zuzanask
12.01.07,12:57
vystavujete aj nejake interne doklady k osobnej spotrebe z uctu? ci len zauctujete osobnu spotrebu a to je vsetko
Paula
12.01.07,12:01
Iba zaúčtujem a to je všetko.
jerek
05.03.07,23:40
Co robit s takymi nestastnikmi, co vyberaju z uctu "po tisicke"? :)
Zakazdym to dat (cez priebezne polozky) do pokladnice, a staci to povedzme vzdy na konci mesiaca dat osobnu spotrebu, a tak aby tam cosi v pokladnici zostalo?
Alebo zakazdym takymto vytiahnutim par korun z uctu davat spotrebu.... :-|
Vdaka
liba2
06.03.07,00:38
Co robit s takymi nestastnikmi, co vyberaju z uctu "po tisicke"? :)
Zakazdym to dat (cez priebezne polozky) do pokladnice, a staci to povedzme vzdy na konci mesiaca dat osobnu spotrebu, a tak aby tam cosi v pokladnici zostalo?
Alebo zakazdym takymto vytiahnutim par korun z uctu davat spotrebu.... :-|
Vdaka
Ja výbery na OS dávam priamo z výpisu na OS ( teda nie cez priebežné položky).
Pohar
06.03.07,07:23
ako to na konci roka robis aby niečo ostalo v pokladnicu????? ja mam problem znižit pokladnu. robim osobnu spotrebu cez priebežne položky.... čo robíš dalej? ako znižuješ pokladnu?
ekopo
06.03.07,07:27
ako to na konci roka robis aby niečo ostalo v pokladnicu????? ja mam problem znižit pokladnu. robim osobnu spotrebu cez priebežne položky.... čo robíš dalej? ako znižuješ pokladnu?
Tak isto ako z účtu, len urobím výber hotovosti - vypíšem VPD.
Pohar
06.03.07,07:29
a vydavok je aky? VOZD? alebo Vneopl. ZD?
Paula
06.03.07,07:29
ako to na konci roka robis aby niečo ostalo v pokladnicu????? ja mam problem znižit pokladnu. robim osobnu spotrebu cez priebežne položky.... čo robíš dalej? ako znižuješ pokladnu?


Robíš os. spotrebu cez priebežné položky...tzn., že ich prijímaš najprv z účtu do pokladne???? Tak potom ich z pokladne majiteľovi aj vydaj( VNZD). Alebo som ťa nie dobre porozumela.
Pohar
06.03.07,07:32
aj ja to tak chapem......
mozem teda dat vydavok neovpl. ZD?
lenkak
06.03.07,19:23
osobná spotreba = vydavok neovpl. základ dane.