Bielčo
12.01.07,08:18
zdravím marketingových odborníkov.
vie mi niektor, prosím poradiť, kde by som našiel spoľahlivé štatistiky ohľadom pokrytie internetu v SR, navštevnosti stránok a iné veci s tým súvisiace a tiež nejaké mediálne prieskumy a štatistiky ohľadom médií printových, rozhlasových a televíznychu. Už som pozeral Median.sk a medialne.sk.

Je ešte niečo presnejšie a obsiahlejšie?

Ďakujem moc....

bielčo
biaaa
13.01.07,16:20
Co sa tyka medii trosku tam zasahuju STRATEGIE.sk skus mozno pomoze.
j.s
13.01.07,17:56
Súhlasím -stratégie.sk, sú vynikajúca stránka z marketingovej komunikácie. Mám doma nejaké prieskumy, ale žialbohu nemožem ti ich sprostredkovat. Stáli dost vela penazí. Ale poradit ti mozem v tom internete - najnavštevovanejšie portály sú: zoznam.sk,centrum.sk,azet.sk,sme.sk
Internetová reklama je u nás ešte len v plienkach, ďaleko za TV,rádiom,printami. Trhový podiel internetovej reklamy je len 1%
Trhové podiely: 1 TV - 1.Markiza, 2.stv1, 3.joj, 4.stv2, 5.ta3
2 radio - 1.expres,2.sro1
3 printy - 1.nový čas/denníky/,
4 Out of home-1.billboard,2.megaboard,3.citylight
5 internet-to som ti uz pisal
axara
20.01.07,15:44
suhlasim so strankou medialne.sk, tiez sa da nieco najst v tlacovych spravach www.gfk.sk, www.tns.sk (marketingove agentury zamerane na prieskum trhu), co sa tyka internetu, prikladam jeden prieskum, ktory si dala vypracovat agentura azet. Tiez treba pozriet iaudit, ktory monitoruje navstevnost jednotlivych serverov: http://www.iaudit.info/sk
V pripade, ze to chcete na komercne vyuzitie, vacsina medialnych agentur vam taketo prehlady poskytne zdarma v ramci mediaplanu...
axara
20.01.07,15:45
sorry, cez tns.sk je to zlozite najst, lepsie je www.vyskumy.sk
empty
20.01.07,21:23
zaujimave linky som sa dozvedel. dakujem
Bielčo
23.01.07,11:01
suhlasim so strankou medialne.sk, tiez sa da nieco najst v tlacovych spravach www.gfk.sk, www.tns.sk (marketingove agentury zamerane na prieskum trhu), co sa tyka internetu, prikladam jeden prieskum, ktory si dala vypracovat agentura azet. Tiez treba pozriet iaudit, ktory monitoruje navstevnost jednotlivych serverov: http://www.iaudit.info/sk
V pripade, ze to chcete na komercne vyuzitie, vacsina medialnych agentur vam taketo prehlady poskytne zdarma v ramci mediaplanu...


ďakujem,

to je pár celkom dobrých typov.