať. V r. 2007 vyplatíš zamestnancovi buď CZK podľa vyúčtovania, alebo SKK.
fr.luk
11.01.07,13:57
Len bohuzial on predlozil ten cestak skor, takze taku sikovnost pouzit nemozem.
liba2
11.01.07,14:07
Tak neostáva nič iné len záväzok prepočítať k 31.12.
fr.luk
11.01.07,14:12
OK, ale potom mu mam vyplatit sumu v Skk upravenu o kurzovy rozdiel na konci roku alebo nie?
Jana Acsová
11.01.07,14:46
Chcel by som vas poprosit o pomoc a radu.
1)Je niekde v zakone jednoznacne napisane, ze ked je zamestnanec na SC v zahranici, ma tam vydavky v danej mene, musim do uctovnictva nauctovat danu menu(CZK), aj ked on dostane zaplatene slovenske koruny?
Sumu, o ktorú bol poskytnutý preddavok v cudzej mene pri zahraničnej pracovnej ceste vyšší, ako sú nároky zamestnanca, vracia zamestnanec zamestnávateľovi v cudzej mene, v ktorej mu zamestnávateľ poskytol preddavok, ak sa so zamestnávateľom nedohodne na vrátení v inej mene alebo v slovenských korunách. Sumu, o ktorú bol poskytnutý preddavok v cudzej mene pri zahraničnej pracovnej ceste nižší, ako sú nároky zamestnanca, poskytne zamestnávateľ zamestnancovi v cudzej mene, v ktorej mu zamestnávateľ poskytol preddavok. Po dohode so zamestnancom môže zamestnávateľ poskytnúť túto sumu v inej cudzej mene alebo v slovenských korunách.

Čiže záleži aj na tom, či bol zamestnancovi poskytnutý preddavok, v akej forme a mene.
fr.luk
11.01.07,14:52
V zjednodusenej podobe zamestnanec mal blok na 200CZK na ktory nemal preddavok a dohodli sa na vyplateni v Skk. Na konci roku to prekurzujem k 31.12. a zaplatene to bude az v roku 2006. Vyplati sa mu suma upravena o kurzovy rozdiel alebo nie?

Dakujem

P.S:Janka, prosim odkial je ta citacia?
Jana Acsová
11.01.07,14:54
P.S:Janka, prosim odkial je ta citacia?Priamo zo zákona o cestovných náhradách § 36 ods. 5 a 6.
Milan Benka
11.01.07,15:34
V zjednodusenej podobe zamestnanec mal blok na 200CZK na ktory nemal preddavok a dohodli sa na vyplateni v Skk. Na konci roku to prekurzujem k 31.12. a zaplatene to bude az v roku 2006. Vyplati sa mu suma upravena o kurzovy rozdiel alebo nie?

Dakujem

P.S:Janka, prosim odkial je ta citacia?

Tá zjednodušená forma má jeden zádrhel:

§36
(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pri zahraničnej pracovnej ceste preddavok v cudzej mene v rozsahu a v sume podľa predpokladaného času trvania a podmienok zahraničnej pracovnej cesty. Preddavok v cudzej mene alebo jeho časť môže zamestnávateľ po dohode so zamestnancom poskytnúť aj formou cestovného šeku, zapožičaním medzinárodnej bankovej platobnej karty zamestnávateľa alebo prevodom na účet zamestnanca vedený v banke alebo pobočke zahraničnej banky v cudzej mene. 20) Zamestnávateľ sa môže so zamestnancom dohodnúť na poskytnutí preddavku na stravné v inej cudzej mene, ako je mena ustanovená opatrením ministerstva financií pre príslušnú krajinu. Výška preddavku na stravné sa určí prepočtom hodnoty stravného v slovenskej mene na dohodnutú cudziu menu podľa kurzu vyhláseného Národnou bankou Slovenska 20a) platného v deň určenia sumy preddavku.

Ako tak čítam, je tam nejaká povinnosť zamestnávateľa, kt. si opomenul.
Jana Acsová
12.01.07,06:33
Tá zjednodušená forma má jeden zádrhel: ...Ono zádrhel by nemal byť .-) lebo v spomínanom vyúčtovaní sa jedná o vyúčtovanie preddavku poskytnutého v cudzej mene, t.j. predpokladá sa poskytnutie preddavku, ktorý sa len následne vyúčtuje podľa toho, či bol vyšší alebo nižší ako náhrady v cudzej mene, na ktoré vznikol zamestnancovi nárok.
Milan Benka
12.01.07,06:35
S vaším príspevkom bez výhrad súhlasím, len mi z tých prispevkov vyplynulo, že zamestnávateľ zabudol na svoju povinnosť.
Jana Acsová
12.01.07,06:39
Preto Vaše upozornenie považujem za vecné. A tiež s Vaším príspevkom súhlasím bez výhrad .-)
fr.luk
12.01.07,06:49
Ono to je velmi zaujimave. zamestnanec dostane dopredu sumu v cudzej mene vo vyske diet a vreckoveho. Ked sa vrati, to vyuctuje a potom niekedy mava aj vydavky na taxik, parkovanie a pod., na ktore nedostal zalohu, ale vyuctoval ich v zahranicnej mene,napr. CZK a tie mu preplati zamestnavatel v Skk. a mna zaujimaju prave tie vydavky navyse nad ramec zalohy na diety a vreckove.

Dakujem
Chobot
12.01.07,07:06
Tá zjednodušená forma má jeden zádrhel:

§36
(2) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi pri zahraničnej pracovnej ceste preddavok v cudzej mene v rozsahu a v sume podľa predpokladaného času trvania a podmienok zahraničnej pracovnej cesty. Preddavok v cudzej mene alebo jeho časť môže zamestnávateľ po dohode so zamestnancom poskytnúť aj formou cestovného šeku, zapožičaním medzinárodnej bankovej platobnej karty zamestnávateľa alebo prevodom na účet zamestnanca vedený v banke alebo pobočke zahraničnej banky v cudzej mene. 20) Zamestnávateľ sa môže so zamestnancom dohodnúť na poskytnutí preddavku na stravné v inej cudzej mene, ako je mena ustanovená opatrením ministerstva financií pre príslušnú krajinu. Výška preddavku na stravné sa určí prepočtom hodnoty stravného v slovenskej mene na dohodnutú cudziu menu podľa kurzu vyhláseného Národnou bankou Slovenska 20a) platného v deň určenia sumy preddavku.

Ako tak čítam, je tam nejaká povinnosť zamestnávateľa, kt. si opomenul.

TOto sme už preberali. Výsledok bol, že pokiaľ zamestnanec nepožiada o preddavok, zamestnávateľ mu ho nemusí nanútiť. Kľudne môže byť, že zamestnanec použije svoju CM na SC a po skončení SC si cestovné nároky nechá vyplatiť v SKK. Z pokladne nemusí vôbec brať CM, všetko dostane pri vyúčtovaní v SKK, ak sa tak dohodnú.
Majka
21.01.07,11:47
prosim vas kde najdem sadzby diet platne v r. 2006 kt. sa pouzivaju pri vyuctov.zahranic.prac. ciest?
JankaO
21.01.07,12:07
prosim vas kde najdem sadzby diet platne v r. 2006 kt. sa pouzivaju pri vyuctov.zahranic.prac. ciest?

prikladám..........
Majka
21.01.07,12:19
Janka O dakujem velmi pekne.
idem sa trapit s cest.prikaz. za r. 2006 vsetko dorabat a vobec neviem ako mi to sadne.

Zivnostnik chodi pracovat na zakazku do Nemecka za pracu mu zaplatia fakturu ktoru vystavil no on si mal vyplacat a uctovat diety a tie mu idem dorabat.... a diety kt. vyuctujem v EUR asi prepocitat na SKK kedze EUR a dolare v uctovnictve nema.